Sayfa 5/5 İlkİlk ... 345
50 sonuçtan 41 ile 50 arası

Konu: desloratadine pgd2 inhibitörü

Yeni Üye
    Alıntı piranha Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    derken bıraktıktan sonra dökülmeye başladı m demek istiyorsunuz
    Yok hocam bahar ve yaz aylarında 5 yildir kullanıyorum.Saçlarım dökülüyor bir etkisi olsa görürdüm demek istedim.

SaçımınDoktoru Üyesi
    desloratadine yazmışsınız AERIUS 5MG DESLORATADİN BEN SAMAN NEZLESİ İCİN KULLANIYORUM ORAL OLARAK SAÇA FAYDASIMI VAR YENI DUYUYORUM D alerji olan hastalara verılıyor bu ılaclar dıkkatlı kullanın derım saman nezlesı olanlar ıcın verılyıor
    Tedavide Kullandığım İlâçlar

ROGAİNE SOLÜSYON %5

DOĞAL SABUN

YEŞİL ÇAY GÜNDE 1 BARDAK

Yeni Üye
    Doxafin şurup aldım turuncu renkte.
    Minoxilden sonra kullansam nasıl olur. Ben şu ana kadar min+allerset kullaniyordum miracle hoca bu daha iyi diyince ben de bunu aldım. Min+set ten sonra mı önce mı kullansam. Ya da şurup formu işe yarar mı

Banned
    antihistaminik ilaçlar içerisinde en güçlü olan pgd2 inhibitörü levosetrizindir

Tek başına pge2 artıran ve pgd2 bloke eden etkenler kullanmak yeterli değil diye biliyorum. Maliyeti yormayacak şekilde bu 2 etkeni kullanmanın bir yolunu bulabilirseniz bana da haber verin lütfen Masaj ve iğneleme ile birlikte uygulayanlar başarılı olmuş. pgd2 blockerlerinin yarılanma ömürlerine de dikkat etmek gerekiyor. Bir de doğru çözücüde çözmek ve saç derisini nemli tutmek önemli. Keşke çözücü olarak alkol dışında alternatifler olsa .

Yeni Üye
    Doxafini topikal kullansak olur mu minoxil ile beraber

SaçımınDoktoru Üyesi joker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Levosetrizin topikal losyon yapın nasıl yapıldığının konusu var forumda birde sinemaki otundan losyon yapıp kullanın histamin kaynaklı pgd2 inhibisyonu ve pge2 aktivasyonu sağlamış olursunuz
    Cellagance,setipiprant,dermaroller,yeşilçay,d3

Eksiksiz tıbbi bilgileri ve tavsiyeleri her zaman reçete yazan hekiminizden
    veya diğer sağlık mesleği mensubu danışmanlarından almanız gerekmektedir.

Yeni Üye
    Yer
    Mersin
    Ben alerjik rinit için aeuris kullandığımda saç dokulmem nerdeyse 0 a inmişti vede egzemam geçmişti

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı joker Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Levosetrizin topikal losyon yapın nasıl yapıldığının konusu var forumda birde sinemaki otundan losyon yapıp kullanın histamin kaynaklı pgd2 inhibisyonu ve pge2 aktivasyonu sağlamış olursunuz
    hocam konu kalkmış mı? bulamadım da
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Arkadaşlar ben günde 1 aeruis başlamayı düşünüyorum. Kullanan arkadaşlar tecrübelerini aktarabilir mi acaba?
    Dökülmem tüm kafada. Şuan kafamda bir açılma yok fakat koruma için tedaviler uyguluyorum.
    Dökülmelerim 16 yaşında başladı. Şuan 22 yaşındayım.

Her gün 4/1 proscar (Başlangıç 01.08.2022)
    Her akşam Balık Yağı, D3K2
    Cyclo Progynova, Aldactone Losyon (Her Akşam 2ML, Başlangıç 25.10.2022)
    Ayrıca günlük kardiyo ve ağırlık antrenmanları yapmaktayım.

Sayfa 5/5 İlkİlk ... 345