Sayfa 10/13 İlkİlk ... 89101112 ... SonSon
128 sonuçtan 91 ile 100 arası

Konu: Calcification, detumescence therapy ve saç dökülmesi

SaçımınDoktoru Üyesi jackal__1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eklenti 4313

Bu hat ve işarete yakın terminal kıllar 10 yıldan fazla süredir yoktu.
    Allah yardımcın olsun abican çok mutluyuz bizde..
    TEDAVİM
    *Cellagance Losyon (Ekim 2016)
    *Saf minoksidil (Günde 1 defa) (Ağustos 2016)
    *Dermarollar 540 iğne 0.75 mm(Düzensiz)
    *Biotin 5 mg (Günde 1 ) (Agustos 2016 haftada 2)
    * Konazol şampuan (haftada 2)
    * Ketoral krem (sakaklar) (Hemen hemen her gün)

BIRAKTIKLARIM
    --Bioxinin Forte Sprey (%5 Minoksidil)(2 dk masaj) Baslangıc (Temmuz 2015)
    --(%3 Procapil) Sabah-Akşam (2 Dk masaj) Baslangic (Mayıs 2016) (Eylül 2016)

Eklenti 4313

Hocam saçlı bölgede bariz bir kalite artisi oldu mu?10 yıllık saçı çikardiysa, yakin zamanda dökülen yerlerde çok daha etkili olur degil mi?

Moderatör skorfit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sonuçlar inanılmaz.abi önde bayağı saç çıkmış orada önceden saç olmadığına inanasım gelmiyor .abi bide şakaklardaki saçlar alansal değil de nokta nokta çıkmış bu biraz garip değil mi?bide son olarak histoterapi tepede de aynı etkiyi veriyor mu?

Çarpı olan tek tüklerin gerisine bak tam hat var orası yepyeni işte bende hat geriden gelip birleşiyor hattın önünde de öyle akıncı misali kıllar başı çekiyor sonra onunda yanları artıp hatla birleşiyor birde üstlerde de var ve tek tük olanların yanları onlarca minyatür dolu resimde çıkmıyor bu açı ile total çizgi ise bunda 2 cm üstteydi bir de tam o çizgiyi nizami doldurmak istemeyebilirim diğer şakak dolana kadar asimetrik görünebilir zira alın ucunun çok inmesi bile şakak görüntüsünü geri gösterdi çizgi düzeltmek meşakkatli başka dert vermesin yinede bunlar keyifli şeyler.
    Konu Miracle tarafından (22.02.2018 Saat 23:05 ) değiştirilmiştir.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi kabuto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Eklenti 4313

Hocam siz bu işi bitirnişsiniz bildiğiniz, çok sağolun insanoğlunu böyle bir dertten kurtardınız. Ayrıca pigmentasyona bir etkisi oluyor mu çalışmanızın ?

Tedavinin başarılı olduğu çok net bir şekilde ortada.tebrik ederim miracle abi.şu şakakları da tam doldurursanız görüntü o kadar değişecek ki...şimdi sadece beklemek kaldı bize.yani ne diyeceğimi bilemedim bu hastalığa yenilikçi bi çözümün bizim forumdan çıkması büyük bi olay.benim merak ettiğim bu tedavi olan saçların kalitesini de arttırıyo mu tepede de aynı etkiyi veriyor mu?

Alıntı skorfit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tedavinin başarılı olduğu çok net bir şekilde ortada.tebrik ederim miracle abi.şu şakakları da tam doldurursanız görüntü o kadar değişecek ki...şimdi sadece beklemek kaldı bize.yani ne diyeceğimi bilemedim bu hastalığa yenilikçi bi çözümün bizim forumdan çıkması büyük bi olay.benim merak ettiğim bu tedavi olan saçların kalitesini de arttırıyo mu tepede de aynı etkiyi veriyor mu?
    Uygulanan her yer kalite artışı sağlıyor ben doz denemesi yapıp normal tedavileride zaman zaman azaltıp/bırakabildiğim için tam verimde değil saçlarım bu arada.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

SaçımınDoktoru Üyesi SacimYok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Milyonlarca dolar yatırım alıp her türlü imkanlara sahip şirketlerin başaramadığı sonuçları tek başına aldın. Tüy değil tam bir kıl oluşumu sağlanmış. Tedavinin devamında yeni çıkanlar da saç formuna dönüşecek gibi duruyor. Özellikle saçlı deride üst düzey bir başarı bekliyorum. Sabırsızlıkla bekliyoruz.

Uygulanan her yer kalite artışı sağlıyor ben doz denemesi yapıp normal tedavileride zaman zaman azaltıp/bırakabildiğim için tam verimde değil saçlarım bu arada.
    Abi biraz erken olacak ama heyecanlıyız idare edin enjeksiyon aralıkları kaç gün/ay vs.bide enjeksiyon sadece yetiyor mu ya da yanında normal tedavilere de devam ediyor musunuz?

Alıntı skorfit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi biraz erken olacak ama heyecanlıyız idare edin enjeksiyon aralıkları kaç gün/ay vs.bide enjeksiyon sadece yetiyor mu ya da yanında normal tedavilere de devam ediyor musunuz?
    Ayda bir olarak başladım ilk ikisi 15 gün ara ile oldu enjeksiyon sonrası en az bir hafta tedavi yok daha sonra normal tedaviye devam bundaki amaç saç ve saç derisini ilk kondüsyonuna çok yönlü güçlü etki ile ulaştırmak ve tutmak, bu aşama sonrası öyle sanıyorum ki çoj basit tedavi hatta sadece masaj ile oluşan sağlıklı gür saçı korumak.

Sayfa 10/13 İlkİlk ... 89101112 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler