9 sonuçtan 1 ile 9 arası

Konu: saçımda incelme, aşırı yağlanma var. proscar kullansam yağ sorunumu çözer mi?

saçımda incelme, aşırı yağlanma var. proscar kullansam yağ sorunumu çözer mi?

dht ile yağlanma arasında pozitif ilişki var diye biliyorum.

gece yıkıyorum saçımı sabah kalkıyorum alnım ve ön kısımlar parlak parlak. sulu yağlanma var. inanın kağıt mendille yağ çekiyorum kafamdan. usandım artık.

proscar bi ara 3 4 ay kullanmıştım 23 yaşımda su an 26 yaşımdayım. kullansam saça yararı olur. yağlanmaya yararı olur mu?

bu saç olayı beni mahvetti. tüm hayatımı zindana çevirdi. bir insanın hayatını bu kadar etkileyebilir.

SaçımınDoktoru Üyesi
    kardeşim aynı sıkıntılar bende vardı. miracle losyon kullandım bi ara ( suan ara verdim) , yağlanmayı bıçak gibi kesiyor haberin olsun. saçlrınada sertlik kazandırdığı için bayağ moral oluyor. tavsiye ederim, düşük dozlarda olmak kaydıyla...

Alıntı izmir35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardeşim aynı sıkıntılar bende vardı. miracle losyon kullandım bi ara ( suan ara verdim) , yağlanmayı bıçak gibi kesiyor haberin olsun. saçlrınada sertlik kazandırdığı için bayağ moral oluyor. tavsiye ederim, düşük dozlarda olmak kaydıyla...
    hocam bende egzema var. minox falan mahvediyor kafamı. direk irin çıkıyor sümük gibi. miracle bişey yapar mı?

Moderatör
    miracle losyonu bir deneyin yağlanmayı azaltıyor.Bir de saçınızı yıkadıgınız ürünü değiştirin.Köpürmeyen ve aşırı temizlemeyen bir şey bakın.ilk haftalar daha fazla yağlanıp çorba olabilir sonra doğal yağına dönerek yağlanma azalır.
    ' Hiç kimse sizin izniniz olmadan, size kendinizi değersiz hissettiremez.
    Eleanor Roosevelt

miracle losyondaki yağlanmayı önleyici diane mı aldactone mu ? şampuana diane atarak yağlanmayı önleyenler vardı sanırım forumda
    Lise yıllarına dönmek...

Alıntı kullanıcı ismi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    miracle losyondaki yağlanmayı önleyici diane mı aldactone mu ? şampuana diane atarak yağlanmayı önleyenler vardı sanırım forumda
    aldactone olması lazım çünkü spironolactone anti androjen madde miracle losyondaki. diane östrojen. saç kalitesi ve uzama hızının artması hafif de köklerin uyarılması için var losyonun içinde anti androjen değil yağlanma da androjene bağlı olduğu için aldactone'dur yağlanmayı kesen.

Herkeze selamlar ben sitede en yeni uyeyim. Sac yaglanmasindan cok azap cekiyorum + dokulme ama az dokulme. Avodart haftada 1 adet 0.5 mg kullansam yaglanmam gidermi? Kardesler ben azeriyim ne olur yardim edin. Losyon hazirlamaya vakitim olmuyor. Oral tehlikesiz ne tavsiyeniz var yaglanmaya karsi ve dht ye karsi. Onceden tesekkur ediyorum her birinize.

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Ayxan0707 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkeze selamlar ben sitede en yeni uyeyim. Sac yaglanmasindan cok azap cekiyorum + dokulme ama az dokulme. Avodart haftada 1 adet 0.5 mg kullansam yaglanmam gidermi? Kardesler ben azeriyim ne olur yardim edin. Losyon hazirlamaya vakitim olmuyor. Oral tehlikesiz ne tavsiyeniz var yaglanmaya karsi ve dht ye karsi. Onceden tesekkur ediyorum her birinize.
    Proscar kullanabilirsin 4 parçaya bölüp. Nizoral yada ketoral şampuan bulursan onu da haftada 2 kere kullan. Saçında 5 dk beklet sonra yıka.

Tesekkur ederim. Ama proscarinfa yaglandiracagina korkuyorum. Duymustumki proscar yaglandiriyor dahada