Sayfa 2/5 İlkİlk 1234 ... SonSon
48 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Şampuanlara katılan bemiks,evigen,bepanthene ampuller

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Tıbbiyeli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    E yağda cozunur b suda cozunmus sekilde satiliyosa da degisen bisey yok ama buna takilacak bi durum yok o kadar kisi yagda cozerek kullandigina gore ortaligi bulandirmayim ben gereksiz yere hangi yag kullansak iyi olur ki? Genelde badem yağı kullaniliyor ama antiandrojen ozelligi olan bitkilerin yaglarini kullanmak extra bi katki saglar mi merak ediyorum mesela
    Antiandrojen yağ mı var hiç bilmiyorum.nette bi kabakcekirdegi yagindan söz ediliyor ama hiç gormexim aktarlarda

Arkadaşlar, Uzun zamandır Evigen Ampul bulamıyordum, artık Eczanelerde Evin Ampul olarak satılmaya başlanmış, dün aldım, arrayıpta bulamayanların bilgilerine

Alıntı senemalp79 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar, Uzun zamandır Evigen Ampul bulamıyordum, artık Eczanelerde Evin Ampul olarak satılmaya başlanmış, dün aldım, arrayıpta bulamayanların bilgilerine
    Bir ara sormuştum yok drmişlerdi iyi oldu e vitamini saç derisine ve kepeğe çok iyi geliyor.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

filozof
    Guest
    Bemiks hem gıda takviyesi hem de bitkisel bir losyonla topikal güzel çalışabilir niasinamid minoxile alternatif olabilecek potansiyele sahipB-3,(NİKOTİNAMİD ASİT),Riboflavinb-2 DHT bloke eden bir özelliği de bulunuyor,pantenolB-5 birçok saç losyonunda mevcut saçlar için faydaları var C(askorbik asit)pubmedde bununla ilgili tek bir makale var dht yi azaltmış bunlar bemiks-c film tablette var bir de topikal için ampul versiyonu çok iyi olurdiye düşünüyorum şampuana katmaktan çok daha etkili olur.

Ben kaşlarıma sürüyorum iyi geliyor aslında, tüm gece kalınca ama bildiğim kadarıyla üçününde etken maddesi aynı, yani Sadece bir tanesini kullansanızda aynı sonucu alıyorsunuz yani üçü bir araya gelince süper bir formülasyon olmuyor aslında.

SaçımınDoktoru Üyesi teto1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben doktor reçetesiyle 2 ay kullandım o 2 ay içerisinde her sürüşümde 50 tel saçım dökülüyordu ama doktor bana yıpranmış saçların tamamen dökülene kadar dökülme sürecek demişti 2 ayın sonlarına doğru dökülme 10 tele inmişti daha sonra başka bir losyona başladım ve bence etkisi var hatta ben bu reçeteyi yazan doktora arkadaşın tavsiyesi ile gitmiştim . Arkadaşın eniştesi 6-7 ay boyuncamı ne kullanmış adama saçmı ektirdin diyenler olmuş ama kullanımıda hergün yapmış ve hiç aksatmadan zaten genelde en iyi tedavinin bile sonuç verme süresi 4-5 ayı buluyor eğer bıkmadan usanmadan yapacaksanız bence faydasını görürsünüz..

SaçımınDoktoru Üyesi Tıbbiyeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bepanthen-bemix-evin + 50 ml badem yağı kürünü ilk defa uyguladım hemen simdi.Öncesinde de 1 mm dermaroller.Yalnız kafada saç kalmadı desem yeridir uygulama esnasında acayip bi dökülme oldu saç yıkarkenki dökülenen falan daha fazlaydı.Umarım yenileri daha gür çıkacaktır.Bu arada badem yağını herhangi bi aktardan aldım 5 liraya markası akzer,güvenmeli miyim badem yağının iyisi kötüsü olur mu yoksa aktardan alınan böyle bi yağ da iş görür mü?

Moderatör LahmacuN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Tıbbiyeli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bepanthen-bemix-evin + 50 ml badem yağı kürünü ilk defa uyguladım hemen simdi.Öncesinde de 1 mm dermaroller.Yalnız kafada saç kalmadı desem yeridir uygulama esnasında acayip bi dökülme oldu saç yıkarkenki dökülenen falan daha fazlaydı.Umarım yenileri daha gür çıkacaktır.Bu arada badem yağını herhangi bi aktardan aldım 5 liraya markası akzer,güvenmeli miyim badem yağının iyisi kötüsü olur mu yoksa aktardan alınan böyle bi yağ da iş görür mü?
    O dökülme uygulamadan kaynaklı değil hocam. Uygularken bende de oluyor o dökülme. Ama saçında bi 3-4 saat tut. Ilık suyla yıka. Sıcak suyla yıkama. Bemiksin kokusuna da dayan. Yıkadıktan sonra farkı parlaklık,yumuşaklık canlılık olarak hissedeceksindir.
    Tedavim
    1) Avodart(Hergün)
    2) Minoxil (Akşam Hergün)
    3) Nizoral Şampuan(Haftada 4 Defa)

SaçımınDoktoru Üyesi Tıbbiyeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Haklisin hocam,zaten bunda bepanthen-bemiks-evin suclu diyemem daha deriye yeni temas eden sey hemensac kokune dokulme uyarisi verdiremez.Muhtemelen onlar zaten dokulecek saclardi yag gibi sudan daha yogun fiziksel stres karsisinda normalden cok dokuldu haliyle.Bu arada kafamda 2 saat tuttum isim vardı buna ragmen psikolojik mi bilmiyorum ama ilk uygulama sonrasinda bile memnun kaldim saclarimi kuruturken daha kolay sekil verdim ve dolgun bi goruntu kazandirmak daha kolay oldu kesinlikle boş bi sey degil denenmeli.5er tane ampul 10 lira falan tutuyor totalde parasi da cok iyi

SaçımınDoktoru Üyesi
    Losyona destek olarak ben de zaman zaman uyguluyorum içine başka yağlar da ekliyorum. Yaptigim destek kurleri içinde en çok memnun kaldigim bu. Tabi isirgandan sonra isirgan deneyimimi başka bir başlıkta paylasicam

Sayfa 2/5 İlkİlk 1234 ... SonSon