Sayfa 1/11 123 ... SonSon
109 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: 3 aylık fotograflarım oral dutasterid + minoksidil ve azeleik asit toz karışımı

Yeni Üye

Smile 10 aylık fotograflarım oral dutasterid + minoksidil ve azeleik asit toz karışımı

Tedaviye başlama zamanı

foto minoksidili kullandıktan sonra çekildi o yüzden saçlar nemli saçlar

3. ay

3 aylık fotograflarım bunlar

birinci foto 3 ay sonra minoksidili kullandıktan sonra çekildi saçlar nemli o yüzden
    ikinci foto saçlar kuruyken çekildi
    ışık aynı çekilen yer aynı

sol şakağımdaki saç çizgim çok ilerledi, gayet memnunum umarım devam eder ama sağ şakağımdakinden ilerleme çok olmasına rağmen tam istediğim sonuca ulaşamadım. yeterli sayıda villus a sahip değilim sanırım. villuslar olmasa bile yine de var olanı korumak güzel.

şakak fotolarımın ilk halleri yok o yüzden şuanki durumu çekmedim. isterseniz çekerim.

tedavim:

1. oral dutasterid
    2. minoksidil + azeleik asit tozu karışımı
    3. sadece şakak bölgesine 0.5 mm lik dermaroller
    4. biotin, b vit ve çinko içeren multivitamin

10. ay

[/url]
    [/url]
    [/url]

[/url]

[/url]

[/url]

[/url]

[/url]

kusura bakmayın birilerine kızıp forumdan ayrılmıştım, eski fotolarıma bakmak için geri döndüm bazılarınızın sorularını cevapladım, güncel durumun fotolarını istemişsiniz durum budur.

fotolar aynı yerde aynı ışıkta çekilmedi malesef , tayinim çıktı başka şehire, ama mümkün olduğunca saçlarımı ayırarak kökleri görebileceğiniz şekilde fotoları çekmeye çalıştım

şakaklarımın ilk durumlarının fotoları olmadığını farkettim ama kötü çok durumdalardı eskiden,

tedavimden azelaik asiti çıkardım. artık sadece minox dut biotin dermaroller

1 sene 1 ay sonrası guncelleme

Arkadaşlar 2 aydir dutasterid bırakıp finasterid e gectim, bunda sebep kolesterolumun biraz fazla olması, cok fazla değil ama sınır civarindan çok az fazla. Gelişmeleri sizle paylasicam saclarim daha kötüye mi gidecek iyiye mi gidecek, dutasterid mi kolesterol yaptı yoksa onla alakası yokmu ileride görücem. Takipte kalın, bi de admin şu yazının başlığını degistiremiyorum 14 aya giricem millet 3 ayda yaptım sanıyor bu saclari
    Konu dentista tarafından (05.01.2017 Saat 16:44 ) değiştirilmiştir. Sebep: tedavi güncellemesi

Temiz sonuc almissin arkadasim dutas dan sonra geri donus yasamazsin ins..

Harika

Alıntı dentista Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

3 aylık fotograflarım bunlar

ilk foto minoksidili kullandıktan sonra çekildi o yüzden saçlar nemli saçlar
    ikinci foto 3 ay sonra minoksidili kullandıktan sonra çekildi saçlar nemli o yüzden
    üçüncü foto saçlar kuruyken çekildi
    ışık aynı çekilen yer aynı

sol şakağımdaki saç çizgim çok ilerledi, gayet memnunum umarım devam eder ama sağ şakağımdakinden ilerleme çok olmasına rağmen tam istediğim sonuca ulaşamadım. yeterli sayıda villus a sahip değilim sanırım. villuslar olmasa bile yine de var olanı korumak güzel.

şakak fotolarımın ilk halleri yok o yüzden şuanki durumu çekmedim. isterseniz çekerim.

tedavim:

1. oral dutasterid
    2. minoksidil + azeleik asit tozu karışımı
    3. sadece şakak bölgesine 0.5 mm lik dermaroller
    4. biotin, b vit ve çinko içeren multivitamin
    Guzel sonuc almisin arkadasim daha ii olur ins. Dutasdan sonra geri donus yasmazsin ins

SaçımınDoktoru Üyesi
    Yer
    konya
    Harbiden çok güzel sonuç almışsın umarım döngü yaşamazsın minoxtan azelaik asit denemek lazım ne kadar attın minox içine ?

Moderatör anl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    oral dutasteridten çok, minox etkisi gibi gözüküyor. Ama azelaiğin %100 işe yaradığını da kanıtlıyor bu fotoğraflar ayrıca. onu da es geçmemek lazım
    60 ml Elseve içine 3 gram Saf Minoxil + 6 Adet Dutas

Yeni Üye
    Alıntı Look_up Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Harbiden çok güzel sonuç almışsın umarım döngü yaşamazsın minoxtan azelaik asit denemek lazım ne kadar attın minox içine ?

ben bir çay kaşığının 3 te 2 si kadar attım, hassas tartım olmadığından, normalde 3 gr fln atılıyor sanırım

SaçımınDoktoru Üyesi
    İlk defa minoxil kullaniyosan minoxnetkisi kardesim . donguye girmen muhtemel . bunu icin onlem olmalisin cunku oral dutas fin testo yukselmesi yapiyor yukselme ilac prokpektusundeki gibi olursa ne ala korursun saclari . sayet oyle olmazssa ozaman sikinti talan ediyor saclari ben finde yasadim testoyu indirine kadar anam agladi oral aldactone aliyorum bi nebze dustu gibi saclarda toparladi ama halen o yuksekligi hissesiyorum . ayrica saclarinin tipine bakarak testoya duyarli olma ihtimali yuksek .
    Yeniden proscar07.01.2015 haftada iki 1/8 destek tedavi sacı canli gosteriyor .
    İki gunde bir aksam minox pakdouru
    12/12/2015Miracle losyon sadece aksam 3kutu diane 2 kutu aldactone 5 gr toz spiro zytrec damla bemix bepanten ampul
    Haftada iki nizoral
    Dermaroller 540 igne 1.00 mm kafam estikce
    Defne sabunu
    Pharmaton 01/02/2016 haftada iki
    Yaki otu nane dutasderide losyon gunde bir
    Hp bioatin 5 mg hergun
    Azelderm ketoral acnelyse ve toz spiro karisimi

tek kelimeyle harika. bu halini korumayı başarırsanız cidden büyük iş yapmış olursunuz.

Yeni Üye
    Alıntı Keltoşş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İlk defa minoxil kullaniyosan minoxnetkisi kardesim . donguye girmen muhtemel . bunu icin onlem olmalisin cunku oral dutas fin testo yukselmesi yapiyor yukselme ilac prokpektusundeki gibi olursa ne ala korursun saclari . sayet oyle olmazssa ozaman sikinti talan ediyor saclari ben finde yasadim testoyu indirine kadar anam agladi oral aldactone aliyorum bi nebze dustu gibi saclarda toparladi ama halen o yuksekligi hissesiyorum . ayrica saclarinin tipine bakarak testoya duyarli olma ihtimali yuksek .
    testesteron yüksekliği saça ne gibi etkisi var ki ? 5ar inhibisyonunu sağlayıp dht ye dönüşümünü engelledikten sonra??

dentista umarım istediğin etkiye kavuşursun dostum. Rica etsem şu sorumu yanıtlar mısın: Bu 3 aylık süreçte mental yeteneklerinde sekteye uğradığın oldu mu? Gün boyu esneyerek gezmeler, okuduğunu anlamamalar, odaklanamama vs? Veya başka bir şey. Ama özellikle akılla ilgili şeyler?

İyi geceler herkese...

Sayfa 1/11 123 ... SonSon