Sayfa 13/16 İlkİlk ... 31112131415 ... SonSon
160 sonuçtan 121 ile 130 arası

Konu: Saçımdaki Gelişmeler

SaçımınDoktoru Üyesi Kemairon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Ankara
    Teşekkürler. Saçımın şu anki hali 2005-2006 yılı civarları diyebilirim. Ektirsem böyle olmazdı.

Bu arada tedavinin ilk 10 günü sabah akşam 10'ar dakika youtube'dan bilinçaltına saç dökülmesiyle ilgili mesaj gönderen bir videoyu izlemiş-dinlemiştim.(inanmayarak) Burada da konusunu açmışlardı. Sonra kafa derim inanılmaz soyulmaya başladı. Daha önce de uzun süre minoxil, dermaroller kullanmıştım ancak hayatımda böyle bir soyulma yaşamamıştım. Hala da soyuluyor kafa derim. Her gün avodart içtim yine böyle sonuç almadım. Farkı ne yarattı bilmiyorum, şaşkın ve mutluyum.

Yeni Üye
    hocam b12-çinko kullanmıyormusun, bunlarda saça çok faydalı

sence b multivitamin-çinko-balık-b12-e vitamini. bunlar aynı gün içerisinde kullanılsa fazla olur mu?

Yeni Üye
    Subliminal mesajların ne derece bilimsel açıklaması vardır, hiç bilmiyorum, araştırdığım bir konu da değil, bence plasebodur. Fakat, dinlemeden önce audacity veya adobe audition ile ses ve kelime analizi yapınız, çünkü içeriğinde dinimize ve sosyal yapımıza aykırı malicious dediğimiz veriler olabilir. Etkenleri bırakıp bir süre dinlemiştim (etkenleri bırakınca saç derim hemen aç kalır biliyorum) ve 3 haftalık süre boyunca hiç dökülme yaşamadım. Özellikle bineural beats olanlar biraz daha etkili, saçta tingling dediğimiz etkiyi dinlediğiniz anda yapıyor. Soyulmayı bende 2/3 hafta sonra yaşadım, saç için iyi/kötü birşey midir bilmiyorum, sosyal medyada bu yolla saç çıkardığını iddia eden kişiler de var ama bu seslerin dinlenme sayısı ve popülaritesi az.

Harika sonuç

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Kemairon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Teşekkürler. Saçımın şu anki hali 2005-2006 yılı civarları diyebilirim. Ektirsem böyle olmazdı.

Bu arada tedavinin ilk 10 günü sabah akşam 10'ar dakika youtube'dan bilinçaltına saç dökülmesiyle ilgili mesaj gönderen bir videoyu izlemiş-dinlemiştim.(inanmayarak) Burada da konusunu açmışlardı. Sonra kafa derim inanılmaz soyulmaya başladı. Daha önce de uzun süre minoxil, dermaroller kullanmıştım ancak hayatımda böyle bir soyulma yaşamamıştım. Hala da soyuluyor kafa derim. Her gün avodart içtim yine böyle sonuç almadım. Farkı ne yarattı bilmiyorum, şaşkın ve mutluyum.
    linki duruyor mu videonun? Bir de bu soyulmalardan sonra mı atak oldu? Veya soyulan deriyle beraber saçlar da dökülme oldu mu?

SaçımınDoktoru Üyesi ultaran38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hocam linkini atarsanız bu konuda bizde istifade veya yorumda bulunabiliriz.

SaçımınDoktoru Üyesi
    https://www.youtube.com/watch?v=6PL8wFF9dvo

Bahsettiği bilinçaltı mesaj videosu sanırım bu ''Kemairon'' nickli üyenin.

Yeni Üye
    https://m.youtube.com/watch?v=l-YANk8oALU

bu videodaki yayimci da sıkıntı yoktur, belli khz de verilmis ses bulunmakta, cok fazla

dinlemeyiniz, su dengesini bozabiliyor, gurultusuz ortamda ve rahatlamis vaziyette

dinleyebilirsiniz, kafada sanki gidiklanma ve biri kafanizi basket topu tutuyormus gibi

hissediyorsunuz, dinleyenlerin takdiri.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı ilhanxx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    https://m.youtube.com/watch?v=l-YANk8oALU

bu videodaki yayimci da sıkıntı yoktur, belli khz de verilmis ses bulunmakta, cok fazla

dinlemeyiniz, su dengesini bozabiliyor, gurultusuz ortamda ve rahatlamis vaziyette

dinleyebilirsiniz, kafada sanki gidiklanma ve biri kafanizi basket topu tutuyormus gibi

hissediyorsunuz, dinleyenlerin takdiri.
    hocam soyulma yaptı dediğiniz saçlarınıza olumlu yönde mi yansıdı?

SaçımınDoktoru Üyesi Kemairon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Ankara
    Alıntı Josef35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    linki duruyor mu videonun? Bir de bu soyulmalardan sonra mı atak oldu? Veya soyulan deriyle beraber saçlar da dökülme oldu mu?
    2 gündür buradan cevap yazamıyorum. Soyulan deriyle birlikte saç gelmiyor, sadece büyük parçalar halinde, yılan derisini değiştirirmiş gibi, deri parçaları soyuluyor. Soyulma başladıktan sonra zaten hızla tüylenme de başlamıştı. Sonra da tüyler kararmaya kalınlaşmaya başladı. linki ozan35 paylaşmış.

Sayfa 13/16 İlkİlk ... 31112131415 ... SonSon