Sayfa 1/2 12 SonSon
20 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Yeni Dermoday Anti Hair Loss Shampoo içerik sizce nasıl?

Yeni Dermoday Anti Hair Loss Shampoo içerik sizce nasıl?

Şampuanı temin ettiğim site dermodayın içeriği ve kutusunun değiştiğini ve eskisinden daha iyi olduğunu söyledi sizce nasıl?

Konu vuslat69 tarafından (05.04.2016 Saat 12:38 ) değiştirilmiştir.

Ne tür bir değişim varmış? İçeriğin değiştiğine dair dermaday'ın sitesinde bir bilgiye ulaşamadım hocam, aldığınız site neye göre bunu söylemiş?
    Saf Spirolacton + Dermapen

www.dermoday.net sitesinde mevcut ama öyle detaylı bilgi paylaşılmamış ama kutusu üzerinde içindekiler kısmında yazılı olmayan eskisine oranla biraz daha değişik bitki özleri vardı şuan hatırmıyorum ne olduklarını.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Yaw boyle seylerdende tiksiniyorum ben bu dermodayi kullandim 6 ay kadar acikcasi hic bi etkisini gozlemlemedim simdi sozde gelistirmisler bioxcinde yapiodu bunu yok x3 kat eskisinden etkili falan filan bana hic samimi gelmio

Alıntı vuslat69 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    www.dermoday.net sitesinde mevcut ama öyle detaylı bilgi paylaşılmamış ama kutusu üzerinde içindekiler kısmında yazılı olmayan eskisine oranla biraz daha değişik bitki özleri vardı şuan hatırmıyorum ne olduklarını.
    Evet içerikte değişiklik yaptıklarını açıklamışlar. Dermoday benim beğenerek kullandığım bir üründü. Tabi şampuanlar için hiçbir zaman androjen kaynaklı dökülmelerde mucize beklentisi içerisine girmemeliyiz. Belki takviye amaçlı kullanılabilir.
    Saf Spirolacton + Dermapen

Kullanım sonrası tecrübelerinizi bekliyoruz

Aklıma Kerastase - Specifique şampuan geldi konuyu görünce. Kullanan, hakkında bir şey söyleyecek olan var mı? Ben bir dönem kullanmıştım ve saç derisini canlandırdığını hatırlıyorum kan dolaşımını artırmak gibi bir etkisi vardı hatırladığım kadarıyla. Yeniden almayı düşünüyorum. Fiyatı biraz pahalı 55-60 tl. Sizlerin de deneyimini dinlemek lazım
    Lise yıllarına dönmek...

SaçımınDoktoru Üyesi talhayaldiz96 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben ausganica root strength şampuan kullanıyorum avustralyadan ital memnunum içeriğinde sls parapen vb maddeler yok bitkisel ve organik bir şampuan ofc sertifikasida var şampuandan saç dökülmesini durdurmasıni beklemek hayal olur ama destek olabilir diye düşünüyorum ben duşa girdiğimde kafama sürüp duş bitene kadar bekletiyorum içeriğide güzel doğal dht engelleyici saw palmetto var ısırgan var horstail var pygeum var bazı yağlarda var en azından Türkiye'de üretilen içinde 1mikrogram mi artık saw palmetto olan atillanin sampuanindan iyidir die düşünüyorum bence içeriği iyi fiyatita 35 TL ama ben lilakutudan indirimdeyken 27TL ye falan almıştım oneririm

bu ay yenisini kullanacağım. eskisinden de memnundum
    başlangıç: 11 şubat 2016
    yaş 24
    günde 2 kere miracle losyon
    günde 2 kere min+dut
    günde 2 kere ketoral krem
    haftada 2 kere nizoral şampuan
    hergün solgar 50 mg biotin
    destek; yeşil çay,kuru üzüm,çiğ kabak çekirdeği
    04.04.2018
    şimdilik sadece cell, nizoral şampuan kullanıyorum.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı kullanıcı ismi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kullanım sonrası tecrübelerinizi bekliyoruz

Aklıma Kerastase - Specifique şampuan geldi konuyu görünce. Kullanan, hakkında bir şey söyleyecek olan var mı? Ben bir dönem kullanmıştım ve saç derisini canlandırdığını hatırlıyorum kan dolaşımını artırmak gibi bir etkisi vardı hatırladığım kadarıyla. Yeniden almayı düşünüyorum. Fiyatı biraz pahalı 55-60 tl. Sizlerin de deneyimini dinlemek lazım
    Ben saclarimi cok sevdigimden hep biraz tuzlu berberlerde kestiririm.Sac dokulmesi oldugunu fark edince bunu tavsiye etmisti.Yapalim aminexil vs soyle boyle tabi ben berberi bayilttim orda bu siteden ogrendigim GERCEKLERle bana hala diyoki sac omru falan dedim androjen kaynakli dokulmede sac omru neyin kafasi (:
    Bana para tuzagi gibi geldi acikcasi, bilmiyorum.

SaçımınDoktoru Üyesi
    kepeğe karşı nasıl arkadaşlar bu şampuan?

Sayfa 1/2 12 SonSon