Sayfa 21/65 İlkİlk ... 11192021222331 ... SonSon
643 sonuçtan 201 ile 210 arası

Konu: Dünyadaki saç dökülmesi araştırmaları ve 2020ye kadar çözümü

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı pua Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    https://www.youtube.com/watch?v=QrFQXwOKiPM

https://www.youtube.com/watch?v=q6gAFp1iJZs

daha önce kendisinden alıp kullanmıştım.Ancak bozulma problemi ile karşılaştım.Aldıktan 3 hafta sonra bozulup içilemez hale geldi.
    Böyle bilim dışı tüccarlara kanmayın

SaçımınDoktoru Üyesi
    Fevivpipranttan umutluyum arkadaşlar 2019 2021 arası gelecek bakalım. Setiden çok daha etkili

Artık yabancı forum siteleri de satın alınmış. Yaptığım en ufak eleştiride ban yiyorum. Arkadaşlar bu işin tövbesi tedavisi yok artık . Kendi imkanlarımızla ne kadar halledersek. Follicle thought bi eleştiri yapın isterseniz ne demek istediğimi anlayacaksınız. Brotzu hikaye çıktı follicum da minoxtan biraz daha iyi olacakmış replicel falan bitti o iş yani tüm umutlarım söndü

Moderatör skorfit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Miracle yi bekleyelim ben ondan çok umutluyum.abi bu işin kesin bi çözümü var ya da olmalı.biri bulmalı bu tedaviyi.yani kader diyip oturalım mı genç yaşımızda bu nedir yahu

Aynı tekrara girip sürekli tepkisellikle yapılan eleştiriler hem konuların akıcılığını mahfediyor hemde konuyu takip eden kişilerde yılgınlığa sebep oluyor zira siteler millet yılsın bıraksın insanlar bloglara web sitelere uğramasın diye çabalamıyor emek vermiyor sizin banlanma sebebiniz odur demiyorum tabi ki sadece yıllardır milyonlarca insan tipi ile uğraşan bir yayıncı olarak konuya dair farklı bir bakış açısı sundum. Burası her tipten insanın uğradığı bir yer ve az önce bahsettiğim esaslara göre nu tip insanlar paylaşım yaparken sağa sola idrar bırakmaya çalışan finolardan daha özenli değil.
    Konu Miracle tarafından (21.04.2018 Saat 20:39 ) değiştirilmiştir.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Benim amacım umutsuzluk aşılamak değil. Ben çok umutluydum fakat artık 2018in yarısındayız ve senelerdir verilen bir tarihteyiz ancak bir sonuç yok. Benim isteğim artık herkesin yerli yabancı hepimizin artık bu tacirlerinin yalanlarına inanmadığını göstermek. Artık forum sitelerindeki iyi yorumlarla fonları marka değerleri yükselmesin artık eskisi gibi bi ilaç çıkacakmış kellik bitecekmiş mantığını bitsin. Artık yapıp gelsinler sonuçları göstersinler. Kaç denek varsa hepsinin fotoğrafını paylaşsınlar konferanslarına davet etsinler tanıtsınlar. Ben artık bi pisliklere inanmayacağım yersiz umutlarla kendimi de üzmeyeceğim. Bunların ekmeğine de yağ sürenlerden olmam. Ben tek başıma bir şey ifade etmem ama toplu şekilde bu sitelere giren arkadaşlar gerçek yorumları yaparsa bi süre pes eden onlar olur. En azından yok yere umut aşılamazlar ya da güncelleme yaparken dikkat ederler.

Yeni Üye
    https://www.youtube.com/watch?v=taMu2UOYQmY

İngilizcesi olan arkadaşlar baya araştırmaya yönelik yararlı bir video gibi bu. DHT ,androjen dökülme sebebi değil kandırmaca diyor anladığım kadarıyla . Videonun sonlarında keto diyeti falan demiş izleyip anlayan açıklayabilir bize belki.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Umut Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim amacım umutsuzluk aşılamak değil. Ben çok umutluydum fakat artık 2018in yarısındayız ve senelerdir verilen bir tarihteyiz ancak bir sonuç yok. Benim isteğim artık herkesin yerli yabancı hepimizin artık bu tacirlerinin yalanlarına inanmadığını göstermek. Artık forum sitelerindeki iyi yorumlarla fonları marka değerleri yükselmesin artık eskisi gibi bi ilaç çıkacakmış kellik bitecekmiş mantığını bitsin. Artık yapıp gelsinler sonuçları göstersinler. Kaç denek varsa hepsinin fotoğrafını paylaşsınlar konferanslarına davet etsinler tanıtsınlar. Ben artık bi pisliklere inanmayacağım yersiz umutlarla kendimi de üzmeyeceğim. Bunların ekmeğine de yağ sürenlerden olmam. Ben tek başıma bir şey ifade etmem ama toplu şekilde bu sitelere giren arkadaşlar gerçek yorumları yaparsa bi süre pes eden onlar olur. En azından yok yere umut aşılamazlar ya da güncelleme yaparken dikkat ederler.
    Kusura bakmada kimse sen kızdın diye bir şey üretmek yapmak zorunda değil çalışıyorlar adamlar ve belli zamanlarla geldikleri ya da gelemedikleri aşamaları belirtiyorlar kimse sen istedin diye mucize yaratmak zorunda değil ve çalışmaları senin istediği seviyede değil diye pislik diyemezsin yiyorsa gidip kendin bulacaksın kimse sana zorla bir şey ne sunuyor ne satıyor ben senin gibilerin gerçekten forumları kirlettiğini düşünüyorum ve senin gibiler gerçekte hayatta toplu iğne bile üretmiyordur çünkü çalışma emek bunlar hakaret kaldırmaz saygı ve sabır ister.

Banned
    Alıntı naber Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    https://www.youtube.com/watch?v=taMu2UOYQmY

İngilizcesi olan arkadaşlar baya araştırmaya yönelik yararlı bir video gibi bu. DHT ,androjen dökülme sebebi değil kandırmaca diyor anladığım kadarıyla . Videonun sonlarında keto diyeti falan demiş izleyip anlayan açıklayabilir bize belki.
    bunu birinden daha duymuştum.dht yalan demişti

Sabredemiyorsun dostum. Biraz sabret. Bu iş bilim işi. Bilim insanlarına pislik diyecek kadar düşmüşsen o zaman seni laboratuvara alalım. Sen çöz sorunu. Eskiden saç ekimi denen bir şey mi vardı ? Yoktu. İnsanlar da bunun mümkün olmadığına inanıyordu ama oldu. Ve komplo teorileri de bırak artık lütfen. Habire '' bunlar para için fon toplamak için yapıyorlar'' dersen çok yanlış düşünürsün. Herkes var gücüyle çalışıyor. Ve emin ol kelliğin çözümünü bulan kişiler hiç tahmin edemeyecekleri kadar zengin olacaklar.

Sayfa 21/65 İlkİlk ... 11192021222331 ... SonSon