Sayfa 1/3 123 SonSon
22 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: suan sac ektirseniz kime gidersiniz ve hangi yontemle ekim iyi olur

suan sac ektirseniz kime gidersiniz ve hangi yontemle ekim iyi olur

Merhaba beyler arkadasim sac ektirecek acikligi var on ve tepede tedaviyle olacak is degil ekim planliyo kafasi cok karisti nerde yaptirsam diye bende size danismak istedim hangi yontem en iyisi greftler olmucek sekilde guzel bi ekim icin

SaçımınDoktoru Üyesi
    para varsa hlc ve koray erdoğanda şaşmasın sonra dua eder bana paracı bunlar ama işini en temiz yapanlardır.

Kardesim o kadar para veremez bide bu yerler finansi zorunlu kiliyo galiba o yuzden zor

Yeni Üye
    Serkan Aydın derim ben adam kafayı dolduruyor resmen.Fiyat performans olarak Koray ın 8 de 1 i fiyata calışıyor.instagramda bakabilirsiniz serkanaydınsac ekimi diye reklamcı değilim bu arada özellikle söyleyeyim..

Moderatör tosun.t - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    izmir turkey
    çağatay sezgine bak
    %15 minox yüzde1Ngs %5kafein
    %1 emu mix losyon
    anti DHT cream

Soyle soyleyim likya dusunuyoruz ama bilmiyorum oranin sonuçları da iyi serkan aydın hep unlulere ekmis normal vatandasa ayni ozeni gosterir mi bilemiyorum

Tosun hocam cagatay sezgini hic duymadık nasil bu adam hangi yontemi kullanıyor

SaçımınDoktoru Üyesi
    Ya beyler sac mac ektirmeyin gozunuzu sevem acikliginiz az donorunuz yogunsa ektirin eyvallah ama boyle olan nadir var illa ektirecem diosanizda gidin tepenize ensenizin ustune ektirin en azindan arkadan kel gozukmezsiniz inanin yani acayip farkedio onun disinda ben harbi doldum artik amfide oturup kafalati incelemekten bik tim arkadas yuzde 90 inda civi gibi sac var sekiller o bicim biz burda nelerle ugrasiyoruz tedavilerden de yanit aldigim yok zaten bide burda beni ayar eden bi konu var herkeste olan saci korumanin cok kolay oldugu gibi bir algi var korusan yeter vs tarzi oneriler girla gidioda abi birisi aciklasin yani bu korumak nasil oluor ben kafamdaki saci koruyamiyorum kafamda sac dokulmeyen tek bir nokta yok enseden faule tepeden sakaga onden arkaya heryer dokuluyo cellegance gibi bi losyon bile 1 ayda kafamda 1 gram dokulmeyi azaltmadi ulan millet 1 ayda kafayi doldurmasada canlandirio cellegancede bana etki etmedi ama kafayi yicem valla koruyamiyorum haci hergun dahada kotulesio

SaçımınDoktoru Üyesi yamakasii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı zavkvavk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ya beyler sac mac ektirmeyin gozunuzu sevem acikliginiz az donorunuz yogunsa ektirin eyvallah ama boyle olan nadir var illa ektirecem diosanizda gidin tepenize ensenizin ustune ektirin en azindan arkadan kel gozukmezsiniz inanin yani acayip farkedio onun disinda ben harbi doldum artik amfide oturup kafalati incelemekten bik tim arkadas yuzde 90 inda civi gibi sac var sekiller o bicim biz burda nelerle ugrasiyoruz tedavilerden de yanit aldigim yok zaten bide burda beni ayar eden bi konu var herkeste olan saci korumanin cok kolay oldugu gibi bir algi var korusan yeter vs tarzi oneriler girla gidioda abi birisi aciklasin yani bu korumak nasil oluor ben kafamdaki saci koruyamiyorum kafamda sac dokulmeyen tek bir nokta yok enseden faule tepeden sakaga onden arkaya heryer dokuluyo cellegance gibi bi losyon bile 1 ayda kafamda 1 gram dokulmeyi azaltmadi ulan millet 1 ayda kafayi doldurmasada canlandirio cellegancede bana etki etmedi ama kafayi yicem valla koruyamiyorum haci hergun dahada kotulesio
    oncelikle kimse 1 ayda saci farkedileceknkadar canlandiramaz. ayrica saclarin biraz uzun galiba. cunku uzun olunca yukarilardan kopan saclar sanki enseden ve yanlardan dokuluyormus gibi oluyor. son olarak kimse uzun sureli saclarini koruyamiyor. esasen tedavilerunde 4 5 ay dan sonra etkileri geciyor yani dedigin sorunlar herkesun sorunu.

Moderatör
    İlhan serdaroğlu
    güncel tedavi:
    sabah akşam 15'er dakika toplam 30 dk masaj
    emu+nane+hint+jojoba yağı
    sebamed şampuan
    solgar 1000iu d3
    arada çinko+b1-6-12 hap
    haftada 1-2 ısıgan otu kürü
    haftada 1-2 green juicing
    -------------------------------------------------------
    %2spiro+ diane 35 losyon
    hint+emu+jojoba+nane yağı karışımı
    haftada 1-2 ısırgan otu kürü
    arada bir sirkeli su
    dermoday şampuan (+diane 35li bir hali ilk yıkama için)
    haftada 1 dermaroller
    kafaya masaj deneme aşamasında

Sayfa 1/3 123 SonSon