Sayfa 2/17 İlkİlk 123412 ... SonSon
168 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Topikal Soğan Sarmısak Suyu 9 Aylık Sonuç

Gerçekten muazzam sonuç fakat video altındaki kocaman açıklamada hiçbir şey yok, reklam yapan web site açıklaması gibi olmuş.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Kazakcemil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şunu dili olan bir arkadaş deşifre edebülü mü? malum dil yok hangi maddeleri kullandığını anlayamadım soğan sarımsak dışında,bir de oluşacak kötü kokuya karşı bir önlemi vaa mı arkadaşın,son derece doğal bir yöntem ben ayrıca bu formule acı biber yağı ve çemen otu yağı da eklemeyi düşünürüm formülde tam olarak ne var bir öğrensem.
    Hocam bu videoda var nasıl hazırlandığı kokuyla ilgili bir şey dememiş. Ek olarak bir tek zeytinyağı koymuş karışıma elma sirkesi+soğan+sarımsak ve zeytinyağı. Bu kadar. Yorumlarda bazıları lavanta yağı,nane yağı eklediklerinden bahsetmiş. Sen de güzel kokulu bir yağ ekleyebilirsin defne yağı, lavanta yağı gibi.

https://www.youtube.com/watch?v=TA65X-_3yh8

SaçımınDoktoru Üyesi Ender60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İstanbul
    Alıntı Kazakcemil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şunu dili olan bir arkadaş deşifre edebülü mü? malum dil yok hangi maddeleri kullandığını anlayamadım soğan sarımsak dışında,bir de oluşacak kötü kokuya karşı bir önlemi vaa mı arkadaşın,son derece doğal bir yöntem ben ayrıca bu formule acı biber yağı ve çemen otu yağı da eklemeyi düşünürüm formülde tam olarak ne var bir öğrensem.
    Soğan elma sirkesi ve sarımsak yapılışı için ayrıca bir video hazırlamış . Robotta çekip çorapla suzuyor
    Miracle Losyon20.01.2016
    Yakı+ısırgan+Lavanta+elma sirkesi 15.01.2016
    Biotin 5mg HP 26.01.2016
    Cell Losyon 01.04.2016
    %5 Min %0.2 Fin Losyon 20.06.2016

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tşk arkadaşlar kouyu göze almak gerekiyor anlaşılan, soğan neyse de sarımsak kokusunu bastırmak çok zor, bir ara süt içerisnde kaynatıp kullanmayı da denedim ama yok koku gitmiyor,etkenin süte geçmesi de cabası.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

Yıkama haşlama süzme vs yapmayın o etki çiğ halde elde edilir her şey kellerin karşısında lanetliyiz ulen kaçış yok
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi
    Sampuanlami karistrms bunlari

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yıkama haşlama süzme vs yapmayın o etki çiğ halde elde edilir her şey kellerin karşısında lanetliyiz ulen kaçış yok
    hocam o koku yu biz cekeriz de cevremizde yasayan insanlar bu kokuya dayanmazlar yazda geldi sicakla birlikte iyice cekilmez olur
    minox+cell losyon+proscar
    not:velluslar papilla olana kadar bu siteden ayrilmayacagim.

Arkadaşlar herhangi bir usül ve yaklaşımı yarıştırmayalım basit mevzular üzerinden kişisel tatmin yoluna gitmeyelim bazı bitki önerisi yapan ismi çıkmış doktorlar filan övülüyor ama anlattıkları 100 yıldır kitapçılarda satılan şifalı bitkiler-emraz kitabından ileriye geçmemektedir hiç bir şekilde hastalıklarda ki ana mekanizma üzerinde nasıl etki yaptığını hangi molekül ile iyileşmeyi tetiklediği bırakın araştırıp ortaya çıkarmayı diğer araştırmalardaki bilgileri bile aktarmıyor-aktaramıyorlar-"aktar" lık yapıyorlar sadece örneğin soğan sarmısağın hangi etkenleri ile nasıl bir etki yaptıklarını anlatmayı bırakın aga mekanizmasını bile bilmediklerini çok çok iyi biliyorum. Emraz kitabını okur anlatırlar batı bilimi ise alır etkeni izole eder çift kör çalışmalarla hangi mekanizma ile hangi hastalığa hangi molekül ile etki ettiği i bulur şu hastalıkta şu kadar etki yapar-yapmaz der ve bunada güvenmeyip diğer bir çok çalışmayı dikkate alırlar.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar herhangi bir usül ve yaklaşımı yarıştırmayalım basit mevzular üzerinden kişisel tatmin yoluna gitmeyelim bazı bitki önerisi yapan ismi çıkmış doktorlar filan övülüyor ama anlattıkları 100 yıldır kitapçılarda satılan şifalı bitkiler-emraz kitabından ileriye geçmemektedir hiç bir şekilde hastalıklarda ki ana mekanizma üzerinde nasıl etki yaptığını hangi molekül ile iyileşmeyi tetiklediği bırakın araştırıp ortaya çıkarmayı diğer araştırmalardaki bilgileri bile aktarmıyor-aktaramıyorlar-"aktar" lık yapıyorlar sadece örneğin soğan sarmısağın hangi etkenleri ile nasıl bir etki yaptıklarını anlatmayı bırakın aga mekanizmasını bile bilmediklerini çok çok iyi biliyorum. Emraz kitabını okur anlatırlar batı bilimi ise alır etkeni izole eder çift kör çalışmalarla hangi mekanizma ile hangi hastalığa hangi molekül ile etki ettiği i bulur şu hastalıkta şu kadar etki yapar-yapmaz der ve bunada güvenmeyip diğer bir çok çalışmayı dikkate alırlar.
    Bana diyorsunuz belliki.Yani yorumumu o şahısların ismi yüzünden yayınlamamışsınız.Sorun değil bende size sonuna kadar katılıyorum.Benim söylemek istediğim birkaç yerden de duyduğum Kastamonu sarmısagının kokmadıgı. Bu bilgiyi vermek istedin belki işlerinize yarar diye.
    İmzamı sıfırladım.

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Saçları kurtaralım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bana diyorsunuz belliki.Yani yorumumu o şahısların ismi yüzünden yayınlamamışsınız.Sorun değil bende size sonuna kadar katılıyorum.Benim söylemek istediğim birkaç yerden de duyduğum Kastamonu sarmısagının kokmadıgı. Bu bilgiyi vermek istedin belki işlerinize yarar diye.
    Kastamonu sarımsağını alıp hiç kullanmadınız mı hocam bu tür formüllerde,sarımsağa koku veren allicin isimli maddedir,zaten kokmuyorsa o sarımsak değildir.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

Sayfa 2/17 İlkİlk 123412 ... SonSon