Sayfa 3/13 İlkİlk 12345 ... SonSon
128 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Calcification, detumescence therapy ve saç dökülmesi

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Kazakcemil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bu şahıs ayaklar yukarda baş aşağıda sabah 10 dk. akşam 10 dk masaj yaparak saçını geri kazandığını söylemiş takdir sizlerin.

https://feyyazkurtulus.blogspot.com....-2016-ise.html
    bunu yaptım abi ben bir süre, sonra böyle yapmaya devam etmedim, masajları böyle yaparım o zaman artık

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Fatih Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bunu yaptım abi ben bir süre, sonra böyle yapmaya devam etmedim, masajları böyle yaparım o zaman artık
    Valla ben de denedim bir müddet ama komik oluyor, evde çoluk çocuk babamız kafayı yemiş demesinler diye kapıyı klitleyip bir oda da o şeklide denemiştim ama artık normal masaja devam,ama devam ettirebilecekler için etkiyi en az 2-3 e katlar bu yöntem.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

SaçımınDoktoru Üyesi kabuto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hocam attığınız linkte yorumlarda bir adam saçlarının bir yağ karışımı ile çıkmaya başladığını söylemiş, yağı üreten eczacı yorum atmış v.b. birkaç ay sonra da eczacı vefat ediyor, Allah rahmet eylesin ama bana biraz şüpheli gelmedi değil belki de gerçekten çözümünü bulmuştu.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı kabuto Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam attığınız linkte yorumlarda bir adam saçlarının bir yağ karışımı ile çıkmaya başladığını söylemiş, yağı üreten eczacı yorum atmış v.b. birkaç ay sonra da eczacı vefat ediyor, Allah rahmet eylesin ama bana biraz şüpheli gelmedi değil belki de gerçekten çözümünü bulmuştu.
    milyarlarca dolarlık umut satan bir sektör var, sen adama evde saç çıkarmanın sırrını verirsen öldürürler

lanet olsun her sektör her alan böyle

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Okumuştum o yorumu da hiç o yönden bakmadım Devon'ın akibetine uğramış olabilir.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

SaçımınDoktoru Üyesi ultaran38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    o adamı bende biliyorum. kendisine ulaşmaya çalıştığım sırada vefat etmişti. bende şüphelenmedim değil.

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu işler malesef kapitalist düzende böyle işliyor. Sen bugün çıkıp kanserin tedavisini buldum de. Yarın show ana haberde intihar ettiğini yazarlar

Banned
    ben de o konuda şüphelenmiştim. Eczacı birkaç ay sonra ölmüş...

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı DoktorCan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben de o konuda şüphelenmiştim. Eczacı birkaç ay sonra ölmüş...
    dun denk geldim o siteye bende okudum eczacida urununu pazarlamaya calisan biri degildi yazdigi yorumda mucize ben buldum yaptim felan demiyor kuallananlarin memnun kaldigini yeni cikan sqclarinda siyah ciktigini soyluyordu bir anda adamin vefat ettigi yazilmis saka gibi ne diyim ki sasirip kaldim okurken bende
    minox+cell losyon+proscar
    not:velluslar papilla olana kadar bu siteden ayrilmayacagim.

Yeni Üye
    O sitede Kullanan biri vardı onun son durumu ne oldu acaba o da sırra kadem bastı

Sayfa 3/13 İlkİlk 12345 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler