Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon
33 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Saçımı kestirmeden 1530 greft saç ektirdim.

SaçımınDoktoru Üyesi Tremonti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Mail attilar donor alandan alim yapmamaliyiz goruntu iyice bozulur dediler. Sakaldan 1000 graft . Graft basi 1,5 euro. Oda Tatmin Eder mi bilmiyorum beni.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Tremonti Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mail attilar donor alandan alim yapmamaliyiz goruntu iyice bozulur dediler. Sakaldan 1000 graft . Graft basi 1,5 euro. Oda Tatmin Eder mi bilmiyorum beni.
    Donör alana hair pigmentasyon yaptırabilirsin. ayrıca vucüttan ekmiyorlar mı ? Ben anlamıyorum açıkcası nasıl oluyor ya yurtdışında her hastadan 10.000 greft çıkıyor muhteşem sonuçlar hiç sakal vucüt bile gerekmiyor. saçının ense ve yanlarını kısa tutarak hair pigmentasyon yaptırabilirsin. Ensedende greft alabilirler. Sakalla birleşince muhteşem sonuç çıkarmaları gerekir ama bilmiyorum ekimcilerin kafası tersden çalışıyor. İnjertocapilar ve hasson wong yurt dışında iki ekim yeri bunlar türkiyede olsaydı Kel kalmazdı. Malesef greft başına 5-6 euro çok pahalı.
    33 mg Ru 58841 - Sabah

Minoksidil 1,6ml günde - Sabah-Akşam

5000 mcg biotin - Günde tek tablet

Alıntı interlove Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Donör alana hair pigmentasyon yaptırabilirsin. ayrıca vucüttan ekmiyorlar mı ? Ben anlamıyorum açıkcası nasıl oluyor ya yurtdışında her hastadan 10.000 greft çıkıyor muhteşem sonuçlar hiç sakal vucüt bile gerekmiyor. saçının ense ve yanlarını kısa tutarak hair pigmentasyon yaptırabilirsin. Ensedende greft alabilirler. Sakalla birleşince muhteşem sonuç çıkarmaları gerekir ama bilmiyorum ekimcilerin kafası tersden çalışıyor. İnjertocapilar ve hasson wong yurt dışında iki ekim yeri bunlar türkiyede olsaydı Kel kalmazdı. Malesef greft başına 5-6 euro çok pahalı.
    Valla gelen mesaj da gogus killarindan yapilan ekim mesakatli VE sac olarak adaptasyonu mesakatli VE uzun suruyor dediler . Kendi sitesinde gogusten yapmayi uygun gormediklerini yazmislar. Yurt disinda kol dan bacaktan gogusten ekm yapiyorlar. Anlamadigim nokta bacaktan koldan alinan sakaldan alinan niye pahali . Aciyi ceken biziz, tutmazsa o sorunu yasayacak biziz . Dr sakaldan alirken sacin arkasindan almasi arasinda ne fark var. lokal anesthesia verecek ayni sekil alcak ekecek. Sitede sakaldan alirken kullandigi baska yontem de yazmiyor. Bence bunu fiyat farklilastirmasinda kullaniyorlar baska aciklama Ben bulamiyorum . Turkiye de bu Isi yapcam dr yok suan . Var oldgunda da para guc yetmez. Ben euro cinsi para verirsem , o dr graft alma ekmek hepsini yapmali artik. YouTube da elemanin biri 3. Ekime girdi. VE dr ile surekli aciklama yapti lar .Ama fut yontemi sac teli ince mukemmel kapadilar. Ben suan fut yontemiin fue den daha iyi oldugunu dusunuyorum fazla sayida graft icin. Yoksa donor cok kotu oluyor. Az sayida graft ekimde sorun yok Ama 3000 graften sonra fue donor gorsel acidan bence sikinti. Anlamiyirum arkadas yurt disinda adamlar be 4-5. De 3 ekime goruyoruz biz turkiye de tek Sean's ekime zor giriyoruz. Ben bu Isi anlamadim. Yani dr umara bu adamlar dan Neyi faZla biliyor bu adamlar hic umari ispanyol dr islemiyor lar mi . Adamlar 10 000 graft ekiyor nw-5 -6 ancak Boyle kapanir.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Valla gelen mesaj da gogus killarindan yapilan ekim mesakatli VE sac olarak adaptasyonu mesakatli VE uzun suruyor dediler . Kendi sitesinde gogusten yapmayi uygun gormediklerini yazmislar. Yurt disinda kol dan bacaktan gogusten ekm yapiyorlar. Anlamadigim nokta bacaktan koldan alinan sakaldan alinan niye pahali . Aciyi ceken biziz, tutmazsa o sorunu yasayacak biziz . Dr sakaldan alirken sacin arkasindan almasi arasinda ne fark var. lokal anesthesia verecek ayni sekil alcak ekecek. Sitede sakaldan alirken kullandigi baska yontem de yazmiyor. Bence bunu fiyat farklilastirmasinda kullaniyorlar baska aciklama Ben bulamiyorum . Turkiye de bu Isi yapcam dr yok suan . Var oldgunda da para guc yetmez. Ben euro cinsi para verirsem , o dr graft alma ekmek hepsini yapmali artik. YouTube da elemanin biri 3. Ekime girdi. VE dr ile surekli aciklama yapti lar .Ama fut yontemi sac teli ince mukemmel kapadilar. Ben suan fut yontemiin fue den daha iyi oldugunu dusunuyorum fazla sayida graft icin. Yoksa donor cok kotu oluyor. Az sayida graft ekimde sorun yok Ama 3000 graften sonra fue donor gorsel acidan bence sikinti. Anlamiyirum arkadas yurt disinda adamlar be 4-5. De 3 ekime goruyoruz biz turkiye de tek Sean's ekime zor giriyoruz. Ben bu Isi anlamadim. Yani dr umara bu adamlar dan Neyi faZla biliyor bu adamlar hic umari ispanyol dr islemiyor lar mi . Adamlar 10 000 graft ekiyor nw-5 -6 ancak Boyle kapanir.
    13 bin greft 4 seans yapılmış nw7 insanlar var. Yurt dışında paran varsa saç + vucüt 25 bin üstü greft garanti ekerler(DR Umar 15 bin vucüttan ekiyor). zaten 25bin greft ekilmez eski saçından çok. Herkes izlesin;

https://www.youtube.com/watch?v=NFyL90omHgs

4 seans yapılıyor birincide yanlış ekim olduğu halde düzeltme ve sonuç ortada. Şimdi bu adamında nw6 olduğunu görürsek demek ki Türkiyede ekim yapılmıyormuş. Şunlar Türkiyede olsa keşke..
    Konu interlove tarafından (28.01.2016 Saat 00:53 ) değiştirilmiştir.
    33 mg Ru 58841 - Sabah

Minoksidil 1,6ml günde - Sabah-Akşam

5000 mcg biotin - Günde tek tablet

En son gelen Mail : Biz kol ve bacaktan alim yapmiyoruz. Acikcasi yapilanlarda da sonuclarin cok etkili oldugunu dusunmuyorum. Bu sekilde bir ekim yaptiracaksaniz sonuclarini birebir musterilerden ogrenmenizi tavsiye ederim. Sakal bolgesinden tek seansta maksimum. 1500 greft alabiliyoruz ancak bu durumda sakal sıklıgi ve onu daha sonrasinda ne sekilde kullandiginiz da cok onemli. Cunku hak verirsiniz ki o bolgeye bir igneyle giriliyor ve sonrasinda scar olusmasina sebep oluyor. Eger kirli sakalli kullaniyorsaniz 1500 greftte aliriz ama sifir tiras oldugunuzda, yakindan bakilirsa belli olur bilginiz olsun. Antalyaya gelecek oldugunuzda 1-2 gun onceden haber verirseniz doktor beyle gorusmeniz icin randevu ayarlarim. Ama uygulama yaptiracaksaniz en az 1 ay onceden almanizi tavsiye ederim. Seklinde mail attilar.

Oyle Hocam ilk olup bide sonuclardan sanirim yapanlar mutlu ise fiyat faZla olabilir. ancak yurtdisi fiyatlarda 4500 paund 6000 dolar arasi. Ozellikle alopecia hastalari coktu gelen let arasinda 100 kisinin falan pc den islemine baktim . Sizde sizin gibi sac sikliginda olup yaptiranlarin orneklerini isteyin.

walla bilmiyorum şimdilik beklmedeyim şu yeni saclarım bir cıksın görüntü ne kadar deişecek, ondan sonra bir cok yerle görüşürüm bu micro pigmentasyon işi için.Acıkcası sizin için şaşırdım kendi sitesinde bth yaptıkları yazılıydı.Ama açıkçası cok paraya ihtiyacı olan bir dr degil günde sadece iki ekim yapıyor ,yorumlar işini iyi yaptıgı yönünde kendimde gördügüm ise iyileşme evresinin gerçekten kısa olması onun dışında sıklıkla ilgili pek bişey diyemiyorum sonucu göremedim henüz.Vucuttan cıkarım dahah ugrastırıcı oldugu için tercih etmiyor olabilir hatta kökün elle cıkarılmasını istemistim kesinlikle hayır cevabı almıştım,benim tezim cok zaman aldıgı içindi..İstanbuldada kalem teknigiyle ekim yapanlar var onlarıda bir gözden geçirseniz ..

SaçımınDoktoru Üyesi
    kardeş açıklık fazlamıydıda 3500 yeterince sık olmadı.ekilen saçlarda gerileme oldumu.

Alıntı blkgl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardeş açıklık fazlamıydıda 3500 yeterince sık olmadı.ekilen saçlarda gerileme oldumu.
    Açıklık fazlalıgından öte sac teli ince bu ekim sonucunda cok etkili ve ekilenlerin belkide yüzde ellisi çıkmadı gibime geliyor sok dökülmeden sonra. Ekilenler sanki duruyor gibi dökülme oldumu hiç bilmiyorum anlamak zor . Ancak var olanlarda bir kayıp yaşadığım kesin suan troid hapı almaya basladım andocur bıraktım . Psikolojim düzeliyor . Gecen hafta öyle moralim bozuktu ki dökülmelerden dışarı çıkmak gelmiyordu . Troid hapı alıp artı andocur bıraktıktan sonra anxiety azaldı . Estradiol kilit nokta olduğunu düşünüyorum . Eğer şüphelendiğim ve semptomlara göre gizli troid varsa andocur iyice hormonları bozdu ve bu süreçte gerileme devam etti .artı nolvadex kullanmadan 2 aya yakın 50 ve 100 mg Ando kullandım , jinekomasti yapmaması bende soru işareti oluşturdu ve testte estradiol cok düşük ,serbest testo zaten düştü.Testesteron ile e2 arasında bağlantı var ancak oral ilaçta testesron düşüp ostrojen de ya da e2 artış olmazsa ben sonuc alınacağını düşünmüyorum. Japon cocuk diane alıyor ve anne babadan troit ve guatr hastalığım var diyor. Eğer bu hastalık hormonu bozuyor ve özellikle eastradiol düşüyorsa ondan dolayı diane35 onda işe yaradı e2 yükseldiği için andocur kullansa sadece bu hastalıklar varken etki olacağını sanmıyorum. troid ilacı hormon dengelemek için .umarım faydasını görürüm . Diğerleri sadece yorumum ben bu işte e2 kilit nokta oldugunu düşünüyorum . 4 aya bir teste daha gircem e2 testo ve tsh bakacam bakalım Nasıl olacak.
    Konu Tremonti tarafından (29.01.2016 Saat 16:55 ) değiştirilmiştir.

Açıklık fazlalıgından öte sac teli ince bu ekim sonucunda cok etkili ve ekilenlerin belkide yüzde ellisi çıkmadı gibime geliyor sok dökülmeden sonra. Ekilenler sanki duruyor gibi dökülme oldumu hiç bilmiyorum anlamak zor . Ancak var olanlarda bir kayıp yaşadığım kesin suan troid hapı almaya basladım andocur bıraktım . Psikolojim düzeliyor . Gecen hafta öyle moralim bozuktu ki dökülmelerden dışarı çıkmak gelmiyordu . Troid hapı alıp artı andocur bıraktıktan sonra anxiety azaldı . Estradiol kilit nokta olduğunu düşünüyorum . Eğer şüphelendiğim ve semptomlara göre gizli troid varsa andocur iyice hormonları bozdu ve bu süreçte gerileme devam etti .artı nolvadex kullanmadan 2 aya yakın 50 ve 100 mg Ando kullandım , jinekomasti yapmaması bende soru işareti oluşturdu ve testte estradiol cok düşük ,serbest testo zaten düştü.Testesteron ile e2 arasında bağlantı var ancak oral ilaçta testesron düşüp ostrojen de ya da e2 artış olmazsa ben sonuc alınacağını düşünmüyorum. Japon cocuk diane alıyor ve anne babadan troit ve guatr hastalığım var diyor. Eğer bu hastalık hormonu bozuyor ve özellikle eastradiol düşüyorsa ondan dolayı diane35 onda işe yaradı e2 yükseldiği için andocur kullansa sadece bu hastalıklar varken etki olacağını sanmıyorum. troid ilacı hormon dengelemek için .umarım faydasını görürüm . Diğerleri sadece yorumum ben bu işte e2 kilit nokta oldugunu düşünüyorum . 4 aya bir teste daha gircem e2 testo ve tsh bakacam bakalım Nasıl olacak.

jinekomasti yapmamasının sebebi su olabirilr vucutta bir denge var öyleki tetstesteron hormonununu düşürürüseniz karşılıgınde östrojende düşebilir budurumda jinekomasti yaşanamaz aslında jinekomasti yapabilmesi için tetstesteronu düşürüp östrojeni artıran ilaçlar almanız gerekiyor yanı dianeyle androcouru birlikte kullanırsanız kacınılmaz bir biçimde jinekomasti olursunuz..gerçi sanırım siz bunları dahha cok biliyorsunuzdur hormonar hakkında nalattıklarınızdan anladıgım kadarıyla.

Evidenceback hocam nasıl gidiyor gelişmeler; var mı sıkıntı?

Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon