Sayfa 5/7 İlkİlk ... 34567 SonSon
64 sonuçtan 41 ile 50 arası

Konu: Sac derisi kalinligi

SaçımınDoktoru Üyesi
    bakir peptit sanirim arginine direnc ×3 miracle losyon icin kullandigimiz losyonda mevcuttu ne kadar oranda vardir tabi orasi mechul. Su anda bu urun piyasada bulunmuyor bu kadar cok tutulan urunu neden piyasadan kaldririlar anlamiyorum. Surekli farkli urun cikaricaz diye ugrasiyolar. Pazarlama taktigi. Benim aklıma takılan bir soru var. Kalsifikasyon vesaire bunlardan bahsediyoruz sac dokulmesi sebebi olarak peki sac ekildiginde o bolgede ekilen saclar tutuyor ve cikiyor. Bu durum demekki kokleri aslinda etkilemiyor mu? Su an ignelemeyle dokulen yerleri kanayana kadar batiriyorum. Ignelemede dikkat ceken kisim kafanin farkli bolgelerinde farkli aci veriyor kimi yerde cok kimi yerde az. Saclari dokulen kisilere baktigim da nrw 7 seviyesinde ustler duzleserek yanlardan kafisli ve kafanin arkasi ezik bir sekil aliyor. Kafa sekli komple degisiyor.Zaten bir de taslasma oluyor. Deri dokusu sertlesiyor ve cansizlasiyor bu da kisin soguklardab fazla etkilenmemek icin herhalde. Saci dokulmeyen kisilerin kafa derisi yumysak ve cok esnek. Ama dedigim gibi sadece bu mu sacin dokulmesine sebep olan sey. Oyle olsa bu kireclenme ve doku esnekligini kazandirmak icin farkli losyon gelistirirlerdi. Bunun icin kimse birsey yapmiyor. Minoxun etki etmeme mevzusu losyonun yeterince derj altina gecisi olmadigi icin ve alttaki tabaka yeni sac olusumuna engel oldugu icin derinin esnekligi icin dermaroller veya baska urun yerine kireclenmeyi onleyecek veya bunu gerilemesini saglayacak losyon da olmasi lazim .
    minox+cell losyon+proscar
    not:velluslar papilla olana kadar bu siteden ayrilmayacagim.

SaçımınDoktoru Üyesi joker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı sennedersen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bakir peptit sanirim arginine direnc ×3 miracle losyon icin kullandigimiz losyonda mevcuttu ne kadar oranda vardir tabi orasi mechul. Su anda bu urun piyasada bulunmuyor bu kadar cok tutulan urunu neden piyasadan kaldririlar anlamiyorum. Surekli farkli urun cikaricaz diye ugrasiyolar. Pazarlama taktigi. Benim aklıma takılan bir soru var. Kalsifikasyon vesaire bunlardan bahsediyoruz sac dokulmesi sebebi olarak peki sac ekildiginde o bolgede ekilen saclar tutuyor ve cikiyor. Bu durum demekki kokleri aslinda etkilemiyor mu? Su an ignelemeyle dokulen yerleri kanayana kadar batiriyorum. Ignelemede dikkat ceken kisim kafanin farkli bolgelerinde farkli aci veriyor kimi yerde cok kimi yerde az. Saclari dokulen kisilere baktigim da nrw 7 seviyesinde ustler duzleserek yanlardan kafisli ve kafanin arkasi ezik bir sekil aliyor. Kafa sekli komple degisiyor.Zaten bir de taslasma oluyor. Deri dokusu sertlesiyor ve cansizlasiyor bu da kisin soguklardab fazla etkilenmemek icin herhalde. Saci dokulmeyen kisilerin kafa derisi yumysak ve cok esnek. Ama dedigim gibi sadece bu mu sacin dokulmesine sebep olan sey. Oyle olsa bu kireclenme ve doku esnekligini kazandirmak icin farkli losyon gelistirirlerdi. Bunun icin kimse birsey yapmiyor. Minoxun etki etmeme mevzusu losyonun yeterince derj altina gecisi olmadigi icin ve alttaki tabaka yeni sac olusumuna engel oldugu icin derinin esnekligi icin dermaroller veya baska urun yerine kireclenmeyi onleyecek veya bunu gerilemesini saglayacak losyon da olmasi lazim .
    Ekilen saçlarda dökülüyor kalitesizleşiyor kireçlenme ve doku esnekliği için ayrı bir losyon yok kullandığımız her losyon biyokimyasal süreçte farklı bir anahtarı çalıştırıyor hepsi birbiriyle bağlantılı aslında bu sayede apoptosise ve kalsifikasyona gelmeden durumu kontrol altına alıyoruz ama kireçleşmiş bir dokuda hiç yoktan saç çıkarmak zaman alıyor kimisi masajla bu işi başarıyor.
    Cellagance,setipiprant,dermaroller,yeşilçay,d3

Eksiksiz tıbbi bilgileri ve tavsiyeleri her zaman reçete yazan hekiminizden
    veya diğer sağlık mesleği mensubu danışmanlarından almanız gerekmektedir.

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı sennedersen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ekimden dolayı scarring sonucu damar ağı genişliyor
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

Saç derisinin ince olmasının dökülmeye etki yapacagını sanmıyorum daha önce saç ekimi yaptırmıştım seyrek diye simülasyon yaptırdım çok kötü görüntü olunca 15 seans lazere girdim boya tam çıkmayınca bütün riskleri göze alarak 20 civarında kafama yüksek derecede Tca uyguladım Tca bilmeyenler için söyleyeyim asitle deriyi soyuyorsun kafa derimi resmen tabaka tabaka soydum bu durumda benim derim bayagı incelmiş oluyor silme işlemi bitince 3 aydır minox ve finansterit tedavisi uyguluyorum şu anda saçlarım hemen hemen eski haline geldi

Herkese merhaba, sac derisinin incelmesi köklerin yok olmasından kaynaklı kalınlaştırmak pekte etkili olmayacağı düşünüyorum...Tıpla bilimle hiç alakam yok ama aklıma takılan bir konu var.. Erkek tipi saç dökülmesi DTH hormonuna bağlanmış durumda, peki Dth hormonu tüm erkeklerde bulunuyor. Bazı erkeklerin saç dökülme sorunun olmaması Dna sı farklı oluşuyla açıklanmaya çalışılıyor.. Peki sacı dökülen erkekler 13 yaşında ergenliğe giriyor Dth hormonu salgılanmaya başlıyor neden 20 li yaşlara kadar saçları dökülmüyor ??? 20 den sonra dökülmeye başlıyor ??? Benim bir varsayımım var Aranızda tıpta okuyanlar veya doktorlar vardır onların fikrini almak istiyorum.. ‘Kafatası şeklimiz saç dökülmesinde etkili olabilir mi? Bildiğim kadarıyla kafamızda bulunan damar ağı şakaklarda ve ensemizde ağırlıkta bulunuyor.. 20 li yaşlarda kafataşı şeklimizin son şekline oturmasıyla kan damarlarına baskı yapıp tepe bölgesine kan akışını yavaşlatıyor o bölgede Dth hormonun birikmesine ve sac dökülmesine neden oluyo olabilir mi??? Düşüncelerinizi bekliyorum

arkadaşlar asıl çözümün deriyi kalınlaştırmak değil şişliğini azaltmak, kubbe şeklini minimize etmeye çalışmak olduğu biliniyor h. choy araştırmasıyla kanıtladı
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

SaçımınDoktoru Üyesi Yalova22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul/Yalova
    Alıntı kami Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar asıl çözümün deriyi kalınlaştırmak değil şişliğini azaltmak, kubbe şeklini minimize etmeye çalışmak olduğu biliniyor h. choy araştırmasıyla kanıtladı
    Hocam, kurtar bizi artık bu dertten

Alıntı Yalova22 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam, kurtar bizi artık bu dertten
    selamlar yalova22, arşiv hazırlıyorum meraklanmayınız. elimde tek tom hagerty videoları mevcut değil ne yazık ki

SaçımınDoktoru Üyesi Yalova22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul/Yalova
    selamlar yalova22, arşiv hazırlıyorum meraklanmayınız. elimde tek tom hagerty videoları mevcut değil ne yazık ki
    Tamam, çok merakla bekliyorum. Kolay gelsin.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Kamı ne tur bır arsıv

Sayfa 5/7 İlkİlk ... 34567 SonSon

Bu Konudaki Etiketler