Sayfa 11/65 İlkİlk ... 9101112132161 ... SonSon
643 sonuçtan 101 ile 110 arası

Konu: Dünyadaki saç dökülmesi araştırmaları ve 2020ye kadar çözümü

ben karamsar degilim alternatif bisey bulunacak veya cozum. bakalim bekleyelim

Buz tedavisi ile saç derisindeki yağ tabakasını arttırmak mümkün mü acaba köklere geniş alan yaratmak acısından? Aklıma geldi belki fikri olan vardır belki
    Lise yıllarına dönmek...

Replicelin 2018 de çıkaracağı tedavi saç klonlama değil diye biliyorum.Eğer çıkaracakları tedavi saç klonlama değilse bu tedavide fda in istediği faz aşamalarından geçti mi yoksa kozmetik ürün olarak mı çıkaracaklar?Eğer kozmetik ürün olarak çıkacaklarsa benimde pek bir beklentim olmaz bu üründen.

kozmetik oldugunu dusunmuyorum cunku tedavi diyolar hep. sac klonlama degil kok hucre cogaltip enjekte edecekler ve sac koklerini faal duruma gecirecekler

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Tatata Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Replicelin 2018 de çıkaracağı tedavi saç klonlama değil diye biliyorum.Eğer çıkaracakları tedavi saç klonlama değilse bu tedavide fda in istediği faz aşamalarından geçti mi yoksa kozmetik ürün olarak mı çıkaracaklar?Eğer kozmetik ürün olarak çıkacaklarsa benimde pek bir beklentim olmaz bu üründen.
    sacinin arka donor kisimdan sac koku alinip biyopsi yapilacak dokulmeyecek sac koku olmasi icin 5-8hafta arasi laboraturarda cogaltilacak kafaya enjekte edilecek tedavi sekli bu amerikada trump sac icin de sanirim fda faz 3 onayina gerek kalmadan tedavi uygulanacak hizlandirma amacli replicelde degnek sonuclarini goremedkk sorun o fda onayi gerrkmedigi icin asya da once cikacak tedavi herhalde klinikler acilacak ya da nasil yapacaklar emin degiljm tek klinikte olmasi mumkun degil kac hastaya tedavi uygulayabilirsin ki bh sekilde
    minox+cell losyon+proscar
    not:velluslar papilla olana kadar bu siteden ayrilmayacagim.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Arkadaşlar Aclaris yeni bir açıklama yaptı bildiğimiz üzere aslında AA için bir jak inhibitörü yaptılar ve sonuçlar başarılıydı şimdi ise AGA için 2. faz çalışmalarına başlayacaklar (2018in ilk yarısı) ve muhtemelen yine ilk olarak ta japonya'da göreceğiz bu ürünü link: http://www.hairlosscure2020.com/acla...-half-of-2018/

surekli kellige yonelik sirketler kuruluyor. follicle thought baldness forum gibi sitelerde isimleri var . bence cozum yakin. nw 4 ve alti icin replicel 2018de cozum olacagini tahmin ediyorum

Arkadaşlar son gelişmeler nedir ? Replicel den bir haber var mı ? İngilizcem yok İnşallah kurtuluruz bu illetten yaş daha 18.

SaçımınDoktoru Üyesi Kelcocuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    https://www.youtube.com/watch?v=AcS313GNwOY tsuji için bir uzak doğulu arkadaş 2020 demiş
    Günlük ilaç hazırlıyorum içeriğim
    1 adet aldactone (100) mg
    1 adet diane35
    ikisini 80 derecelik kolonyada eritiyorum.

Günlük masaj ve dermaroller.

------------------------------------------------

Tedavi düzenim :
    1 gün aldactone+diane35 losyonu
    1 gün minox
    dönüşümlü kullanıyorum.
    ---------

setipiprantı sadece yaz aylarında kullanıyorum.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Arkadaşlar tüm çalışmaları merak ediyorsanız hairlosscure2020'i takip edin gayet yararlı ve yorumlarda da az çok çıkış tarihi ve ne kadar fayda edeceği tartışılıyor. Zaman buldukça yazan konuları ve mantıklı yorumları çevirip bende buraya atacağım.

Sayfa 11/65 İlkİlk ... 9101112132161 ... SonSon