Sayfa 1/3 123 SonSon
30 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: seboresi olan ? varsa atlatan atlatamasada rahatlatan ?

seboresi olan ? varsa atlatan atlatamasada rahatlatan ?

Seboresi olan arkadaşlar sebore için neler yapıyorsunuz geçicide olsa çözüm oluyor mu ???

SaçımınDoktoru Üyesi
    10 gün sonra size Söyleyeceklerim var şuan ki gibi rahat olursa kafam

Hadi inş.son zamanlarda kaşıntıda dökülmede çok arttı yazın gelmesiyke heralde kazıtacam başka çare bırakmadı sizin güzel haberlerinizi bekliyorum

SaçımınDoktoru Üyesi
    umarım söyleyeceklerimden kurtulursunuz durumum iyi olur açıklarsam.umutsuzluğu bilirim bu hastalığn sıkıntısınıda.kalın sağlıcakla

head and shoulders intensive treatmenti tavsiye ederim eczanelerde satiliyor 40 tl. Benim sacli derideki seboreye iyi geliyor

Shaun T
    Guest
    Market şampuanları dene arkadaşım. Mentollü, naneli ya da okaliptüs. Yani baya ferah tutan şeyler. Marka önemli değil head & shoulders, clear...

Atakları ne şekilde? sadece kepek ve saç dökülmesi mi? yoksa iltihap kızarıklık vb gibi mi?

Moderatör Requiem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    benim tedavim prozinc + konozal şampuan ve miracle losyon şeklinde.. Miracle losyonun içindeki diane35 seboreye iyi geliyor..

SaçımınDoktoru Üyesi
    Bağırsak floranız büyük ihtimalle bozulmuş durumda. Candida ve bağırsak florası tedavilerini bir araştırın. Ben defne sabunu kullanarak ve candidaya yönelik beslenerek ortadan kaldırdım egzamayı şuan çok rahatım

Moderatör Requiem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı izmitli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bağırsak floranız büyük ihtimalle bozulmuş durumda. Candida ve bağırsak florası tedavilerini bir araştırın. Ben defne sabunu kullanarak ve candidaya yönelik beslenerek ortadan kaldırdım egzamayı şuan çok rahatım
    ben onu probiotik takviyesi ile yararlı / zararlı bakteri oranını dengeleyerek denemiştim.. Bende pek işe yaramamıştı..

Sayfa 1/3 123 SonSon