Sayfa 1/3 123 SonSon
23 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Atilla Kaya Ekimleri ve sacilaçları sitesinde Önerdiği İlaçlar Hakkında Görüşler

Atilla Kaya Ekimleri ve sacilaçları sitesinde Önerdiği İlaçlar Hakkında Görüşler

Saç ekimi de yapan aynı zamanda sacilacları sitesinde özellikle procapil gibi hakkında herhangi bilimsel bir çalışma olmayan ürünleri tavsiyede eden dr. ve sacilacıları sitesindeki kullanılan ürünlerle ilgili görüşleri toparlayalım istedik. Değerli tecrübe ve yorumlarınızı bekliyoruz.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Moderatör payitaht - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bir ara talip ediyodum 2 sene önce Miracle losyonlardan önce,,çünkü google a saç dökülmesiyle ilgili öneri yorum falan yazınca direkt kendi sitesi çıkıyordu SORU-CEVAP şeklinde....Her soruya verdiği cevap aynıydı,,o olmaz onu kullanmayın Procapil kullanın tüm ihtiyacınzı karşılar diye,,,Soruları yazdığı cevapların yüzde doksanı aynıydı....FAKAT net ortamında bu adamı araştırınca bildiğn KEL olduğunu gördüm...O kel resmini gördükten sonra aynen şunu söyledim ''kelin merhemi olsa kendi başına sürer''....

Aylarca kullandım her sorduğumda aynı cevabı verdi sürekli devam etmem gerektiğini saçlarımı görmeden gürleşmiştir sen farkedemiyorsundur diyerek aylarca procapil kullanmama sebep oldu malesef o kadar param çöpe gitti bir kaç yorum yazdım ama yayınlanmadı zaten hep onayda gözüküyor olumsuzsa yorumlar her ilaç herkeste işe yarayacak diye bir şey yok ama yorumlarım insanlara yardımcı olabilirdi bu nedenle hakkımı helal etmiyorum.

SaçımınDoktoru Üyesi talhayaldiz96 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Xpecia kullandım saf gibi 5 ay bir halta yaradığı yok içindeki saw palmettonun yağ asit oranını bile söylemiyor o kdr yazdım sitesine

Malum siteyi geçen seneden beri takip ediyorum saç konusundaki gelişmeleri öğrenmek adına ancak bugüne kadar bu kadar yanıltıcı bir yorumla karşılaşmamıştım doktordur ben mi iyi bilicem o mu diyerek tavsiyelerine ben de uymuş ve procapilli sprey ve xpeciayı kullanmıştım 2 ay boyunca ve aslına bakarsanız olumlu sonuçta elde etmiştim saç ön çizgim düzelmişti yeni saçlar da vardı hatta bu siteye de başlığını da açmıştım http://www.sacimindoktoru.com/hikaye...kullanimi.html

Ancak bir süreliğine bırakıp tekrar başladığımda alerjen etki yaptığı için devam edemedim. Tavsiye ettiği şeyler herkeste işe yarayacak diye birşey yok tabii ki. Burda tavsiye edilen ya da kullanılmasına karar verilen losyonların da herkeste işe yarayacağına dair bir kesinlik yok ama tutup da bu sitede başka bir losyon hakkında atıp tutulmuyor sadece kişiler bende işe yaramadı yorumu yapıyor. Sonuçta çoğunluğun doktor olduğu için güvendiği bir insanın kalkıp da piyasada olmayan onaysız bir losyonu sırf kötülemek için yayın yapması da hiç hoş ve etik değil. Doktorluk mesleğine aykırı hatta bence. İsteyen istediğini kullanmakta özgür ama insanları doğru şekilde yönlendirmek bir doktorun görevi olması lazım. Üzüldüm açıkçası ve yadırgadım. Zaten Miracle da gereken açıklamayı kendisi yapmış üstüne söylenecek birşey yok.
    Konu halilah tarafından (17.04.2016 Saat 18:00 ) değiştirilmiştir.
    Güncelleme: 01.04.2017
    Seti-2 ml (Her Sabah)
    Cafein-2 ml (Her Öğleden Sonra)
    Saf Minox-2 ml (Her Akşam)
    Dermaroller 540-1.mm (3 günde 1)
    Dermoday Şampuan

SaçımınDoktoru Üyesi
    Hair pharmanın elemanıdır kendisi.Sürekli ne kullanayım hocam diyen insanlara hair forte ve xpecia tablet kullanın der.Biotin kullanmak istiyorum hocam kaç mg kullanmalıyım diye sorarlar.10 mg kullanın der.Nedeni piyasadaki tek 10 mg lik biotin hapı(başka 10 mg lik olduğunu duymadım en azından Türkiye'de) HP biotin olduğundandır ve HP biotin de Hair pharmanın biotin hapıdır.Seboreik dermatitim var hocam ne kullanmalıyım? Cevap: DermoTTo losyon kullan.DermoTTo losyonda bir Hair Pharma ürünüdür Yani kısacası kendi ürünlerini pazarlamaya çalışan bir pazarlama uzmanımızdır kendisi

SaçımınDoktoru Üyesi
    geçen çocuğun biri sormuş hocam androcur kullanıyorum cinsel yan etki görürmüyüm falan diye. androcur hafif bir antiandrojen dir libidoya pek fazla etki etmez falan demiş.inanamadım.

SaçımınDoktoru Üyesi Eleanor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Evet efsanedir kendisi yeni araştırmaya başlayan bilgisiz arkadaslardan cok ekmek yemiştir zamanında bendende cok yedi ama söyledikleri sürekli çelişir, arkadaşın dediği gibi androcura hafif anti androjen yan etkisi azdır deyip bi başka yorumunda androcur güçlü anti androjen finastan yan etkisi fazladır dediğine şahit oldum ayrıca sürekli taşeronluğunu yaptığı firmalar çok boş ürünlerinden hiç fayda göremedim desem yeri
    Avodart 1tablet ( 4günde 1)
    Kırkland foam (düzensiz )

SaçımınDoktoru Üyesi
    Arkadaşlar bu adamın foyasını ortaya çıkarmışdım. Bu adamın kliniği ile hairpharma yanyanadır. 2 sene önce bunları araştırıyordum bu adam sadece hairpharma ürünlerini över diğer bütün ürünleri kötüler. Hiç kimse bu adama inanmasın. Lütfen oyuna gelmeyelim...
    33 mg Ru 58841 - Sabah

Minoksidil 1,6ml günde - Sabah-Akşam

5000 mcg biotin - Günde tek tablet

Moderatör tosun.t - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    izmir turkey
    butun kuşları halletmiş bi leylekmi kalmış atilla beyin kendi kafasına hanımı saç ekmiş oda tutmamış onu halletsin o ilk önce kufredecem gene sonra tosun hoca sovdu dıycek cakma var uc bes tane namus bekcısı sıtede
    %15 minox yüzde1Ngs %5kafein
    %1 emu mix losyon
    anti DHT cream

Sayfa 1/3 123 SonSon