Sayfa 1/3 123 SonSon
29 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Bioxcin Quantum ?

Bioxcin Quantum ?

Bioxcin firmasının -kirli geçmişine rağmen- çıkarmış olduğu yeni şampuan dikkatimi çekti. Hassas saç derisine uygun olarak SLS içermeyen versiyonu da mevcut. ''Bio-Activ Peptides'' dedikleri yeni bir etken içeriyormuş ve bu sayede saçların daha kalın görünmesi sağlanıyormuşmuş! Ayrıca yeni ''teknolojileri'' sayesinde bu etkenler yıkamadan sonra dahi saçtan çıkmıyormuşmuş! Pek inanasım gelmesede siz değerli dostlarla paylaşmak istedim. Serum versiyonuna kesinlikle güvenmemekle birlikte şampuanı denenebilir diye düşünüyorum. Gerçi ürün henüz yeni çıkmış ama deneyeniniz olduysa bizleri de bilgilendirmesini rica ederim. Detaylar;
    Bioxcin Quantum
    Saf Spirolacton + Dermapen

SaçımınDoktoru Üyesi
    Yikansada gecemeyen bi etken guzel reklam olmus haha nasil biseyse artik. Sampuanini kullanmistim onceden guzel temizliyor. Sacini felan kalinlastirmaz sac hayatta cikarmaz oyle bisey olsa devrim olur zaten yikarim sanpuanla sacimi oh ne guzel ciksin saclar alti ustu sampuan sonucta ne beklenebilirki . sac cikartmak icin anamiz agliyor . yeri geliyo sidik gibi kokuyoz .
    Yeniden proscar07.01.2015 haftada iki 1/8 destek tedavi sacı canli gosteriyor .
    İki gunde bir aksam minox pakdouru
    12/12/2015Miracle losyon sadece aksam 3kutu diane 2 kutu aldactone 5 gr toz spiro zytrec damla bemix bepanten ampul
    Haftada iki nizoral
    Dermaroller 540 igne 1.00 mm kafam estikce
    Defne sabunu
    Pharmaton 01/02/2016 haftada iki
    Yaki otu nane dutasderide losyon gunde bir
    Hp bioatin 5 mg hergun
    Azelderm ketoral acnelyse ve toz spiro karisimi

Alıntı Keltoşş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yikansada gecemeyen bi etken guzel reklam olmus haha nasil biseyse artik. Sampuanini kullanmistim onceden guzel temizliyor. Sacini felan kalinlastirmaz sac hayatta cikarmaz oyle bisey olsa devrim olur zaten yikarim sanpuanla sacimi oh ne guzel ciksin saclar alti ustu sampuan sonucta ne beklenebilirki . sac cikartmak icin anamiz agliyor . yeri geliyo sidik gibi kokuyoz .
    Quantum'umu kullandın hocam? Saç çıkarma ve kalınlaştırma konusunda yüzde yüz haklısın

Moderatör Invincible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İşte reklam budur insan bir kere orada Quantum'u görünce "aaa bak bu kesin iyidir" der

Bu tarz şeyleri çok gördüğümden dandik bir şampuan olduğuna %99 eminim.
    Saçlarım çok dökülüyor, ne yapmalıyım ve benzeri mesajlar atmamanızı önemle rica ediyorum.

Öncelikle;

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...-tedavisi.html

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...necek-yol.html

Sonrasında;

Tedavi geçmişiniz ve birkaç net fotoğraf ile foruma konu açın. Böylelikle hem daha çok yorum alırsınız hem de tedavinizi objektif bir şekilde takip edersiniz.

Alıntı Invincible Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İşte reklam budur insan bir kere orada Quantum'u görünce "aaa bak bu kesin iyidir" der

Bu tarz şeyleri çok gördüğümden dandik bir şampuan olduğuna %99 eminim.
    Haklısınız üstad Yinede içerisinde sls olmamasından ötürü elimdeki şampuan bitince bir şans vermeyi düşünüyorum saç yıpranmasına bir nebze olsun etkisi olsa yeter bana Malumunuz losyonlardaki alkol saçımızı çok yıpratıyor.

Bugun bu urunden duble efect olanindan aldım. Saci deneme amacli 1 kere kopurtup duruladim. Arkadaslar dedikleri gibi gercekten de saci dolgun gösteriyor. Bir onceki sampuanim dermoday di. Bunla kiyas edilemeyecek kadar canli gosteriyor saci. Sampuanin rengi kestane rengine çalıyor. Kokusu dermoday kadar guzel olmasa da benim 1. sıra sampuanim olmaya aday. Sac dokulme karsitligi konusunda daha ilk kez kullandigim icin bir yorum yapamayacam. Birde yıkadıktan sonra sacin nefes aldigini hissediyorsun. Ferahlik hissi veriyor.

Beyler ben 4 yıldır bioxcin forte kullanıyorum saçı kalinlastiriyor ama dökülmeyi durdurdugunu söyleyemem ama suda var belki kullanmasam daha kötü olacakti onu bilmiyorum ama çok pahalıya maloluyor bana senede 1 milyar falan veriyorum şampuan parası bana başka bi tavsiyesi olan var mı

''kalın görünmesi sağlamak'' açıklamasıyla saçın kendisini kalınlaştırmaktan çok, saç fiberi tarzı saça tutunan bir bileşen içerdiğini mi anlatıyor acaba?
    Lise yıllarına dönmek...

sebamed günlük kullanım ile bunun arasında kaldım yorum yapabilir misiniz

ÜRÜNLER-LOSYONLAR TEDAVİ SIKLIĞI VE MİKTARI
    Cellagance Losyon
    Sabah-Akşam 1,5 ml
    Miracle losyon
    Sabah-Akşam 15-20 fıs
    Çiğ Kabak Çekirdeği
    7/7 Bir Avuç
    Dermaroller
    2/7 veya 1/7
    Konazol Şampuan 2/7
    Placenta Şampuan 3/7 veya 4/7

SaçımınDoktoru Üyesi jackal__1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bioxcin tuzağından kurtulun bence arkadaslar 4 sene kullandım faydasını göremedim kurtuldum çok şükür.Sebamed günlük kullanıma daha uygun bence.
    TEDAVİM
    *Cellagance Losyon (Ekim 2016)
    *Saf minoksidil (Günde 1 defa) (Ağustos 2016)
    *Dermarollar 540 iğne 0.75 mm(Düzensiz)
    *Biotin 5 mg (Günde 1 ) (Agustos 2016 haftada 2)
    * Konazol şampuan (haftada 2)
    * Ketoral krem (sakaklar) (Hemen hemen her gün)

BIRAKTIKLARIM
    --Bioxinin Forte Sprey (%5 Minoksidil)(2 dk masaj) Baslangıc (Temmuz 2015)
    --(%3 Procapil) Sabah-Akşam (2 Dk masaj) Baslangic (Mayıs 2016) (Eylül 2016)

Sayfa 1/3 123 SonSon