Sayfa 3/7 İlkİlk 12345 ... SonSon
68 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Finasterid kullanımı sonucu kalıcı cinsel yan etki çalışması

Moderatör tosun.t - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    izmir turkey
    Vayy erkek yorum yapmican cocum o zaman benim yorumuma gelmedi gitmedi diye yan etki hem kasin hem artislik ...millete finanstreid yutturun yok bisi diye yemezler onu
    Ozelden soranlara finantreid kalici yan etkiler 10yilda uc katina cikti uc ay bes ay kulladim devami edeyim diye sormayin mal ortada secim sizin dutasicin sonranlar o daha da beter lokal sipiro yuzde bes deneyin callegen ve iyibesin takviyesi viviscal bunu arastirin emu oleropein hodan ejenol ...
    Konu tosun.t tarafından (05.07.2016 Saat 02:36 ) değiştirilmiştir.
    %15 minox yüzde1Ngs %5kafein
    %1 emu mix losyon
    anti DHT cream

SaçımınDoktoru Üyesi
    finas,dutas zaten aklı olan ya hiç kullanmaz yada kısa süre kullanıp bırakır.dht baskılamak hem bunalıma sokar insanı hem beyin gelişmini etkiler.bunlar araştırma ve tecrübelerimle gördüm.spiro da aynı gözümde finas neyse oda aynı.en yan etkisiz doğal yöntem ısırgan suyu karanfil suyu hadi minox en kötü.hormon ilaçlarını aklı olan kullanmaz.çoluğun çoçuğun olmaz Allah göstermesin ileride pişman olursunuz oluruz.
    bu ilaçları kimseye tavsye edip vebal alamam finas dutas spiro gözümde hepsi aynıdır.

Günümüzde evliliklerin çoğu saçsızlıktan değil, sağlıksız bir cinsel hayattan, tatminsizlikten bittiğini ele alırsak kişinin uzun vadeli refahı için finasterid tarzı etkenlerin kullanılmasına ben de karşıyım. Hiçte kullanmadım. Vücudun bir sistemini katabolik bir mekanizmadan çıkarmak için, bir başka sistemini katabolize etmenin hiçbir manası yoktur.

Vücudu ve sağlığı bir bütün olarak ele almalı ve buna göre hareket etmelidir.

SaçımınDoktoru Üyesi
    topikal kullanım bir nebzede oral kullanım konusunda çok büyük delileler var pire için yorgan yakmayalım

Alıntı exfobis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    topikal kullanım bir nebzede oral kullanım konusunda çok büyük delileler var pire için yorgan yakmayalım
    Ben topikalin öyle büyük bir tahribat yaratacağını sanmıyorum. Kaldı ki elimizdeki ilk, tek ve tıp bir "sektör" olmaya devam ettikçe son silahta bu. Bu nedenle bu şekilde düşünüyor, aslında bu şekilde olmasını umuyorum.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Arpad Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben topikalin öyle büyük bir tahribat yaratacağını sanmıyorum. Kaldı ki elimizdeki ilk, tek ve tıp bir "sektör" olmaya devam ettikçe son silahta bu. Bu nedenle bu şekilde düşünüyor, aslında bu şekilde olmasını umuyorum.
    topikal kullanım konsunda aynı şeyi düşüüyorum ama soru işaretine bırakara kesin olarak karşı oldugum oral kullanımdır.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı lactobacillus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    6 ay kullanmayla hocam bir şey olmaz kolay kolay.ama sen kasar 1 sene üstü kullanırsan tamam dediğin sırf finast değil ki kuvvetli ağrı kesiciler var onları 1 sene üstü kullan bakalım mideyi mahveder. hangi ilaç kullanırsan kullan bol su içip spor yaparsan tecrübeyle gördüm yan etlkileri minimize ediyorsun.
    onlarında çareleri var hidrojen pompa inhibitörleri kullanırsın sonrada böbrekler gider bence çözüm beslenme dogru bitkisel ekstreler

Moderatör tosun.t - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    izmir turkey
    arkadaşlar sitede yüz kere yan etki çalışmaları paylaşıldı açın okuyun ona göre karar verin kullanın burada şunu yapar bunu yapar bende yapmadı bılmem ne bunlar gereksiz mal ortada biz uyardık bir bu tür ilaçların yan etkileri uzun vaade de çıkar çünkü dna YI BOZUYORLAR KASLARINIZI ZAYIFLATIYOR bunlar aniden olmaz için ve tecrübe edin türkiye de nüfus çok zaten suriyeliler de geldi bari azalırız biraz için ...
    %15 minox yüzde1Ngs %5kafein
    %1 emu mix losyon
    anti DHT cream

SaçımınDoktoru Üyesi Tıbbiyeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    -- Finasterid 6 ay kullanmak net bi fayda etmez hiçbi tedavi gibi bu da 6 ayda kellik gibi bi belaya bi çözüm getiremez.Finasterid kullanacaksanız dökülmenin durmasını istediğiniz müddet kullanacaksınız bu net.Ve finasterid herkeste saçları eskisinden daha iyi yapacak diye bi şart yok var olanı korur veya dökülmeyi yavaşlatır yani kullanırken de saç kaybı yaşamaya devam edebilirsiniz özellikle ön bölge gibi agresif bölgelerde.

-- Ben 2 yıldır finasterid içiyorum.İçerken zevk almıyorum , keşke adını dahi duymayacağım bi genetik yaratılışım olsaydı da içmek zorunda hissetmeseydim.Ama kellik psikolojisi biçoğumuzu olduğu gibi beni de mahvettiği için kendimce yarar/zarar dengesi gözeterek başladım.Başlayan herkes de 3 aşağı 5 yukarı yan etkilerinden haberdar zaten.Buna da saygı duymak lazım,oruç tutanın oruç tutmayanı dövmesine benziyor finasterid içenlere yapılan baskı biraz

-- İlla ki yan etkisi olacaktır bunu inkar etmek saçma. Ama, içerseniz erkekliğiniz biter kadın olursunuz ölürsünüz tarzı felaket senaryoları da biraz abartılıyo bence.Oral androcur içen bi insan ile finasterid içen bi insan aynı kefeye konamaz bu yorumlar ancak oral androcur içenler için falan geçerli olabilir.Finasterid eski bi etken 20küsür yıldır piyasada,güvenilirlik sınırları da aşağı yukarı belli zaten.Kaldı ki yan etki de pozitif etki de kişiden kişiye inanılmaz değişimler gösteren bişey bunu biliyoruz.Ben de finasteridten ne internetteki önceki sonraki fotograflardaki gibi olumlu bi etki aldım,ne de yan etki gördüm diyebilirim.Libido,sabah ereksiyonu vb. hala normal seviyelerdedir.
    Finasterid içtiğim müddetçe de 2 kez 7-8 aylık body building yaptım,bu süreçte ağırlık kaldırma kas gelişimi vb. durumda aksama hiç olmadı hatta gür saçlı sakalsız tüysüz erkek arkadaşlarımızdan daha iyiydim Sakal uzama hızı hala aynı,3 günde işidci oluyorum.

-- Finasteridi övmek değil amacım yukarda da bahsettiğim gibi bende olumlu bi etkisi nerdeyse olmadı ama yine de elimden geldiğince tedavi anlamında yapabileceğim ne varsa yapıyorum saçlarımı önemsediğim için,finasterid içmek de bunun bi parçası olduğu için kullanmaya devam ediyorum.Ru minox zrytec gibi losyonlara devam etmem gibi.Spiro,cellaganca,ru gibi etkenler en az finasterid kadar etkilidir hatta bi çok kişi için daha etkilidir bunları kullanabiliyorsanız ve etki de alıyorsanız tabi ki de finasterid işine hiç girmemeniz mantıklı ama aksi bi durumda da denenebilir,yoksa çok geç olabilir

--Finasterid kullanmayan bi kişi bahsettiğim gibi ru,spiro,cellagance falan kullanacaksa amenna ama finasterid kullanma onun yerine lavanta kaynat yakı otu kaynat gibi bi yaklaşımın da gerçekçi bi yanı yok bence kendinizi kandırırsınız ve saçlara yıldan yıla elveda dersiniz
    Konu Tıbbiyeli tarafından (05.07.2016 Saat 16:01 ) değiştirilmiştir.

bu kadar üslubu bozuk türkçesi bozuk modaretör olur mu arkadaş, her siteye otomatik olarak sistem mi atıyor sizi? miilete çocuum diyerek mi yaklaşıyorsun sen her yerde, densiz.
    burada ben kime finasterid kullanın hiçbir zararı yok demişim, yaşadığım tecrübeyi aktaramıcaksam bu forum neden var. saç dökülmesi sitesinde fda'nın onay verdiği en etkili saç ilacını karalayan bi modaretör olması ne ironik

Sayfa 3/7 İlkİlk 12345 ... SonSon