9 sonuçtan 1 ile 9 arası

Konu: RU58841 Kullanan arkadaşlar deneyimlerini aktarabilir mi ?

SaçımınDoktoru Üyesi Eleanor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

RU58841 Kullanan arkadaşlar deneyimlerini aktarabilir mi ?

Arkadaşlar forumda uzun süre Ru kullanan arkadaşlar var sonuçları paylaşabilir mi
    Avodart 1tablet ( 4günde 1)
    Kırkland foam (düzensiz )

hocam hala kullanıyorsan deneyimi paylaşabilir misin? Ben miracle-minox-dut etkenleriyle kullandığım için verimini pek anlayamadım.
    başlangıç: 11 şubat 2016
    yaş 24
    günde 2 kere miracle losyon
    günde 2 kere min+dut
    günde 2 kere ketoral krem
    haftada 2 kere nizoral şampuan
    hergün solgar 50 mg biotin
    destek; yeşil çay,kuru üzüm,çiğ kabak çekirdeği
    04.04.2018
    şimdilik sadece cell, nizoral şampuan kullanıyorum.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Ru yu tedavime eklediğimden beri verim yükselmeye başladı ayda 1 gr kullanıyorum 45 tl saçma sapan ürünlerin yanında komik bir rakam setipiprantı aldığım günden beri hergün birini kullanıyorum sıfır dökülme sıfır yanetki miracle ru ve setipiprantı temin etmemde yardımcı olan ve tedavimde yol gösteren miracle hocama sonsuz teşekkürler.

Alıntı sevenup Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ru yu tedavime eklediğimden beri verim yükselmeye başladı ayda 1 gr kullanıyorum 45 tl saçma sapan ürünlerin yanında komik bir rakam setipiprantı aldığım günden beri hergün birini kullanıyorum sıfır dökülme sıfır yanetki miracle ru ve setipiprantı temin etmemde yardımcı olan ve tedavimde yol gösteren miracle hocama sonsuz teşekkürler.
    Rica ederim iyi etki almanıza çok sevindim birlik olmasaydık beraber alıp kullanamazdık bende teşekkür ederim birlik ve beraberlik için.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi
    yaklaşık 3 aydır kullanıyorum daha önceleri başka kombinler yapıordum. son 15 gündür sadece ru kullanıyorum ve günlük 5000 mg biotin içiyorum. yeşil çay kuru üzüm ve kabak çekirdeğini de aklıma estikçe yer içerim.. şuan çok memnunum ilerde ne olur bilinmez ama finas gibi baş belası bir zehirden sonra bana çok iyi geldi. sadece dozaj ayarlamasını iyi yapmak gerekiyor yoksa cinsel yan etki hissediyorum ben. bu yüzden günlük 33- 40 mg arası kafi geliyor. 10 ml elsevin içine 200 mg a yakın ru atıyorum günlük 2 ml kullanıyorum beş gün gidiyo yani 35-40 mg ru kullanmış oluyorum, bu da aylık 1200 mg ru gibi bişey yapıor. para hesabı 55- 60 lira arası .. daha azda kullanabilirim ama saçımın durumuna göre gözlemliyorum miktarını. kısacası ru benim için şimdilik çok iyi ( Allah bozmasın ) .

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar beni korkutan tek şey uzun vade etkisinin bilinmemesi, az olsa da sistemik illa giriyordur ki yarılanma ömrünün kısa olması avantaj. birçok forumda araştırdım bazı kişiler yarılanma ömrünün bir reseptöre bağlandıktan sonra olduğunu söylüyor bu doğru mudur? kalp ağrısı, kolda bacakta uyuşma diyen var uzun vadede daha büyük sıkıntılara yol açmayacağını bilsem bir saniye düşünmez kullanırdım, gözdeki retinaya kalıcı zarar veriyor diyen bir yazı bile çıktı muhtemelen şehir efsanesi ama uzun vade bilmsel veri olmayınca insan korkuyor doğal olarak. aah ah merck finasteridi piyasaya sürmese pazar ru’ya kalacağından piyasaya da sürülecekti, çalışma da yapılacaktı..
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

Şu an piyasada finasterid ve dutasteride rakip olabilecek yan etkisiz tek alternatif ru58841 olarak görünüyor.Fin ve dut gerçekten de kullanılacak ilaçlar gibi görünmüyor.Şunu inkar edemeyiz ki en etkili ilaçlar fin ve dut kesinlikle saç dökülmesini durdurmada hatta saç çıkarmakta dahi bayağı etkililer ancak yan etkileri o denli ağır ki zararı faydasından fazla bu yüzden ömürlük kullanılacak tedaviler değiller.Saç dökülmesinin en büyük paradoksu bu kondisyona sebebiyet veren etkenlerin erkek vücudunun normal fonksiyonunu sürdürmesi için gerekli olan hormonlar oluşu.Fin ve dut bu hormonları baskılayarak büyük bir yıkıma sebebiyet veriyor işte tam bu noktada teoride ru58841 sistemik olarak bir yan etki oluşturmadan bölgesel olarak uygulandığı saçlı derideki androjen reseptörlerine bağlanarak testosteron ve dht nin saç foliküllerine zarar vermesini engelliyor.Burda kilit nokta doğru dozda kullanmak,temiz saça uygulamak ve gerçek,hakiki ru etkenini bulabilmek.Ortalıkta çok fazla sahte etken var bunu nasıl ayırt edebiliriz gerçekten bilmiyorum.

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı nopasaran Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu an piyasada finasterid ve dutasteride rakip olabilecek yan etkisiz tek alternatif ru58841 olarak görünüyor.Fin ve dut gerçekten de kullanılacak ilaçlar gibi görünmüyor.Şunu inkar edemeyiz ki en etkili ilaçlar fin ve dut kesinlikle saç dökülmesini durdurmada hatta saç çıkarmakta dahi bayağı etkililer ancak yan etkileri o denli ağır ki zararı faydasından fazla bu yüzden ömürlük kullanılacak tedaviler değiller.Saç dökülmesinin en büyük paradoksu bu kondisyona sebebiyet veren etkenlerin erkek vücudunun normal fonksiyonunu sürdürmesi için gerekli olan hormonlar oluşu.Fin ve dut bu hormonları baskılayarak büyük bir yıkıma sebebiyet veriyor işte tam bu noktada teoride ru58841 sistemik olarak bir yan etki oluşturmadan bölgesel olarak uygulandığı saçlı derideki androjen reseptörlerine bağlanarak testosteron ve dht nin saç foliküllerine zarar vermesini engelliyor.Burda kilit nokta doğru dozda kullanmak,temiz saça uygulamak ve gerçek,hakiki ru etkenini bulabilmek.Ortalıkta çok fazla sahte etken var bunu nasıl ayırt edebiliriz gerçekten bilmiyorum.
    keşke uzun vade geniş kitleli çalışma mevcut olsaydı
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

Dediğiniz gibi en büyük sıkıntı da bu zaten.Bir de ru çabuk bozulan bir etken.Bence günlük hazırlamayan kişiler fazla etki görmüyorlar etken bozuluyor çünkü.Bir de gerçek etkeni bulmak zor onun dışında yapılan birkaç kısıtlı araştırmayı göz önüne alacak olursak ru fin kadar etkili ve sadece dht yi değil saça zarar verme potansiyeline sahip olan testosteronun hasarını da engelliyor hem de vücuttaki hormon seviyeleriyle oynamadan.Ben bizim forumu gayet değerli buluyorum her gün takipteyim.Yabancı forumlara ve redditteki saç dökülmesi gruplarına bakıyorum alternatif tedavileri tınlayan çok az.RU yu setiyi vs denemekten acizler.Varsa yoksa herkes fin ve dut övüyor hatta leblebi gibi fin dut atıyorlar.Bu ilaçların yan etkilerinden bahsedip bu konuda uyaran üyelerle de adeta dalga geçiyorlar.