Sayfa 1/4 123 ... SonSon
33 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Güzelleşmek ve bioknezi....

SaçımınDoktoru Üyesi bendeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Güzelleşmek ve bioknezi....

SELAM HERKESE KONUMUZ GÜZELLEŞMEK BİLDİĞİ,İZ ÜZRE BU FORUM SAC İÇİN ANÇAK BANA GÖRE BİR ERKEKTE YADA KADINDA 3 SEY GÜZELLİK İÇİN OK ÖNEMLİDİR
    1)BOY
    2)GÜR SACLAR
    3) GÖZLER
    EVRESEL OLARAK TÜM GÜZELLERE BAKIN HEP BU ÜCÜDE OLAN YADA EN AZ İKİSİ OLAN İNSALARA GÜZEL DERİZ ÖRERK SİBEL CAN VE HULYA AVŞAR SADEE MAVİ GÖZLÜ OLDUKLARI İÇİN 3O SENE EKMEK YEDİLER BU MEMLEKETTE

BU KONU DUA DEĞİL MUSKA DEGİL CİN CIKARMA DEGİL PEKİ NE?? BİOKİNEZİ PEKİ NEDİR BU BİOKİNEZİ İNSANIN KEDİ KENDİNNE MEDİTASYONNLA VUCUDUNDA SEVMEDİĞİ YERİ DEGİSTİRMEKTEİR

ÖRNNEK BU YÖNTEMLE GÖZ RENGİİZİ KOYU KAHVEDEN MAVİYE CEVİREBİLİRSİNNİZ ŞAKA YAPIYOSUNNNN DİYELER BİRAZDANNN VİDEOLARINI RESİMLERİİ ATACAM

BOYUNUZU BİR KAC CM UZATABİLİR SAC CIKARTABİLİRSİİZ PEKİ NASIL ?? 20 DAKİKA 2 3 6 AY AYLIK MEDİTASYONLA AKŞAMLARI GÖZLERİNİZİ KAPATIP UYUMADAN ÖNCE KENDİNİZİ BOŞLUĞA BIRAKARAK VUCUDUNUZUN YAPACAKLARI SEYRETMEK ZEVKLİ, BİR OKADARDA TEHLİKELİDİR

DUA DEĞİLDİR ALAKASI YOKTUR BU MEDİTASYONDA HERHANGİ BİRİNDEN YADA TANRIDAN VS DEĞİL DİREK KENNDİNZ DNANIZA HUKMEDERSİNİZ

ŞİMDİ GÖZREGİİZ İÇİN MEDİTASYON

YATAGA YAT GECE UYUMADAN ÖNCE GÖZLERİNİ KAPA SİMSİYAH BİR BOŞLUKTA YUZDUGUU DÜSÜN KOSANTRE OL KONNSATRE BOZULURSA YAPMA KONSATRE OL ELİN AYAGIN BOŞAÇALAK SİMSAYAH BİR BOŞLUKTA YÜZÜYOSUN SONRA VUCUDUNDAN AYRILDIGINI HAYAL ET SADECE HAYAL ŞUAN YATAGI USTUNNDE KENNDİNE BAKIYOSUN VEEE GÖZLERİNİ YATAKTA YATA BEDENİN HAYALİNDE ACCIYOR GERCEKTE ACMA HAYALİNDE UCAN SENN YATAGIIN ÜSTÜNDE SANA BAKIYOR VE GÖZLERİNİ ACIYOR HANGİ RENNK İSİYORSAN O RENK OLDUGUNU GÖR SORA O HAVALANAN BEDEN TEKRAR BEDENİNE GİRSİN VE SEN YİNE HAYALİDE HAYAYA KOŞ GÖZLERİNE BAK AAAAAAAAA MASMAVİ DE YADA YEŞİL HANGİ RENK İSİYORSAN SONNRA SAGDA SOLDA KULAGINA AKRABALARIN ARKADASLARIN SESLERİ GELİYOR HAYAL ET AAA GÖZLERİN GÜZELMİŞ MAVİİİİ YEŞİLLL VEYA BAL RENGİ HANGİ RNEGİ İSTİYORSANIZ ONU HAYAL EDECEKSİİZ HAYALİNDE AYNAYA BAK GÖZLERİNİ AÇ GÖZLERİİ İSTEDİĞİ RENK GÖR TAM 20 DAKİKA BU ŞEKİLDE HAYAL KURACAKSINIZ HERGUN

1 AYDA 3 6 AYDA GÖZLERİİZİN MASMAVİ YEMYEŞİL OLDUGUNU GÖRECEKSİİZ ARKADASLAR BU VİDEODAKİ KIZ MEKSİKALI KAHVERENGİ GÖZLÜ VE DENEMİŞ YAPMIŞ SAYISIZ YAPAN VAR VİDEOLARI YOUTUBEDE VAR CHANGED COLOUR EYE BİOKNEZİ DEDİĞİNİZDE CIKACAK

https://www.youtube.com/watch?v=2oWpD--MHhw

BU YAPMIŞ KIZ ASIL GÖZÜ KAHVERENGİ
    ARKADASLAR RESİMDE EKLEYECEKTİM YAPANLARIN RESMİ RESİM EKLEMEK ÇALISMIYOR GOOGLE İNCELEYEBİLİRSİİZ KNOUYU

ŞİMDİ BU KONUYA YOOOOOOOOOOOO OLMAZ DİYENLER CIKAÇAK NORMAL BEN DENEYEEM DİYENLER CIKACAK MUHTEMELEN DENEYELERİN EN AZ YARISI SONUC ALAÇAK DİĞER YARISIDA MEDİTASYONA BASARAMAYABİLİR BEN ÖRNEGİN BASKA KONUDA İLK GÜN MEDİTASYON YAPTIM SORA İKİ GÜN KONSATRE OLAMADIM BU TARZ BASARISIZ OLANLARDA CIKAAKTIR AMA ŞU KESİN YAPANLAR MEDİTASYOU KONSATRE 20 DAKİKA GERCEKTEN İNANAARAK YAPANLAR BAŞARILI OLAÇAKLAR BU KONU BURDA OLAMAYAN YAZAR

DEMEDEN ÖNCE ŞUNU İSİTİYORUM ARASTIRALAR BU İŞİN GÖZLERE ZARARI VARMI GÖZ DOKTORLARINNA SORMALIYIZ BEN TEK BAŞIMA BİR YERE KADAR YETİŞİYORUZ 1000 UYEMİZ VAR ARAMIZDA DR ADAYLARI VAR DAHA COK ADAM DAHA COK BİLGİ DEMEK İSTEDİĞİM BU SADECE GÖZE ZARARI VARMI ONU ARASTIRMALI DEGİŞİK KAYNAAKLARDAN BİLGİLERİ CEK ETMELİYİZ BU METODLA YANİ BİOKNEZİ İLEBİR KAÇ SEY YAPABİLİRİZ

1)GÖZ RENGİ DEĞİŞİLK
    2) 1 2 CM BOY UZATMA ,(UZATAN CİNLİ KADIN VAR)
    3)CİLDİMİZİ PİGMENTİYLE OYNAYIP SİMYSAHSAK BEYAZE CEVİRME
    4)SAC CIKARMA DHT HORMONUNA HUKETME

TABİ SURECLER 3 5 6 BOY UZATMA 12 AY ALIR GOOGLE BUTUN BİLGİLER VAR

NOT =DUA CİNCİLİK MUSKA VS DEĞİLDİR DENNEMİŞTİR BAŞARILIDIR YALAN DOLAN OLSA BURAYA YAZMAYA GEREK DUYMAM SORUSU OLANLAR GOODLE KONUYU İRDELEYİP KONUYU GENİŞLETEBİLİRSİİZ
    Konu bendeniz tarafından (13.07.2016 Saat 00:51 ) değiştirilmiştir.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Ilginc bir konu.epigenetik denen bir olay var ama mekanizmasi aciklanmis degil henuz.Bu meditasyon dediginiz sadece bir yolu.Sizin gibi sac konusunda sayko olanlar denedin bendeniz hocam alternatif bir tedavi olmus

Banned
    onu yapmak için cok yoğun enerji gereklidir.beyni tüm düşüncelerden arındırmak gereklidir.oda herkesin harcı değil

Beyler gözleri yanlışlıkla sarı yaptım komutan logar gibi geziyorum fabrika ayarlarına nasıl dönecem acil yardım !!!1!1

Alıntı talihsiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Beyler gözleri yanlışlıkla sarı yaptım komutan logar gibi geziyorum fabrika ayarlarına nasıl dönecem acil yardım !!!1!1
    format attır normala dönüyosun xp windows mu linuxmu?? ))

Alıntı bendeniz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    format attır normala dönüyosun xp windows mu linuxmu?? ))
    Kelows hocam

Dostum bahsettiğin durumu astral seyahat dedikleri ruhu bedenden ayırma şeysidir. Ancak sorunvar arkadaşın da dediği gibi bunu bırak yapmayı, yapabilmeyi öğrenmek aşırı disiplin ve sabır gerektirir. Bunu yapabilen insanlar kendilerini tümüyle bu mevzulara adamış insanlardır. merakım vardır bu tür şeylere araştırmıştm vaktiylen. Ama genetiğe müdahale etmeyi hiç duymadım. Deneyecek arkadaşlara başarılar..

Alıntı talihsiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kelows hocam

kelowsss

Alıntı cidesphere Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dostum bahsettiğin durumu astral seyahat dedikleri ruhu bedenden ayırma şeysidir. Ancak sorunvar arkadaşın da dediği gibi bunu bırak yapmayı, yapabilmeyi öğrenmek aşırı disiplin ve sabır gerektirir. Bunu yapabilen insanlar kendilerini tümüyle bu mevzulara adamış insanlardır. merakım vardır bu tür şeylere araştırmıştm vaktiylen. Ama genetiğe müdahale etmeyi hiç duymadım. Deneyecek arkadaşlara başarılar..
    astral seyahat duru görü vs olar başka sey bioknezi şu demek kendi vüüduna hukmetme astral seyahetse meditasyonla gezme dolanma duru görü ise bir yerleri görme bioknezi ile onlar ayrı
    ancak method ları aynı meditasyon yapmak o ucmak kendi bedenine bakma teknniğinin amaçı şu vücüdunu inandırmak dısardan kendine bakma ve aa gözlerim maviymişe inandırma aynaya bakma meditasyonla ve gözleriin rengiin değiştiğine inmamak ve vucüdü inandırmak
    astral seyhaet duru görü telekinizi bunlar la bioknezi aynı method farklı şeylerdir ve göz rengi değiştirmek zor değil bu forumdaki 10 kişi 3 ay 20 dakika konsatre olsunn gece uyurken hayal etsin inansın 5 kişi yapar

Mümkün görüyorum bunları şahsen.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Sayfa 1/4 123 ... SonSon