Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
28 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: alın ve saçlı deride sulu yağlanma

Banned
    bi bardak suya bi kaşık karbonat atıp sacını yıkıyosun.bu kadar

SaçımınDoktoru Üyesi Kemairon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Ankara
    Alıntı caletti Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gece yıkıyorum saçımı sabah kalkıyorum alnım ve ön kısımlar parlak parlak. sulu yağlanma var. inanın kağıt mendille yağ çekiyorum kafamdan. usandım artık. duştan 3-4 saat sonra bakıyorum aynada alnımda parlamalar başlıyor.

bir öneriniz var mı? ömrümü yedi şu saç meselesi. 2 defa ektirdim. kendi saçlarım döküldü vallahi bıktım. şu yağlanmayı kesebilirsem saçlarımı muhafaza edebilicem. yardımlarınızı bekliyorum.
    Aynı şey bende de mevcut. Patlıcan kızartırsınız da kağıt havluya koyarsınız, o kağıt havlu yağ çeker ya işte aynen alnımı, burnumun çevresini silince peçeteyle öyle oluyor. Her gün yıkanıyorum ama 3-4 saat sonra yüzüm yağ içinde. Hele yazın daha beter oluyor. Miracle losyon kullandığımdan beri alnım daha pürüzsüz daha kuru daha sıkı gibi. İyi geliyor sanırım.

Banned
    Aynı sorun bende de var. Sabah yıkarım saçımı öğlene alnımdan yağ damlayacak hale gelir neredeyse ama ben forumdaki bir arkadaşın tavsiyesiyle çözdüm gibi. Vichy dercos yeşil kutuyu denemelisiniz ama dikkat edin sık kullanımda çok kurutur cildi

Miracle losyonu saçınıza uyguladığınız gibi alnınıza ve yüzünüze de uygulayabilirsiniz yağlanma sorunuda dahil bir çok cilt probleminize iyi gelecektir.
    Saf Spirolacton + Dermapen

SaçımınDoktoru Üyesi
    Benimde alın ve burun kısımlarında fazlasıyla yağlnma oluyor.Çok rahatsız edici bir durum.Kremler filan kullandım ama fayda etmedi.Saç yağlanması eskisi kadar yok.
    Cellagance Losyon
    Solgar Biotin 5000
    Dermaroller
    Prozinc Mor Kutu

Alıntı saçmasaç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Miracle losyonu saçınıza uyguladığınız gibi alnınıza ve yüzünüze de uygulayabilirsiniz yağlanma sorunuda dahil bir çok cilt probleminize iyi gelecektir.
    hocam seborem var. acaba seboreyi azdırmasın? başımıza iş almayalım

SaçımınDoktoru Üyesi
    şiddetli sebore si olan arkadaşlar miracle sprey i dekort ampulu 2 adet olacak şekilde hazırlayabilirler.
    Tedavim;

SaçımınDoktoru Üyesi
    geçmiş olsun bela gelmiş başına sende sebore var kolay kolay geçmez.ısırgan otunu suya at onla yıka günübirlik siler atar.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Bende benzer sorun yaşıyorum. Hiçbir şampuan ve ilaçtan fayda görmedim. Proscar, avodart, aldacton, son olarakta androcur kullanıyorum. Yaglanmada zerre kadar azalma olmadı. Yokmu bu illetin bir çözümü.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı lactobacillus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun bela gelmiş başına sende sebore var kolay kolay geçmez.ısırgan otunu suya at onla yıka günübirlik siler atar.
    Gecen sene yaki otu isirgan uyguladm 3 ay kadar her gece seboreyi silip atmadi

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon