Sayfa 12/17 İlkİlk ... 21011121314 ... SonSon
164 sonuçtan 111 ile 120 arası

Konu: Saf Minoxidil Hazırlama Yönergesi

Yeni Üye
    Hocam etil alkol %96 şeker pancarindan üretilmiş kullandım. Başım sürerken yanıyor ve ürün çok çabuk kuruyor. Ne yapmalıyım ??

Alıntı Emirhan7 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam etil alkol %96 şeker pancarindan üretilmiş kullandım. Başım sürerken yanıyor ve ürün çok çabuk kuruyor. Ne yapmalıyım ??
    %10-15 gliserin ya da dmso ekleyiniz.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dediğin etil alkol migrostaki alkolün özellikleriyle aynı ordan mı aldın sen de?

Yeni Üye
    Hayır tıbbi %96 marketlerde satılmaz diye biliyorum

Alkol kolonya sürdüğünüzde yüzünüzü yaktığı gibi saç derisinide yakabilid çok normaldir.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Hayır tıbbi %96 marketlerde satılmaz diye biliyorum
    Satılıyordu migrosta ben 1 lt almıştım ordan ama şuan satılıyor mu bilmiyorum

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Muzdarip Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Satılıyordu migrosta ben 1 lt almıştım ordan ama şuan satılıyor mu bilmiyorum
    mayıstan beri satılmıyor yasa çıktı bununla ilgili acılaştıran bi maddeyi eklemeden satışı yasaklandı onlarda satışı durdurdu.

Yeni Üye
    Hocam ben minoxidil oranını arttirdim ve içine başka maddelerde kattim piyasada var olan bir ürünü yaptım. Başta tamamı cozundu ama sonra dibinde taslasma olmaya başladı kristalleşme gibi damlaliga da geçti. Bunu önlemek için koruyucu olarak içine ne koymamı tavsiye edersiniz.

Hocam ben minoxidil oranını arttirdim ve içine başka maddelerde kattim piyasada var olan bir ürünü yaptım. Başta tamamı cozundu ama sonra dibinde taslasma olmaya başladı kristalleşme gibi damlaliga da geçti. Bunu önlemek için koruyucu olarak içine ne koymamı tavsiye edersiniz.
    Çökelti yapmış muhtemelen. İçine başka ne attın? Veya ne ile çözüyorsun.

Yeni Üye
    45 etil alkol ve 15 gliserin biraz yapışkan oldu deri yapışkan kalıyor insan rahatsız oluyor.

Sayfa 12/17 İlkİlk ... 21011121314 ... SonSon