Sayfa 5/5 İlkİlk ... 345
49 sonuçtan 41 ile 49 arası

Konu: 19 Yaşından İtibaren Fotoğraflı Tedavi Günlüğüm (temel tedavi: masaj)

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben bu konuyu nasıl kaçırmışım ya, masaj en azından saç derisine çok fark ediyor, aylardır masaj yapmıyorum ve saç derim kaşıntılı kepekli kösele gibi oldu. gün içinde masaja işte/okulda nasıl devam edebiliyorsunuz acaba? ben de cellagance, endolsüz zix (endol saçımı inceltti söndü gibi geliyor), masaj ve ketoral dörtlüsüne bir an önce çok iyi bir disiplinle başlamayı düşünüyorum
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

Blogunuzu takip ediyordum. Güncelleme yapmanız çok güzel oldu. Masajla ilgili şunu söyleyebilirim bence masajın büyük bir potansiyeli var. Genelde masajın etkisiz olduğunu söyleyenlerin ya tutarlı bir şekilde uzun süreli tedaviye bağlı kalmadıklarını ya da masajı başka ürün ve düzenlemelerle desteklemediklerini düşünüyorum. (Besin eksiklerini tamamlama, enflamatuar besinlerden kaçınma gibi.) Umarım tekrardan eski saçlarınızı kazanırsınız başarılar diliyorum.
    Ketoral krem (Günde 2 defa)
    Masaj (Günde 10 dk)
    Konazol şampuan (Haftada 1-2)
    Biotin (5000 mcg)

Alıntı dokuldudokulecek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Takibi daha kolay olduğu için artık güncellemelerimi bir blogda tutuyorum. Tekrardan sağlam doğal bir tedaviye başlıyorum. Öncesi fotoğraflarını yükledim her ay güncelleme ekleyeceğim. Ben daha önce bu tedaviyle başarılı olup bırakmıştım, tekrardan başarılı olacağına çok inanıyorum. Bu kez hem kendi disiplinimi sağlamak açısından hem de başarıya ulaşırsa diğer arkadaşlara da ilham olması açısından dökümante etme ihtiyacı hissettim.

Blog: saciminhikayesi.blogspot.com
    Hocam rica etsem mesaj kutunuzu boşaltabilir misiniz?
    Ketoral krem (Günde 2 defa)
    Masaj (Günde 10 dk)
    Konazol şampuan (Haftada 1-2)
    Biotin (5000 mcg)

Alıntı kami Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben bu konuyu nasıl kaçırmışım ya, masaj en azından saç derisine çok fark ediyor, aylardır masaj yapmıyorum ve saç derim kaşıntılı kepekli kösele gibi oldu. gün içinde masaja işte/okulda nasıl devam edebiliyorsunuz acaba? ben de cellagance, endolsüz zix (endol saçımı inceltti söndü gibi geliyor), masaj ve ketoral dörtlüsüne bir an önce çok iyi bir disiplinle başlamayı düşünüyorum
    Ben insanların yanında da yapıyorum, çok umursamıyorum. Çok insan içinde bir yerdeysem pressing yapacağım kısımda tuvalete gidip orada yapıyorum ama diğer kısımları rahatça insan içinde de yapıyorum. Biri sorarsa da iyi hissettiriyor masaj yapıyorum diyorum

Alıntı Benedict Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Blogunuzu takip ediyordum. Güncelleme yapmanız çok güzel oldu. Masajla ilgili şunu söyleyebilirim bence masajın büyük bir potansiyeli var. Genelde masajın etkisiz olduğunu söyleyenlerin ya tutarlı bir şekilde uzun süreli tedaviye bağlı kalmadıklarını ya da masajı başka ürün ve düzenlemelerle desteklemediklerini düşünüyorum. (Besin eksiklerini tamamlama, enflamatuar besinlerden kaçınma gibi.) Umarım tekrardan eski saçlarınızı kazanırsınız başarılar diliyorum.
    Teşekkür ederim iyi dilekleriniz için. Ben saç dökülmesinin (altta yatan başka bir sebep yoksa) kaslarla alakalı olduğuna çok ciddi inanıyorum. En önemli etken bence o. Mesaj kutumu boşalttım.

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    masaj yapacaklar kafanın yanlarındaki kaslarla ense kaslarını es geçmemeli kesinlikle orada oluşabilecek kas sertleşmesi spazmı engellenmeli
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Benedict Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben masajın overrated bir uygulama olduğunu düşünüyorum. 3-4 ay süresince ben de denedim. Ki 14 aydan fazladır düzenli bir tedavi uyguluyorum. (forumda bahsi geçen çoğu etkeni aylarca düzenli kullandım/kullanıyorum) Çok hafif derecedeki dökülmelerde bir nebze faydalıdır belki bilemiyorum. Ama forumdaki bu abartı güzellemelere karşıyım. Sene belki daha uzun süre yapan arkadaşlarımızda da bir stabilite sağlamadı. Onun yerine düzenli iğnelemeyi tavsiye ederim.

kesinlikle katılıyorum.Topikal bir losyonun emilimi sırası yapılırsa emilimi arttırıyor sadece onun dışında genetik dökülmeye çok bir etkisi yok

Alıntı Bugra3 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben masajın overrated bir uygulama olduğunu düşünüyorum. 3-4 ay süresince ben de denedim. Ki 14 aydan fazladır düzenli bir tedavi uyguluyorum. (forumda bahsi geçen çoğu etkeni aylarca düzenli kullandım/kullanıyorum) Çok hafif derecedeki dökülmelerde bir nebze faydalıdır belki bilemiyorum. Ama forumdaki bu abartı güzellemelere karşıyım. Sene belki daha uzun süre yapan arkadaşlarımızda da bir stabilite sağlamadı. Onun yerine düzenli iğnelemeyi tavsiye ederim.
    Blogu her ay güncelleyeceğim, hep birlikte canlı canlı görelim etkisini. Dediğim gibi ben daha önce masajla başarı sağladım. Hem kendim saçların canlandığının farkındaydım hem de çevrem böyle söylüyordu. Ben bu tedaviye inandığım ve insanlara örnek olmasını istediğim için düzenli ve istikrarlı uygulayacağım. Yine de işe yaramazsa tedaviye overrated diyebiliriz. Yararsa diğer deneyen arkadaşların başarısızlığını istikrarsızlığa bağlayabiliriz.

Sayfa 5/5 İlkİlk ... 345