5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Kendi tabletimizi tasarlayıp çıkarma fikri

SaçımınDoktoru Üyesi

Kendi tabletimizi tasarlayıp çıkarma fikri

Kendi oral tabletimizi çıkarma potansiyleinde firmalar var bu konuda fikirlerimize pazara sürüp bir çok insanın oral tablet sıkıntılarınada çare olurmuyuz bu konuda neler yapılabilir ?

Alıntı exfobis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kendi oral tabletimizi çıkarma potansiyleinde firmalar var bu konuda fikirlerimize pazara sürüp bir çok insanın oral tablet sıkıntılarınada çare olurmuyuz bu konuda neler yapılabilir ?
    hocam öncelikle yaptığınız araştırmalar çok kıymetli yaptığınız ve yapacağınız tüm araştırmalara uygun ürünlerle doğal olarak güzel sonuçlar alınabilecek durumda zaten araştırmalarda bunu gösteriyor bence böyle bir set hem losyon hem oral destek ürünleri araştırmalardaki dozlarıyla yöntemleriyle tabletler vede losyon olduğu zaman doğal olarak güzel sonuçlar alınacaktır kanaatindeyim

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı badem1453 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam öncelikle yaptığınız araştırmalar çok kıymetli yaptığınız ve yapacağınız tüm araştırmalara uygun ürünlerle doğal olarak güzel sonuçlar alınabilecek durumda zaten araştırmalarda bunu gösteriyor bence böyle bir set hem losyon hem oral destek ürünleri araştırmalardaki dozlarıyla yöntemleriyle tabletler vede losyon olduğu zaman doğal olarak güzel sonuçlar alınacaktır kanaatindeyim
    teşekkür ederim kardeşim burdaki kardeşlerimizin sıkıntılarını anlıyorum cidden zor bir psikoloji birde türkiyede insanlar bu konuda çok dalga geçiyor. Şekle ve görünütye bu kadar önem veren bir başka millet varmı bilmiyorum bende nasıl faydalı olabileceğimi düşünüyorum. piyasadaki oral tabletler iyi degil ve bir çoğu midede çözülüyor.

Bende araştırmalarınızı takip ediyorum, ingilizcem iyi olmasada birşeyler anlıyorum. Emekleriniz için çok teşekkür ederim. Piyasadaki ürünler bizlerin sorunlarına çare olmaktan ziyade yapılan reklamlar göz boyamalar sayesinde tabiri caizse bizlerin paralarını söğüşlemekten öteye geçmiyor.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı hayalet1924 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende araştırmalarınızı takip ediyorum, ingilizcem iyi olmasada birşeyler anlıyorum. Emekleriniz için çok teşekkür ederim. Piyasadaki ürünler bizlerin sorunlarına çare olmaktan ziyade yapılan reklamlar göz boyamalar sayesinde tabiri caizse bizlerin paralarını söğüşlemekten öteye geçmiyor.
    aynı fikirdeyim sadece kar odaklıdan öte menuniyet odaklı gerçekten işe yara şeyler yapabilecek bir fırsat geldi ama maddi bir yatırım gerekiyor.