Sayfa 28/28 İlkİlk ... 18262728
277 sonuçtan 271 ile 277 arası

Konu: Saç Dökülmesi 2 Aylik Tedavi Öncesi ve Sonrası Resimlerim

SaçımınDoktoru Üyesi fhm001 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    merhaba arkadaşlar şuanki saçlarımın durumu tarumar halde topikle kapatıyorum benden size öneri miracle losyon + dutaslı minox kullanan arkadaşlar bıraktığınız andan itibaren 2 ay içinde eskisinden beter olursunuz ve kimyasal yüklemesi yaptığınız için birçok problemle karşılaşırsınız jinekomesti ve spermin renksiz sıvımsı hali gibi sperm normale dönüyor ama jinekomesti kalıcı olabiliyor bunları göz önüne alarak önce bir doktora görünün hormanlarınıza baktırın kilo probleminiz varsa onu halledin masturbasyonu çok yapıyorsanız ondan kurtulun en aza indirin haftada bir gibi o sorunları çözmeye çalışın son çare olarak bu tedavileri uygulayın mümkün mertebe sağlığınızla oynamayacak doğal ürünler tercih edin .

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı fhm001 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar şuanki saçlarımın durumu tarumar halde topikle kapatıyorum benden size öneri miracle losyon + dutaslı minox kullanan arkadaşlar bıraktığınız andan itibaren 2 ay içinde eskisinden beter olursunuz ve kimyasal yüklemesi yaptığınız için birçok problemle karşılaşırsınız jinekomesti ve spermin renksiz sıvımsı hali gibi sperm normale dönüyor ama jinekomesti kalıcı olabiliyor bunları göz önüne alarak önce bir doktora görünün hormanlarınıza baktırın kilo probleminiz varsa onu halledin masturbasyonu çok yapıyorsanız ondan kurtulun en aza indirin haftada bir gibi o sorunları çözmeye çalışın son çare olarak bu tedavileri uygulayın mümkün mertebe sağlığınızla oynamayacak doğal ürünler tercih edin .
    Tedaviyi bırakınca tabi ki daha kötüye gidecek kalp tansiyon şeker hastası bırakıyor mu tedaviyi ? zaten tedavisiz dökülmeyecek olsa normalde de dökülmezdi... siz tedavi uygulamasaydınız dediğiniz duruma yıllar önce gelecektiniz bu sürede n güzel korumuşsunuz saçınızı bence iyi tedavilerle etkenlerle yönetememişsiniz durumunuzu keyfi bırakmışsınız sizin tercihiniz tabi saygı duyarım.

[QUOTE=sevenup;68152]Tedaviyi bırakınca tabi ki daha kötüye gidecek kalp tansiyon şeker hastası bırakıyor mu tedaviyi ? zaten tedavisiz dökülmeyecek olsa normalde de dökülmezdi... siz tedavi uygulamasaydınız dediğiniz duruma yıllar önce gelecektiniz bu sürede n güzel korumuşsunuz saçınızı bence iyi tedavilerle etkenlerle yönetememişsiniz durumunuzu keyfi bırakmışsınız sizin tercihiniz tabi saygı duyarım.[/QUOTE

Mesaj kutuma düşen arkadaşların sorduğu sorulara cevap niteliğinde yazdım bir sağlıkçı olarak tedavilerin süreçlerini iyi bilirim. 2 ay içinde eskisinden beter olursunuzdan kastım tedaviye başladığınız günden o güne kazandığınız ve o süreçte hiç bir tedavi uygulamadan kaybedeceğiniz saçlarıda kapsayarak yazdım burda attığımız fotoları görüp heyecanlanan yürümeden koşmaya çalışan arkadaşlara tek sözüm önce saç dökülmenizin nedenini araştırın doktora başvurun gerekli tahlil ve tetkikleri yaptırın en son çare bunları deneyin.

SaçımınDoktoru Üyesi
    [QUOTE=fhm001;68164]
    Alıntı sevenup Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tedaviyi bırakınca tabi ki daha kötüye gidecek kalp tansiyon şeker hastası bırakıyor mu tedaviyi ? zaten tedavisiz dökülmeyecek olsa normalde de dökülmezdi... siz tedavi uygulamasaydınız dediğiniz duruma yıllar önce gelecektiniz bu sürede n güzel korumuşsunuz saçınızı bence iyi tedavilerle etkenlerle yönetememişsiniz durumunuzu keyfi bırakmışsınız sizin tercihiniz tabi saygı duyarım.[/QUOTE

Mesaj kutuma düşen arkadaşların sorduğu sorulara cevap niteliğinde yazdım bir sağlıkçı olarak tedavilerin süreçlerini iyi bilirim. 2 ay içinde eskisinden beter olursunuzdan kastım tedaviye başladığınız günden o güne kazandığınız ve o süreçte hiç bir tedavi uygulamadan kaybedeceğiniz saçlarıda kapsayarak yazdım burda attığımız fotoları görüp heyecanlanan yürümeden koşmaya çalışan arkadaşlara tek sözüm önce saç dökülmenizin nedenini araştırın doktora başvurun gerekli tahlil ve tetkikleri yaptırın en son çare bunları deneyin.
    Bende yıllardır tedavi uyguluyorum zaman zaman değiştirdim tedaviyi bazen sadece yeşil çay içtim haftalarca ama asla daha kötü duruma gelmedim kendi başınıza gelmiş normal bir durumu herkese genelliyorsunuz zaten en büyük hata bu tedavi uygulamasaydınız hangi durumda olduğunu nasıl bilebilirsiniz ? bu imkansız ama kazanımınız kesin ve ortada ben tekrar ediyorum bazı kişilerin genellemelerine bakmamalarını istiyorum madem kendinizden örnek verdiniz bende kendimden yola çıkarak tam tersini genelliyorum tedavilerinizi bırakmayın akıllıca etken kullanın kendinizi tanıyın ve kararlı olun asla saçınız zaman zaman gerilese bile daha kötüye gitmez anca şuna katılıyorum yanetkisiz ve daha güvenli tedavilere yönelmeleri her zaman iyidir.

SaçımınDoktoru Üyesi joker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Saç dökülmesinin nedenini belirleyin tahlil yaptırın demişsiniz hiç sanmıyorumki erkek tipi dökülme vitamin eksikliği mineral eksikliği vb.. Sebeblerden kaynaklanıyor tamam bunlar önemli ama çinko eksikliği yüzünden kimsenin kel olacağını sanmıyorum burda genetiğin ön planda olduğunu düşünüyorum genetiği iyi olan birisi beslenmesi kötü olsada vitamini eksik olsada sırma saçlı olmaya devam ediyor biz bu tedavilerle sürekli genetiği baskılıyoruz günü kurtatıyoruz birçok tedavidede iyi sonuç alan insanlar var çok daha güçlü tedavilerin çıkacağınada inanıyorum.
    Cellagance,setipiprant,dermaroller,yeşilçay,d3

Eksiksiz tıbbi bilgileri ve tavsiyeleri her zaman reçete yazan hekiminizden
    veya diğer sağlık mesleği mensubu danışmanlarından almanız gerekmektedir.

Bakın arkadaşlar size durumu geniş bir açıdan anlatayım öncelikle yaşı 16-20 arasındaki gençler bana mesaj gönderiyor onlara tavsiyem ergenlik çağındasınız kandaki testosteron hormon oranınız aşırı yüksek bu nedenle şok miktarda saç dökülmeleriniz olabilir sakin olun hemen KİMYASAL YÜKLEMESİNE BAŞLAMAYIN doktora gözükün... Testosteron erkeklerde sesin kalınlaşması ve kıllanma gibi süreçleri başlatan ana hormonlardan biridir. Genel olarak erkeklerde ergenliğe kadar tespit edilebilir miktarlarda testosteron üretilmez. Bu sebeple 10 yaşından önce kanda testosteron seviyeleri en fazla 20 ng/dL seviyesinde görülür. Ergenlikle ise testosteron seviyesi kanda 1,000 ng/dL’ye kadar çıkabilir. Androjenin bir türü olan testosteron hormonu, genetik yatkınlığı olan kişilerin saç köklerindeki bazı enzimler vasıtasıyla DHT hormonuna dönüşüyor (Babadan geliyor genetik dediğimiz olay DHT hormonuyla baş edecek 5-Alfa Redüktaz enziminin DHT yi inhibe etmemesinden kaynaklı). Bu yüzden Miracle losyonu inhibitör olarak kullanıyoruz öncelikle neyi neden kullandığımızı anlayın genç arkadaşlar . Daha sonra kıllanmayı arttıran minoxil içerisine birde avodartı girdiğimizde muhteşem sonuçlar aldık sizlerde alabilirsiniz ama uzun süre kullanımda sadece scalpa topikal olarak kullansanızda olası yan etkileri göze alın(Bu sadece yeşil çay içtiğinizde bile bir yan etkisi olabilir sadece bu tedavi için değil). Ben sabah akşam olmak üzere günde iki defa dermorellerle scalpi kanatıp üzerine ketoral ve azelderm krem sürüp sonra miracle losyon sıkıp ardından 15 dk sonra minox+ dutas losyonu kullandım 2 ay gibi sürede muhteşem sonuçlar aldım destek tedavi olarak günde 5 bardak yeşil çay içtim kavrulmamış kabak çekirdeği yedim 5 mg biotini ikiye bölüp sabah 2.5 akşam 2.5 mg olmak üzere kulandım. Ben iyi sonuç aldım sizde bu sonuçları alacaksınız diye bir kaide yok ben şu yan etkilerle karşılaştım sizde karşılaşırsınız diye bir şeyde yok bu bir gözlem bunlarda benim gözlemim belki benden daha iyi duruma gelir belki hiç gelmeyebilirsiniz .Bu tedavileri bıraktım saçlar seyrekleşmeye başladı topikle kapattım topik yararlı birşey değil saçı bitiriyor bununda etkisiyle tarumar halde demek istedim .Arkadaşlar öncelikle saç dökülmenizin nedenini öğrenin kendinizi iyi tanıyın fazla kafanıza takmayın ve öncelikle yan etkisiz Cellagance losyonla başlayın gerisi gelir sevgiler saygılar.

Bir aile baba anne ve kız çocuk üçü de sorun yaşıyor. Sanırım erkeklerde protein ihtiyacı daha yüksek olduğu için dökülme kendini daha önce gösteriyor. Kız çocuk bile saç ekimi yaptırıyor. Kadınların özellikle doğum döneminde saçlarının gürleşmesi aldıkları besin takviyeleri daha düzgün beslenme olamaz mı ? Bugün yabancı forumlarda gezerken yeme bozukluğuna sahip insanların saç dökülmesi hakkında açtıkları konuları izledim. Çoğu harcadıkları kadar yemiyor kalori kısıtlıyor, vücut kitle endekleri çok zayıftan şişmana değişiyor fakat kan tahlili için doktora gittiklerinde tahlillerinde bir eksiklik çıkmıyor? Çoğu da protein alımını biraz daha arttırıp multivitamin takviyesi ile dökülmeyi durdurmuş ya da aşırı zayıf olup kalori kısıtladıkları halde kaliteli beslenip saçlarını koruyanlar var. Saçı dökülen insanların büyük bir çoğunluğunun ideal kilosunda olmaması durumu da var. Çok karışık bir durum umarım bir an önce tedavisi bulunur.

Sayfa 28/28 İlkİlk ... 18262728