7 sonuçtan 1 ile 7 arası

Konu: Sac gölgelendirme Teknigi hakkında ne düşünüyorsunuz.

Sac gölgelendirme Teknigi hakkında ne düşünüyorsunuz.

Arkadaşlar bu teknik yurt dışında cok uzun zamandır kullanılmakta yeni bir kaç senedir TR de ben HAkan doganaya sıkılaştırma işlemi ile birlikte şakaklara ekim yaptırdım ancak sac ekimiyle istedigim sıklıgı alamayacak gibi hissediyorum(gerçi bunun için erken çünkü daha 22. günüm ekimden sonra.) .Ekimden bir yıl sonradada tatmin olmazsam gölgelendirme teknigiyle tam bir sıklık düşünüyorum bu konuda fikirleriniz nelerdir bilgisi olan paylaşabilirmi.Konuyu bilmiyenler için konu hakkında bilgi:

Saç gölgelendirme tekniği
    Saç Simulasyonu
    Saç Pigmentasyonu

Seyrek, dökülmeye başlayan veya dökülmüş saçlar her zaman kişinin görüntüsü ile ilgili sıkıntı yaşamasına, sosyal hayatında problemlere sebep olabilir. Saçlı derinin belirginleşmesi, kelliğin görünür olması kişilerin mutsuz olmasına hatta fotoğraf çektirmekten bile çekinmesine neden olabiliyor.

Genellikle doğal bir takım ürünlerden, medikal tedavilerden yardım alınır ve saçların bir nebze olsun sık, güçlü görünmesi sağlanmaya çalışılır. Medikal ve doğal tedaviler yardımı ile saçların dökülmesi durdurulabilir ve saç tellerinin güçlenmesi ve kalınlaşması sağlanabilir fakat bu ürünler kullanıldığı süre içerisinde bu etkileşim sağlanır. Uygulama bırakıldığı anda tekrar saçlar eski haline yavaş yavaş döner.

Saç ekimi ile birlikte görüntünün daha sık olmasına yardımcı olacak bir diğer yöntem ise; Uzun yıllardır Amerika’da ve Avrupa ‘da uygulanmakta olan scalpmicropigmentation yani saçlı deri gölgeleme tekniği, belirginleşmeye başlamış saçlı derinin gölgeleme ile koyu görünmesini, seyrelen bölgenin daha güçlü ve sık görünmesi sağlamaktadır. Saçı seyrelen, saç ekimi yaptırmış, saç ekimi yaptırmayı düşünen hastaların tamamına uygulanabilen bu yöntem kalıcıdır, tekrarı gerekmemektedir.
    Cihaz
    Yurt dışından getirmiş olduğumuz saç gölgelendirme tekniğine özel makinemiz, roller başlığımız ve bitkisel kalıcı boyalarımız kullanılarak uygulama yapılmaktadır. Özel ürünlerimiz sayesinde yapılan uygulamalarımız kalıcılığını 2-3 yıl korumakta ve renk değişimine uğramamaktadır.

SaçımınDoktoru Üyesi Kelcocuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bana 3 numara çok yakışıyor yaz ayında 3 numaraya vurunca saçımı herkes beni görünce yüzü gülüyor mutlu oluyor resmen sakallarimda gür eğer böyle bir görüntü çıkarsa koşa koşa yaptiririm

Arkadaşlar tamam bunlar anlık olarak çok iyi secenekler de yaşlanınca ne olacak ? Saçlar beyazlayınca ya da ten rengimiz git gide ağarınca ? Ben tavsiye etmem . Klonlama haberlerini biraz daha takip edelim zaten kısa zaman sonra şapka düşer kel görünür bu şirketlerin akıbeti ortaya çıkar. Sabır biraz daha

Yeni Üye
    Snejiderde aynı teknikten yaptırmıştı sanırsam.

Moderatör skorfit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hishair var onlar çok profesyonel yapıorlar.ancak benim favorim aldemar campos şirketi.Bu şirket bi ispanyol şirketi ben çok başarılı buluyorum saç pigmentasyonu operasyonlarını

Yeni Üye
    ekimden sonra istenilen sıklık sağlanmazsa eğer düşünülebilir onun dışında çözüm olarak bakmayın arkadaşlar benim görüşüm b öyle.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Arkadaslar bunu yaptiran var mi illa saclarin kisa mi olmasi gerekiyor