Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon
39 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: oral dutasteride dozaj ayarlama

Alıntı hsnsrbst Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben de 20 gündür 2 güne 1 avodart kullanıyorum.yani 10 tane falan kullandım toplamda.
    şu anlık herhangi bir yanetkisi yok ama sanki testislerimi rahatsız ediyor gibi bir his var içimde. bakın ağrı falan değil ama ne bileyim anlatamıyorum tam olarak testisler de değil üst tarafta karnımın olduğu bölgede bir rahatsızlık hissediyorum.sizce 2 günde 1 kullanmak çok mu etkiler beni ya da geri dönüşü olmayan yanetkilere sebep olur mu acaba?
    ya bırakmak da istemiyorum tropikali bıraktım çünkü sadecce günde 10 mg biotinle 2 günde 1 avodart alıyorum. yoksa ön bölge yolcu gibi duruyor
    ben 4 günde 1 kullanıyorum bende de var aynıları ama sanki biraz biraz azaldı. bence 4 günde 1 iyidir. 2 gün fazla gelebilir. 2 gün sonra avodart sonra 2 gün geçince bence 1mg proscar devam et.
    Oral
    1mg Finasterid (proscar) // 4 günde 3
    0.5mg Dutasterid (avodart) // 4 günde 1
    Topikal
    ------------
    Ek olarak
    ------------

Dedigimi anladın dimi hocam ağrı falan değil yani sadece bir rahatsızlık hissi yani.o bölgede içerde birşeyler olduğunu hissediyorsun.
    Finansi ben 2 ay falan kullandım ereksiyon olma problemi yaşadım ama dutasda su an herhangi bir sıkıntı yok yani.
    Bilmiyorum çok kararsız kaldım yaa. Bırakmak istemiyorum saclarim giderse ben bi hicim. Böyle düşünmek istemiyorum ama elimde değil kafa yapım hiç uygun değil kellige

Moderatör Invincible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben de 20 gündür 2 güne 1 avodart kullanıyorum.yani 10 tane falan kullandım toplamda.
    şu anlık herhangi bir yanetkisi yok ama sanki testislerimi rahatsız ediyor gibi bir his var içimde. bakın ağrı falan değil ama ne bileyim anlatamıyorum tam olarak testisler de değil üst tarafta karnımın olduğu bölgede bir rahatsızlık hissediyorum.sizce 2 günde 1 kullanmak çok mu etkiler beni ya da geri dönüşü olmayan yanetkilere sebep olur mu acaba?
    ya bırakmak da istemiyorum tropikali bıraktım çünkü sadecce günde 10 mg biotinle 2 günde 1 avodart alıyorum. yoksa ön bölge yolcu gibi duruyor
    Prostatın küçülüyor
    Saçlarım çok dökülüyor, ne yapmalıyım ve benzeri mesajlar atmamanızı önemle rica ediyorum.

Öncelikle;

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...-tedavisi.html

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...necek-yol.html

Sonrasında;

Tedavi geçmişiniz ve birkaç net fotoğraf ile foruma konu açın. Böylelikle hem daha çok yorum alırsınız hem de tedavinizi objektif bir şekilde takip edersiniz.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Vala hocam elsevin tahrisi minoxun ppg olayi benm deriyi mahvedio inflamasyonu arttirio oral aldactone baslamak istyrm qunluk 25 mg kullanatak daha once kullanan varmi..ins fayfasini gorurum.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Invincible Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Prostatın küçülüyor
    benimki niye etkilenmiyor acaba yav. bu ne kadar yan etki - o kadar etki olayına taktım. çünkü dökülme de devam ediyor sanki bir yandan. acele de ediyorum bir yandan daha 1 ay oldu duta başlayalı. dozajı da haftada 1 e ayarladım bu arada. diğer günler finas, haftada 1 dutas. 3. ayda falan tekrar bi değerlendiricem durumu.

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı hercai_bjk1903 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vala hocam elsevin tahrisi minoxun ppg olayi benm deriyi mahvedio inflamasyonu arttirio oral aldactone baslamak istyrm qunluk 25 mg kullanatak daha once kullanan varmi..ins fayfasini gorurum.
    Pek faydasını gorecegini sanmıyorum yan etkisiz ve etkisiz bir tedavi olur tabi bu benim düşüncem.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Minoxil kullandiqinzsda siizn sacinizda yapis yapis olmuyomu ole olinca elim surekli sacmda ve sacimi cekiyorum garip bi insan oldm her cektiqimdede bibdunya sac gelio

Peki ben buna sevjnmeli miyim yoksa endişelenmeli miyim ?

Peki ben buna sevjnmeli miyim yoksa endişelenmeli miyim ?
    bir şey olmaz ya. bırakınca her şey eski haline dönüyor zaten
    Oral
    1mg Finasterid (proscar) // 4 günde 3
    0.5mg Dutasterid (avodart) // 4 günde 1
    Topikal
    ------------
    Ek olarak
    ------------

Moderatör uzman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dutasteride oral kullananlar.doz ayarlama konusunda 0.1 mg kullanabilirsiniz.madem kesin kararlisiniz oral kullanmaya. 0.1 mg dut. 5 mg finasa gore daha etkili bulunmuş.
    Peki 0.1 mg nasıl mi alirim.
    Cevap: sizler icin deney yaptim.ve bir adet dut kapsülü küçük bir kaba boşalttım.elimden geldigince tüm etkeni sıktım iyice..sonra yine iyice şırıngaya cektim.cok az bir sıvı oldu. Farzedinki minoxu bir kere fıslamışız gibi.yani 0.20 ml kadardi. Sonra cektigim bu dutu cok hafif hafif sıkım yaparak ignenin ucundan damlalarin oluşup kendiliginden düşerek toplamda 35 damla saydim.. Düz mantıkla yine kendiliginde hafif sıkarak düşecek şekilde yaparak 7 damla az bir miktar suya damlatarak icerseniz 0.1 mg alırsınız..bu şekilde 5 günde 0.5mg almis olursunuz..icin kullanin demiyorum.ama 0.5 yüksek doz oldugunu düşünüp icinde şüphe olanlar karar sizlere kalmış.ben tecrubemi sizlerle paylaştım.
    Konu uzman tarafından (01.05.2016 Saat 19:36 ) değiştirilmiştir.
    Miracle losyon (Günde 2 ml) 28.03.2014
    Ru58841-Öğlen 1 ml Minox ile Çözünmüş(08.02.2015)
    Minox-Dutas Karışımı (Sabah-Akşam)17.07.2014.....21.12.2014 bıraktım...23.01.2015 tekrar başladım.
    Ketakonozol % 2 Şampuan (2 günde bir)

Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon