Sayfa 4/4 İlkİlk ... 234
33 sonuçtan 31 ile 33 arası

Konu: Saçımı kestirmeden 1530 greft saç ektirdim.

pejocu
    Guest
    Alıntı Evidenceback Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Günlük hayatımda hiç kimse anlamadı inanın sadece şakaklara ve gördügünüz üzere birazda orta kesime ekim yapıldı şakaklar olumlu gibi ama orta kesime yapılan ekimden cok memun olmayacagım gibi gerci şimdilik söylemesi erken ..altı ay sonrada yine orta kesimde saç derim bu denli gözükürse gölgelendirme teknigini deneme gibi bir fikrim var forumda bu konuda bilgisi olanlardan yardım istşyorum geçen bu konuda fikir danışacagım bir konu başlıgı actım ancak bir türlükonu olarak online olmadı .adminlerce incelenecek yazısı çıktı sadece.
    slm 6. ayda gölgelendirme dediğiniz saç dövmesi sanırım bunu yaptırmayın çünkü saçlar 6. ayda daha yeni yeni çıkmaya başlıyor 2 defa saç ektirdim ikisindede aynısı oldu 8. ayda belirginleşiyor herşey bence garanti olsun 1 yıl sonra yaptır saç dövmesini

ekim ne durumda umarım memnunsunuzdur ..

Ticari isimler silinmiştir.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Sayfa 4/4 İlkİlk ... 234