Sayfa 1/17 12311 ... SonSon
168 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Topikal Soğan Sarmısak Suyu 9 Aylık Sonuç

Topikal Soğan Sarmısak Suyu 9 Aylık Sonuç

Topikal Soğan Sarmısak Suyu 9 Aylık Sonuç linkten izleyiniz bir sonraki videoda nasıl hazırlayıp uyguladığını anlatıyor. Soğan sarmısak içeriğinde yoğun sülfür bulunmaktadır dmso koku ve içerik olarakta zaten soğan sarmısak ile benzerdir.

https://www.youtube.com/watch?v=2i6ssQKdTLg
    Konu Miracle tarafından (27.05.2016 Saat 14:02 ) değiştirilmiştir.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi Ender60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İstanbul
    Muazzam sonuç gerçekten . Bu arada sanki cell losyon için de sarımsak var gibi
    Miracle Losyon20.01.2016
    Yakı+ısırgan+Lavanta+elma sirkesi 15.01.2016
    Biotin 5mg HP 26.01.2016
    Cell Losyon 01.04.2016
    %5 Min %0.2 Fin Losyon 20.06.2016

Moderatör Requiem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    güzel sonuç almış.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Bunlar benm qibi kafa derisine kimyasallar alerji yapanlar icin super paylasimlar..tsk hocam

denemeye değer bişey. hazırlanışı da kolay

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şunu dili olan bir arkadaş deşifre edebülü mü? malum dil yok hangi maddeleri kullandığını anlayamadım soğan sarımsak dışında,bir de oluşacak kötü kokuya karşı bir önlemi vaa mı arkadaşın,son derece doğal bir yöntem ben ayrıca bu formule acı biber yağı ve çemen otu yağı da eklemeyi düşünürüm formülde tam olarak ne var bir öğrensem.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

Yeni Üye Cemeko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Bursa
    sarmısak sac kıran dokulmelerınde etkılı oldugunu bılıyordumda seyrelmelerde genetık dokulmelerde ıse yarar mı kı
    Tedavim
    Evigen-bepanthen-prednol-l (ampul karısım)
    Yılan-Badem-Zeytin yagı
    Günük vitamin
    sebamed-sawpoo sampuan

Alıntı Ender60 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Muazzam sonuç gerçekten . Bu arada sanki cell losyon için de sarımsak var gibi
    İrritan olmayan ciltlerde organik sülfür bileşik kullanıyorum evet.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Bu yaşta bu sonuç harika gerçekten.
    Saf Spirolacton + Dermapen

SaçımınDoktoru Üyesi
    Yer
    konya
    Bunu daha önce gördüm fakat çok yoğun bir koku çıkıyor ortaya sirke soğan ve sarımsak karışımından. Şimdi abi sana sorum sülfürden kaynaklı diyorsan bu çıkış için msm yi topikal olarak eklesek ne olur ? 3g kullanıyorum ben şu an 500 mg c vitamini ile.

Bilmeyenler için msm yoğun bir kükürt kaynağıdır

Sayfa 1/17 12311 ... SonSon