Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
21 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Defne Sabunu Kepek Yapar mı ?

Bu çok çetrefilli bir olay aslında açıkcası kepeklenme saç derisinden bir reaksiyon ve yenilenme işareti. Direk kötü de denilemez. Bir süre sonra geçecekse ne ala. Ama işte lüksümüz var çaresiz değiliz ya vazgeçtim ülen diyebiliyoruz değerli forum kardeşliği...

SaçımınDoktoru Üyesi fhm001 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kostik oranini ayarlayabilirsem dogal zeytinyagli isirganli bir sabun yapmak istiyorum bakalim arastirmalarim devam ediyor bu arada gercek zeytinyagindan yapilan sabun beyaz olurmus pirina yani posadan yapilan sabun yesil renk olurmus bilginize.

SaçımınDoktoru Üyesi Tıbbiyeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sabunlar ilk başta kepek yapabiliyor ama sonra cilt alışacaktir önemli olan gerçekten güvenebileceğimiz sabun bulmak mehmet aydin a-101 ve bimlerde falan satılan sabun ne kadar doğaldır güvenilirdir bilmiyorum araştırmak lazım.Ben de yakında sabuna geçmeyi düsünüyorum aktarlarda açıkta satılan baya zaytinyağli defne vb. sabun var içime sinerse aktardan almayı düşünüyorum.

Alıntı Tıbbiyeli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sabunlar ilk başta kepek yapabiliyor ama sonra cilt alışacaktir önemli olan gerçekten güvenebileceğimiz sabun bulmak mehmet aydin a-101 ve bimlerde falan satılan sabun ne kadar doğaldır güvenilirdir bilmiyorum araştırmak lazım.Ben de yakında sabuna geçmeyi düsünüyorum aktarlarda açıkta satılan baya zaytinyağli defne vb. sabun var içime sinerse aktardan almayı düşünüyorum.
    Migrostan aldım aslında ve ucuz denemeyecek fiyatlarda bence.

SaçımınDoktoru Üyesi teto1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Migrostan aldım aslında ve ucuz denemeyecek fiyatlarda bence.
    ben migrosun ürünlerine güveniyorum şampuanları kaliteli ve orjinal oluyor bu konuda en çok güvendiğim firma..

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı LahmacuN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ürünler

Linkini paylaştığım yerde defne yağı yoğun paket var. 6'lı 60 lira. Ama gerçekten muhteşem sabunlar. Kokusu,saçı parlatması, cildi temizlemesi harika. Verdiğiniz fiyatı kat kat hakediyor. Ben sadece saçımda ve yüzümde kullanıyorum. Bir sabun rahat 2 aydan fazla gidiyor. Böyle düşününce ekonomik oluyor.
    İletişim kısmında telefonları var. Arayıp sorabilirsiniz çok yardımcı oluyorlar. Hatay'dan yolluyorlar sabunları.

Babadan kalma bir geleneği devam ettiriyorlar. Markanın sahibi rahmetli Tahir amca var. Onun saçlarının maaşallahı vardı.

Hakkımızda
    İnceledim bu ürünleri gerçekten doğal ürünler ama çok fazla fiyat çekmişler biraz daha makul bir fiyat belirleyebilirlerdi.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

Moderatör LahmacuN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Kazakcemil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İnceledim bu ürünleri gerçekten doğal ürünler ama çok fazla fiyat çekmişler biraz daha makul bir fiyat belirleyebilirlerdi.
    Ben 3 ay önce aldığımda 50 liraydı. Şimdi 60 yapmışlar. Bu 6'lı sabun bitince Şenköylüler Kül Suyu Defne sabununu deneyeceğim. 40 lira o sabun.
    Tedavim
    1) Avodart(Hergün)
    2) Minoxil (Akşam Hergün)
    3) Nizoral Şampuan(Haftada 4 Defa)

Ben 3 ay önce aldığımda 50 liraydı. Şimdi 60 yapmışlar. Bu 6'lı sabun bitince Şenköylüler Kül Suyu Defne sabununu deneyeceğim. 40 lira o sabun.
    Hazır konu açılmışken kullanan birisi olarak size sorayım,ne kadar gidiyor üstad 6'lı paket yani bize aylık maliyeti nedir?
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

Moderatör LahmacuN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bir sabun 2 ay gidiyor. Sadece saçıma ve yüzüme uyguluyorum. 1 senede 6'lıyı tüketiyoruz. Bize aylık maliyeti 5 lira oluyor. Şuan 1 sabunu bitirdim, 2. sabuna geçtim.
    Tedavim
    1) Avodart(Hergün)
    2) Minoxil (Akşam Hergün)
    3) Nizoral Şampuan(Haftada 4 Defa)

Bir sabun 2 ay gidiyor. Sadece saçıma ve yüzüme uyguluyorum. 1 senede 6'lıyı tüketiyoruz. Bize aylık maliyeti 5 lira oluyor.
    O zaman süperr maliyet çok cüz-i bir şey olacak,tamam doğal sabuna dönüyorum i.a

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon