Sayfa 2/2 İlkİlk 12
20 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Yeni Dermoday Anti Hair Loss Shampoo içerik sizce nasıl?

Moderatör tosun.t - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    izmir turkey
    peptikler dunyanın parası nasıl 25 tl 50ml yuh be
    %15 minox yüzde1Ngs %5kafein
    %1 emu mix losyon
    anti DHT cream

Alıntı kullanıcı ismi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kullanım sonrası tecrübelerinizi bekliyoruz

Aklıma Kerastase - Specifique şampuan geldi konuyu görünce. Kullanan, hakkında bir şey söyleyecek olan var mı? Ben bir dönem kullanmıştım ve saç derisini canlandırdığını hatırlıyorum kan dolaşımını artırmak gibi bir etkisi vardı hatırladığım kadarıyla. Yeniden almayı düşünüyorum. Fiyatı biraz pahalı 55-60 tl. Sizlerin de deneyimini dinlemek lazım
    Her ne alırsak alalım öncelikle bilgi desteğine bakarız değilmi.Ben bu firmaya bu şampuan ile ilgili birşey sormuştum.Cevap bile gelmedi.Çok sinirlendim almadım ürünü.

Moderatör
    kerastase hakkında olumlu yorumlar gördüm.fayda yüzdesi kac olur bilemem.Belki dermodayın yeni şampuanı ve kerastase diğer sampuanlara göre saçı daha az yıpratabilir.sampuanları temizlik aracı olarak görmek, fazla beklenti içine girmemekte fayda var.
    ' Hiç kimse sizin izniniz olmadan, size kendinizi değersiz hissettiremez.
    Eleanor Roosevelt

Alıntı BnymN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kerastase hakkında olumlu yorumlar gördüm.fayda yüzdesi kac olur bilemem.Belki dermodayın yeni şampuanı ve kerastase diğer sampuanlara göre saçı daha az yıpratabilir.sampuanları temizlik aracı olarak görmek, fazla beklenti içine girmemekte fayda var.
    Bünyamin zeytinyağlı sabunu nereden alıyorsun.Ayrıca çok fazla kazık gibi yapıyor saçı.Hergün bununla yıkamak hem zararlı hemde saçların taranmasını zorlaştırmıyormu?

Moderatör
    Alıntı Saçları kurtaralım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bünyamin zeytinyağlı sabunu nereden alıyorsun.Ayrıca çok fazla kazık gibi yapıyor saçı.Hergün bununla yıkamak hem zararlı hemde saçların taranmasını zorlaştırmıyormu?
    tam söyledigin gibi kuru saça sabun gelmiyor.izmir den hakiki geldi gene fayda yok.Dalan denedim o biraz daha yumusatıyor ama aşırı temizledigi için her gün zararlı.temizleme mevzusu sabit olarak haftada 2 doğal ve ya doğala yakın elma sirkesi(5 katı su ile seyrelterek).Sls,sles,parapen icermeyen sampuan.bim de calı marka 11 tl ucuz birşey buna benzer dermoday daha populer tabi.alternatif olarak kerastase gibi kendini kanıtlamıs kaliteli sampuan olabilir.kişiden kişiye değişir bu olay herkesde aynı etki görülmez.En doğalı sedir yaprağı,hatmi cicegi,çöven kökü gibi icinde saponin maddesi bulunduran bitkiler olabilir.O da yağı iyi arındıramıyor ona ayar oluyorum.

özetle saçınıza esneklik kazandıran yapıyı dokuyu her gün sampuanla sabunla yıkarsanız yok edersiniz beslenemez.Her gün su ile durulamak zarar vermez.losyon dan bir kac saat sonra ve ya ne zaman yıkıyorsanız bol su ile durulayın.2-3 günde bir sampuan sirke sabun vb temizleyicci kullanın.
    Konu BnymN tarafından (21.05.2016 Saat 15:54 ) değiştirilmiştir.
    ' Hiç kimse sizin izniniz olmadan, size kendinizi değersiz hissettiremez.
    Eleanor Roosevelt

Alıntı BnymN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tam söyledigin gibi kuru saça sabun gelmiyor.izmir den hakiki geldi gene fayda yok.Dalan denedim o biraz daha yumusatıyor ama aşırı temizledigi için her gün zararlı.temizleme mevzusu sabit olarak haftada 2 doğal ve ya doğala yakın elma sirkesi(5 katı su ile seyrelterek).Sls,sles,parapen icermeyen sampuan.bim de calı marka 11 tl ucuz birşey buna benzer dermoday daha populer tabi.alternatif olarak kerastase gibi kendini kanıtlamıs kaliteli sampuan olabilir.kişiden kişiye değişir bu olay herkesde aynı etki görülmez.En doğalı sedir yaprağı,hatmi cicegi,çöven kökü gibi icinde saponin maddesi bulunduran bitkiler olabilir.O da yağı iyi arındıramıyor ona ayar oluyorum.

özetle saçınıza esneklik kazandıran yapıyı dokuyu her gün sampuanla sabunla yıkarsanız yok edersiniz beslenemez.Her gün su ile durulamak zarar vermez.losyon dan bir kac saat sonra ve ya ne zaman yıkıyorsanız bol su ile durulayın.2-3 günde bir sampuan sirke sabun vb temizleyicci kullanın.
    Bilgi için teşekkürler.
    Bioxcine sordum sls varmı diye bakalım cevap gelecekmi.
    Kerastase denemek için biraz pahalı.Ayrıca destek sıfır.
    Dermodayda sls var artık dediler.Bulursam sls olmayan alacağım o zaman.
    İmzamı sıfırladım.

Eski ürün hala satılıyor , aldığım yerde bitmişti yenisi gelmiş ve eskisinin nispeten daha iyi olduğunu söylediler

Bence şampuanlar çok önemli değil saç dökülmesinde ph değeri 5.5 olan herhangi bir doğal şampuan yeterli olur bence

İçeriği iyi bir şampuan saçta bir müddet bekletilerek oldukça etkin olabilir ancak şampunların sorunu her gün kullanılacak bir rejime sahip değildirler yani saç dökülmesi var diye sürekli saç yıkama fikri uygulanabilir değildir.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Her gün banyo yapmak zor üstat, saç su görmesin 150 tel dökülüyor.

Sayfa 2/2 İlkİlk 12