Sayfa 10/65 İlkİlk ... 891011122060 ... SonSon
643 sonuçtan 91 ile 100 arası

Konu: Dünyadaki saç dökülmesi araştırmaları ve 2020ye kadar çözümü

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı scofield Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sadece minox değil bütün tedaviler oral yolla daha etkilidir. Hem direk sisteme giriyor hem de oranlar daha yüksek. Oral tablet satan kaldı mı ki daha

Topikal bir çok etken çok başarılı iken oral olarak facialara sebep olabilmektedir onlarca kişi kaydımda oral dutas diane finas aknetrend kullanırken saçları mahfolduğu halde topikalde aynı etkenler tam tersi çok olumlu etki yaptı endokrin sistem yanıtları büyüme döngüleri enzim aşamaları bir çok kişide çok hassas ve bu durum kişiden kişiye çok değişmektedir.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

http://molekulerbiyolojivegenetik.or...errahi-tutkal/

Bir kaç gün önce okumuştum, 60 saniyede yaraları kapatan cerrahi tutkal yani cerrahi yapıştırıcı geliştirilmiş.

Tabi benim aklıma hemen saçlar için kullanılabilir mi sorusu geldi.

Saç ekimi tarzı acılmış boşluklara yapay saç telleri konulup yapıştırılabilir mi? Evet belki komik. Ama ya olursa

Buluşun sahibine boş bir vaktimde mail atıp kafa derisi ve saçta bu formülün işe yarayıp yaramayacağını veya bu yönde geliştirilip geliştirilemeyeceğini sormayı planlıyorum.
    Lise yıllarına dönmek...

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı kullanıcı ismi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    http://molekulerbiyolojivegenetik.or...errahi-tutkal/

Bir kaç gün önce okumuştum, 60 saniyede yaraları kapatan cerrahi tutkal yani cerrahi yapıştırıcı geliştirilmiş.

Tabi benim aklıma hemen saçlar için kullanılabilir mi sorusu geldi.

Saç ekimi tarzı acılmış boşluklara yapay saç telleri konulup yapıştırılabilir mi? Evet belki komik. Ama ya olursa

Buluşun sahibine boş bir vaktimde mail atıp kafa derisi ve saçta bu formülün işe yarayıp yaramayacağını veya bu yönde geliştirilip geliştirilemeyeceğini sormayı planlıyorum.
    İşe yarayabileceğini sanmıyorum yapıştırılan yapay saçlar tutmaz tutsa bile deri altına ve köke zarar verebilir ya da cilt reaksiyona girebilir

https://t.co/kjIqRaeqQV?amp=1
    replicelin surekli aciklamalari var ve 2018de japonya cikicaz diyorlar

10. dunya sac kongresi hakkinda bilgisi olan var mi?

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hairlosstalk bağış toplayıp ''Hellouser'' nickli arkadaşı japonyaya göndermiş bilgi toplaması için. 31 Ekim 3 Kasım arası olacak. Burdan takip edebilirsiniz;
    https://www.hairlosstalk.com/interac...7-fund.105184/

Banned
    Alıntı Umut Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    https://t.co/kjIqRaeqQV?amp=1
    replicelin surekli aciklamalari var ve 2018de japonya cikicaz diyorlar
    onlar sana garanti her sene cıkıyolar.lafa bakma.bişey yapamazlar.

bana medyada en etkili onlar gibi geliyor o yuzden guven veriyor ve henuz caymadilar . ingilizce bilmiyorum translate de cok sacma ceviriyo o yuzden size sordum. bu ara cok kok hucre klinigi aciliyo abd ve japonya ilaci veya formulu piyasaya cikarmak icin hizlandirma calismalari yapiyor. ama genelde yabancilar tjisu ve follica haric gerisi yalan diyo

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Umut Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bana medyada en etkili onlar gibi geliyor o yuzden guven veriyor ve henuz caymadilar . ingilizce bilmiyorum translate de cok sacma ceviriyo o yuzden size sordum. bu ara cok kok hucre klinigi aciliyo abd ve japonya ilaci veya formulu piyasaya cikarmak icin hizlandirma calismalari yapiyor. ama genelde yabancilar tjisu ve follica haric gerisi yalan diyo
    Seneye de cikmazsa ektiricem zaten omrumu berbat saclarla gecirmekten artik gina geldi yani losyonlarda ekimde tam cozmuyor sorunlari ama ben ekim yaptirip olani losyonla korumaya calisicam artik saclar inceliyo ilac losyon fayda etmiyor lanet olsun diyesim geliyor. Ekime karsi biriyim ama artik dayanilmiyor surekli vaat ama hepsi cop yani ortada birsey goremiyoruz
    minox+cell losyon+proscar
    not:velluslar papilla olana kadar bu siteden ayrilmayacagim.

Sayfa 10/65 İlkİlk ... 891011122060 ... SonSon