7 sonuçtan 1 ile 7 arası

Konu: Yeni Üyelik Başvuru Hatası

Yeni Üyelik Başvuru Hatası

Yeni üye olacak arkadaşlarımızın üye sayfasında yönlendirme yapılmadığını, dolayısı ile üye olunamadığını farkettik bu teknik sorun oldukça enteresan ! Sebep ve çözümü üzerinde çalışmaya başladım forum ile ilgili bilgisi olan arkadaşlarımızın da yardımlarını bekliyoruz. Üye arkadaşlarımızdan ricam log out yaparak yeni üye olmayı deneyip sorun olup olmadığını yazabilir misiniz buraya ?
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi
    Hata veriyor abi

Yeni Üye
    Ben halilah, şimdi heresy olarak yeni üyelik açtım herhangi bir sorun görmedim.
    Sorun olan nedir tam olarak ?

Yeni Üye
    Merhabalar, yeni üye oldum ancak hiç bir içerik gözükmüyor.

siteye kötü amaçlı bir zarar verildiği için üyelikler ve bazı aktiviteler sorunludur sorunlar çözülmeye çalışılmakta olup bir kaç gün sonra gerekirse tekrar üye olunuz gerekli bilgilendirme buradan yapılacaktır.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

siteye kötü amaçlı bir zarar verildiği için üyelikler ve bazı aktiviteler sorunludur sorunlar çözülmeye çalışılmakta olup bir kaç gün sonra gerekirse tekrar üye olunuz gerekli bilgilendirme buradan yapılacaktır.

Düzeldi şükür.