Sayfa 2/7 İlkİlk 1234 ... SonSon
68 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Finasterid kullanımı sonucu kalıcı cinsel yan etki çalışması

SaçımınDoktoru Üyesi
    milleti bu kadar korkutmanın anlamı yok.sırf cep telefonu wifi radyayonu ne kadar hücreyi mahvediyor.Allah insan vucudunu müthiş yaratmış o mekanizmayı tamir etmek doğada gizli.

SaçımınDoktoru Üyesi Eleanor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    18 yaşında finasa başladım yaşım 23 düzenli cinsel hayatım var arkadaşlar kesinlikle kullanım demiyorum sperm kalitem düşük yani eskisi gibi değil ama cinsellikte normalin üzerindeyim diyebilirim
    Avodart 1tablet ( 4günde 1)
    Kırkland foam (düzensiz )

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı lactobacillus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    milleti bu kadar korkutmanın anlamı yok.sırf cep telefonu wifi radyayonu ne kadar hücreyi mahvediyor.Allah insan vucudunu müthiş yaratmış o mekanizmayı tamir etmek doğada gizli.
    korkutuyormuyuz verdiğim makaleyi okudunuz mu ?

SaçımınDoktoru Üyesi caglar103 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    finasın artık kalıcı etki yaptığı zaten kesinleşti kullanan arkadaşlar bence bu kadar riske girmesinler. ayrıca post finasteride syndrome diye bir şey var mens healts dergisinde filan da yayınlandı yurt dışında forumlarda filan görebilirsiniz. kullanmasın kimse bu zıkkımı bence.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı caglar103 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    finasın artık kalıcı etki yaptığı zaten kesinleşti kullanan arkadaşlar bence bu kadar riske girmesinler. ayrıca post finasteride syndrome diye bir şey var mens healts dergisinde filan da yayınlandı yurt dışında forumlarda filan görebilirsiniz. kullanmasın kimse bu zıkkımı bence.
    arkadaşlar inatla idaa ediyorlar yan etki kişide zamanı etki tipi hep farklıdır 3 yıldır kullanıyorum bir şey yok demek olayı kavramamktır bilimsel çalışmalar ona bakmaz bilimsel veri mekanizmalr önemli verdiğim çalışmada sinir yoğunlugunu azaltığı çıkmış o zaman sıkıntı büyük demektir

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı exfobis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    korkutuyormuyuz verdiğim makaleyi okudunuz mu ?
    finastreid bana cilt doktoru 6ay kullan bırak dedi.onun tavsiyesi ile okudum.finastreid uzun süreli değil saçları toparlanana kadar kullanılır sonra bırakılır.saçın toparlamasının psikolojisini insanı ne kadar mutlu ediyor özgüven geliyor bunuda unutmayalım.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı lactobacillus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    finastreid bana cilt doktoru 6ay kullan bırak dedi.onun tavsiyesi ile okudum.finastreid uzun süreli değil saçları toparlanana kadar kullanılır sonra bırakılır.saçın toparlamasının psikolojisini insanı ne kadar mutlu ediyor özgüven geliyor bunuda unutmayalım.
    dostum cilt doktoru bilimsel çalışma yapamaz risk almaya degermi biz uyarıyoruz

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı exfobis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dostum cilt doktoru bilimsel çalışma yapamaz risk almaya degermi biz uyarıyoruz
    6 ay kullanmayla hocam bir şey olmaz kolay kolay.ama sen kasar 1 sene üstü kullanırsan tamam dediğin sırf finast değil ki kuvvetli ağrı kesiciler var onları 1 sene üstü kullan bakalım mideyi mahveder. hangi ilaç kullanırsan kullan bol su içip spor yaparsan tecrübeyle gördüm yan etlkileri minimize ediyorsun.

SaçımınDoktoru Üyesi karaayaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    fnshrti tavsye etmem 6 ay tecrube ettim spermim sıvılastrdı göbek oldu saça bi yararını görmedim erkeklik sistemini çökertmeye yönelik bir ilaç

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı karaayaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    fnshrti tavsye etmem 6 ay tecrube ettim spermim sıvılastrdı göbek oldu saça bi yararını görmedim erkeklik sistemini çökertmeye yönelik bir ilaç
    hapları sittret.karnafil suyu ısrgan suyu iyi geliyor tecrübeyle sabit.

Sayfa 2/7 İlkİlk 1234 ... SonSon