Sayfa 4/4 İlkİlk ... 234
35 sonuçtan 31 ile 35 arası

Konu: Prostagood Kullanıcı Yorumları

Banned
    Alıntı dr.house Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şöyle bir durum var zaten prostagood finasterid dutasterid vs vs hiç farketmez yan etkiyi DHT azaldığı için görüyoruz.DHTyi de azaltarak saçlarımızı iyileştirmeye çalışıyoruz.Tam bir dilemma.Sanırım DHT'nin saç dökülmesine nasıl etki ettiğini moleküler düzeyde gösterip,hücre sinyallerini kesecek tedaviler başarıyı yüzde 100 yakalayacak.Bugün artık yeni nesil kanser tedavileri direk buna yönelik.
    Evet bu konudaki görüşünüze tamamen katılıyorum. Saç köklerindeki androjenlere karşı duyarlı reseptörleri tıkayacak birşeyler keşfedilebilirse belki sorun %80-90 oranında çözülecek. Ben saç dökülmesini ''saç kanseri'' olarak düşünüyorum. Tedavi edilmezse gidiyor, tedavilerle de mükemmel sonuçlar alınamıyor maalesef.

Moderatör anl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı DoktorCan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu durum bana şöyle geliyor ki yanetki büyük değilse etki de olmuyor..Ama finasterid'in bile işini 2. yıla kadar yapmaya başladığını düşünerekten biraz daha zaman verilmesi uzun süre gözlemlenmesi gerektiğini düşünüyorum. 12 saat arayla almaya başladım. Bakalım neler olacak. 2 ay sonra ilaç bitmeye yakın fort versiyonu çıkmış olursa onu alıp devam ederim.
    Dostum şu prostagood tam bir muamma. Sonuçlarını bence cok iyi gözlemle, eğer işe yararsa ben de bu tarz bir orala başlamayı düşünüyorum ınsallah işe yarar. Tedavinde başarılar
    60 ml Elseve içine 3 gram Saf Minoxil + 6 Adet Dutas

Banned
    Alıntı anl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dostum şu prostagood tam bir muamma. Sonuçlarını bence cok iyi gözlemle, eğer işe yararsa ben de bu tarz bir orala başlamayı düşünüyorum ınsallah işe yarar. Tedavinde başarılar
    sıkı bir şekilde kontrol edeceğim hocam. Teşekkürler inşallah işe yarar geri dönüşleri iyi olur.

SaçımınDoktoru Üyesi Eleanor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gnc saw extract bende daha etkili oldu
    Avodart 1tablet ( 4günde 1)
    Kırkland foam (düzensiz )

Banned
    Alıntı Eleanor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gnc saw extract bende daha etkili oldu
    nasıl bir etki gözlemlediniz? Biraz detaylandırmanız mümkün mü acaba ?

Sayfa 4/4 İlkİlk ... 234