Sayfa 6/8 İlkİlk ... 45678 SonSon
77 sonuçtan 51 ile 60 arası

Konu: Xpecia Kullanıcı Yorumları

Koray Erdoğana ekim yaptıranlar xpeciaya başlıyor hemen. Koray hocanın tavsiyesi mi bilmiyorum? Tavsiye eden saç ekim uzmanı var mı? Atilla Kaya hariç

Dostlar yasim 26 tepede ve açılmalar acilmalar basladi diye 4-5 kutu kullandm ben bu minoxil denen meredi ki uzattımıda hic sikntida olmiyodu, hic bir faydası olmadığı gibi olan saclarm seyreldi ve bildigniz sacım ''kıl'' formuna büründü uzayamadan düşüyor, eski saclarimi ozluyorum bi yolu yok mu en azindan ilaca başlamadan önceki eski saglkli haline döndurmenin inanin cok pismanim ?

bu xpecia aynı pharmaton gibi birşey mi?

Arkadaşlar düzenli bir insanımdır.9 ay düzenli olarak kullandım. Son 3 ay günde bire düşürdüm. Saç dökülmem çok az sadece genel anlamda seyreklik var diye kullandım. Öncelikle kafamda minik tüyler çıktı. Ama bırakınca hepsi döküldü. Bu bende ki etkisi sizde nasıl olur bilemem. Bırakmamın nedeni vücutta kıllanma yaptı. Kollarım kıl doldu. Tahminimce söyledikleri kadar masum bir ilaç değil içinde kimyasallar olduğunu düşünüyorum

SaçımınDoktoru Üyesi dht58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ahmet29 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar düzenli bir insanımdır.9 ay düzenli olarak kullandım. Son 3 ay günde bire düşürdüm. Saç dökülmem çok az sadece genel anlamda seyreklik var diye kullandım. Öncelikle kafamda minik tüyler çıktı. Ama bırakınca hepsi döküldü. Bu bende ki etkisi sizde nasıl olur bilemem. Bırakmamın nedeni vücutta kıllanma yaptı. Kollarım kıl doldu. Tahminimce söyledikleri kadar masum bir ilaç değil içinde kimyasallar olduğunu düşünüyorum
    Vücudundaki kıllanma sebebi içindeki biotin kardeşim

Şu anda Aga -E denilen bir ilaca başlıyorum. Çok daha pahalı ama Alman malı, Almanyada'ki bir doktor arkadaş önerdi. Aynı etken maddeler var bakalım sonuç ne olacak . Sonuçları yazarım. X Pecia denilen ilacın denetlendiğini düşünmüyorum. İçerisine eser miktar finasterid bile atılmış olabilir. Bu suçlama değil yalnız güven vermeyen bir ilaç.

Yeni Üye
    9 gündür kullanıyorum sperm miktarında ciddi düşüş var. Kim sorarsa yan etkisi yok.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Diesel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    9 gündür kullanıyorum sperm miktarında ciddi düşüş var. Kim sorarsa yan etkisi yok.
    ahahahahaha. Bu foruma bayılıyorum gözüyle spermiogram yapan üyeler var

Yeni Üye
    Alıntı ozan35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ahahahahaha. Bu foruma bayılıyorum gözüyle spermiogram yapan üyeler var
    Sen kulağınla mı yapıyorsun? Sperm sayısı demedim dostum miktarı dedim. Ayrıca sıvılaşma da var ne yapalım bunu da Viskozimetre ile mi ölçelim?

Atilla Kayanın önerdiği ve ortağı olduğu hiç bir ürüne asla güvenmiyorum ve tavsiye etmiyorum. Alternatiflerin daha kaliteli olduğunu düşünüyorum. Herhangi bir ürünü alırken içerik kalitesi ile yazılandan farklı etken ihtiva etme durumları gibi risklerini iyi düşünün.
    Konu Miracle tarafından (13.08.2018 Saat 10:55 ) değiştirilmiştir.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Sayfa 6/8 İlkİlk ... 45678 SonSon