Sayfa 7/7 İlkİlk ... 567
68 sonuçtan 61 ile 68 arası

Konu: Hedef: Ömür boyu saçları korumak

Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nihai formüle ulaştım sayılır bir iki ay içerisinde başvuruları yapacağım.
    Miracle hocam sistemin vicdansız işleyen çarkları, inşallah hedefleriniz de sizi yaralamaz.Çabalarınızın insanlık için hayırlı olmasını dilerim.

Miracle Losyon'un Yapımcısından

Cellagance Losyon
    Coming Soon

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı interlove Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bayan değilim öncelikle Evet yaklaşık 8 ay önce seyrelmeler başladı ve cell losyon 10 günde inanılmaz bir kalınlaşma sağladı
    Pardon karıştırdım ozaman ben

SaçımınDoktoru Üyesi
    Arkadaşlar saçlarımda uyguladığım tedavide 27 inci gündeyim öncelikle saçlarımda sertlik kuvvet inanılmaz bir seviyede abartmıyorum saçlarımla araba çekebilirim saç gelişimleri için 3 ay koydum ancak çok güzel bir seviyeye geldi saçlarım gayet memnunum maşallah deyi birinci hedefim saçlarımı ömür boyu korumak. Ek olarak masaja başladım bende dün itibariyle olumsuz olmayın, olumsuzlukda yaratmayın Cellegance losyon bomba gibi
    33 mg Ru 58841 - Sabah

Minoksidil 1,6ml günde - Sabah-Akşam

5000 mcg biotin - Günde tek tablet

Alıntı hayal00 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Miracle hocam sistemin vicdansız işleyen çarkları, inşallah hedefleriniz de sizi yaralamaz.Çabalarınızın insanlık için hayırlı olmasını dilerim.

Miracle Losyon'un Yapımcısından

Cellagance Losyon
    Coming Soon
    Teşekkür ederim sağolun. Cellagance için bir olumsuzluk çıkma ihtimali var oda şu ki kullanacağım prostaglandinin anonim bir hale gelmemiş olma durumu dolayısı ile astronomik telif ücretleri ödeme zarureti ortaya çıkabilir bu durumda farklı yollar arayacağım.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi Eleanor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hocam saç için çok yola basvurdum ve gelişimi gün gün gözlemledin suan sacımı güçlü anti androjenlerle koruyorum hatta su sıra androcura filan basvurdum.. Topikal olarak minox+dut kullandım pek fark etmedi zaten minox kullanıyodum onun dışında çok ürün kullandım miracle losyonu alerjik reaksiyondan kullanamadım muhtemelen elseve'nin içindeki propilen den etkilendim zaten minoxuda o yüzden solusyon olarak kullanamıyorum ama sizin bu ürünü denemeyi cok istiyorum kafama baya yattı ne zaman temin etme sansımız olur
    Avodart 1tablet ( 4günde 1)
    Kırkland foam (düzensiz )

Alıntı interlove Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar saçlarımda uyguladığım tedavide 27 inci gündeyim öncelikle saçlarımda sertlik kuvvet inanılmaz bir seviyede abartmıyorum saçlarımla araba çekebilirim saç gelişimleri için 3 ay koydum ancak çok güzel bir seviyeye geldi saçlarım gayet memnunum maşallah deyi birinci hedefim saçlarımı ömür boyu korumak. Ek olarak masaja başladım bende dün itibariyle olumsuz olmayın, olumsuzlukda yaratmayın Cellegance losyon bomba gibi
    hocam postan dolu bi ayar çekebilir misin?

SaçımınDoktoru Üyesi
    çektim kardeşim
    33 mg Ru 58841 - Sabah

Minoksidil 1,6ml günde - Sabah-Akşam

5000 mcg biotin - Günde tek tablet

Yeni Üye
    şu an ne durumda acaba merak ettim uzun vadede nasıl etkisi oldu cell in, başlarda dediğiniz kalınlaşma devam etti mi tüyleşen yerler büyüdü mü ?

Sayfa 7/7 İlkİlk ... 567