5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: İnternetten takviye ilaç almak doğru mu

İnternetten takviye ilaç almak doğru mu

Arkadaşlar xpecia 3 lu tablet almaya karar verdim gitti gidiyorda eczaneye gore fiyati çok iyi sizce eczaneden değil de netten almak ne kadar mantikli ? Sahte olmasi veya tarihi geçik olmasi gibi bir durum var mi?

netten herhangi bir gereç harici alışveriş cok mantıklı gelmiyor tabi yapan site yada bir site içerisindeki abone -mağaza çok çok güvenilir değilse. Kimseyi zan yada töhmet altında bırakmak istemem bu söylediklerim size saçmada gelebilir hatta ama seri üretimde sağlıkta özellikle tablet ve ambalaj basmak yada taklit etmek yani merdiven altı üretim düşük maliyetli ve vergiden diğer komisyonlardan muaf oldugu için karı cok oluyor e haliylede insan işgillenmiyor değil o yüzden hem karsımda muhattap buluyum hemde ekonomi canlansın de yü gidip eczaneden almak daha makul

SaçımınDoktoru Üyesi Kemairon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Ankara
    Geçmişte o sitelerden, gerek sporcu desteği olsun gerek zayıflama hapları tabir edilen şeylerden olsun, çok fazla alışveriş yaptım. Çok net söylüyorum bence kesinlikle almayın.

Gittigidiyordan yuksek puanli bir saticidan almayi düşünüyorum %100 olumlu puani var ve faturali gonderiliyormus. Yine de almamali miyim sizce

Moderatör
    güvenilir kaynaklardan alın bandrollü, orijinal kutuda, olumlu gerçek kullanıcı yorumu olan, mümkünse güvenli siteden. eczane en güvenilir yer diye bir şey yok eczanedki sensodyne diş macununun bimdeki sensodyne diş macunundan fiyatı haricinde bir farkı yok
    güncel tedavi:
    sabah akşam 15'er dakika toplam 30 dk masaj
    emu+nane+hint+jojoba yağı
    sebamed şampuan
    solgar 1000iu d3
    arada çinko+b1-6-12 hap
    haftada 1-2 ısıgan otu kürü
    haftada 1-2 green juicing
    -------------------------------------------------------
    %2spiro+ diane 35 losyon
    hint+emu+jojoba+nane yağı karışımı
    haftada 1-2 ısırgan otu kürü
    arada bir sirkeli su
    dermoday şampuan (+diane 35li bir hali ilk yıkama için)
    haftada 1 dermaroller
    kafaya masaj deneme aşamasında