Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
22 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: (gizlenmiştir) saç ekimi!!!

Yeni Üye
    Kardeşim su an calısıyorum yarın bi gün protez saç konusu acıp kimsenin aklında bi soru işareti bırakmıycam inşallah

konuyu hortlatmıs gibi olucam ama az önce whatsap üzerinden serkan aydınla konustum , gerçi omuydu sekreterimiydi bilmiyorum , sorun şakaklarımda resimde attım , hiç kaç greft vs bilgilendirme olmadan direk 5000 tl dedi bende konusmayı sonlandırdım
    Tedavim

1: Miracle Losyon ( Günde 2 defa Sabah akşam - 2 ml )

2: Dutasterid günde 1

3: Biotin 10mg

SaçımınDoktoru Üyesi
    Bu adam digerlerinden daha güzel yapiyor gibi geldi banada. Arkadaslar hem ektirip hem bakim yapmak mantikli mi acaba. Bu ekimlerin zarari nedir. Tepeyi kel gormekten sıkıldım.

Alıntı avsen39 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu adam digerlerinden daha güzel yapiyor gibi geldi banada. Arkadaslar hem ektirip hem bakim yapmak mantikli mi acaba. Bu ekimlerin zarari nedir. Tepeyi kel gormekten sıkıldım.
    Bu adamın yaptığı işlere kendi sosyal medya hesaplarından değil, saç ekimi sonuçlarının olduğu forumlardan bakmanı öneririm. özellikle donör bölgesine bakmanı istiyorum. greftleri çok düzensiz ve kalın punch ile alıyor. Vertex bölgesinden bile saç alıyor. Vertex bölgesi güvenli bölge değildir. Saç dökülmesi olan kişilerde vertex dökülmeye meyillidir. Tek seansta 5000-6000 greft ekiyor. Sence insan bedeni tek seansta bunların hepsini kabul edermi ? Etmiyor dostum günlük maksimum 2000-2500 ekilir. tek seansta 5000 greft ekim yapılan biri muhtemelen son kurşununu atmış olur. 2. Bir operasyon geçirme şansın çok zayıf.

Serkan aydin la bende gorustum 5000 greft prp ilaclar ve konaklama dahil 5000 tl fiyat verdi.. simdilik sac ektirmelimiyim cok emin degilim.. asli tarcan ve serkan aydin arasinda kaliyorum.. asli tarcan da 4500 fiyat verdi ayni pakete.. ikisininde ekim sonuclari basarili gibi duruyor..
    Miracle Losyon (Sabah/Akşam)
    Dermaroller (Haftada 1 kere)
    Yeşil çay, Siyah Kuru Üzüm, Kabak Çekirdeği (Hergün)
    Orjinal Yılan Yağı (Haftada 1 kere)

SaçımınDoktoru Üyesi
    Ben serkan aydin'in ekimlerinde hile oldugunu dusunuyorum acikcasi.
    Hic guven vermiyor ayrica elle tutulur ekimi bi tolga karel var ona da protez diyorlar zaten.
    Besiktasli oldugumdan cenk tosun'a yaptigi ekime dikkat ediyorum maclarda, kafayi kapatamamis bile, full toppikli geziyor cenk.

Kaldi ki onlara gosterdigi ozeni maalesef siradan vatandasa gostermez bu insanlar.Karar sizin yine de

Asli tarcan i bilen var mi.. dusunceniz nedir.. 6 7 aydir takip ediyorum iyi ekimi de var kotusude var ama kararsizim..
    Miracle Losyon (Sabah/Akşam)
    Dermaroller (Haftada 1 kere)
    Yeşil çay, Siyah Kuru Üzüm, Kabak Çekirdeği (Hergün)
    Orjinal Yılan Yağı (Haftada 1 kere)

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Rebelmove Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu adamın yaptığı işlere kendi sosyal medya hesaplarından değil, saç ekimi sonuçlarının olduğu forumlardan bakmanı öneririm. özellikle donör bölgesine bakmanı istiyorum. greftleri çok düzensiz ve kalın punch ile alıyor. Vertex bölgesinden bile saç alıyor. Vertex bölgesi güvenli bölge değildir. Saç dökülmesi olan kişilerde vertex dökülmeye meyillidir. Tek seansta 5000-6000 greft ekiyor. Sence insan bedeni tek seansta bunların hepsini kabul edermi ? Etmiyor dostum günlük maksimum 2000-2500 ekilir. tek seansta 5000 greft ekim yapılan biri muhtemelen son kurşununu atmış olur. 2. Bir operasyon geçirme şansın çok zayıf.
    Kabul etmez derken, enfeksiyon riski falan mi oluyor. 5bin greft en dusuk ekim sayisi mi herkes 5bin diyor neye gore.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Deathrow Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben serkan aydin'in ekimlerinde hile oldugunu dusunuyorum acikcasi.
    Hic guven vermiyor ayrica elle tutulur ekimi bi tolga karel var ona da protez diyorlar zaten.
    Besiktasli oldugumdan cenk tosun'a yaptigi ekime dikkat ediyorum maclarda, kafayi kapatamamis bile, full toppikli geziyor cenk.

Kaldi ki onlara gosterdigi ozeni maalesef siradan vatandasa gostermez bu insanlar.Karar sizin yine de
    Ne biliyim valla instagramdan bakinca hayatim kurtuldu diye yazanlar bile var. Bakiyorum fotograflarina tesmen görüntüsü degismis ve kalin kalin uzuyor saclar.

Moderatör skorfit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    cenk tosunu toppiksiz gördüm çok kötü görünüyordu.tolga karelin de kesinlikle protez saç olduğunu düşünüyorum.Bakmayın ekim dediklerine fln karelin nasıl yaramaz bi adam olduğunu izliyoruz zaten.Kendi instagramında ekimleri çok iyi görünüyor hakikaten ama yine de ekim yaptıran birini bulup yüzyüze konuşun derim serkan aydın bana sahtekar bir doktor olarak geldi.

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon