6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: saç ekimi Türkiye rezaletleri

Moderatör tosun.t - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    izmir turkey

saç ekimi Türkiye rezaletleri

%15 minox yüzde1Ngs %5kafein
    %1 emu mix losyon
    anti DHT cream

SaçımınDoktoru Üyesi
    fotoğrafsız bir konu adam üyeliğinide yeni açmış. Her ne kadar sevmesemde serkan aydını yapılan doğru değil. 5200bir günde ekilip nw3 kafaya tamamen doldurmuyor zaten. Önden fotoğraf gösteriyor ki nw3-4 adam saçını tarayarak nw1 gibi gözükebilir.6bin greftle tüm kafa seyrek bir görüntüye kavuşur. 10bin greftle doldurursun gayet güzel. bence çok pişman olucaklar ileride bazı arkadaşlar. 20-21 yaşında nw3 açıklığına 6bin ektiriyor falan.

SaçımınDoktoru Üyesi
    bu yaz özellikle havaalanlarinda ciger gibi kipkirmizi taze ekim kafayla bandajli sekilde dolasan o kadar cok turist gördümki acaba yeni bir yöntem felan mi gelistirildi
    bukadar insan akin akin saç ekimine geldigine göre bisey var dedim. zaten entarili arap turistler disinda görebileceginiz avrupali turistlerin tamami saç ektirmeye gelenlerdi sanirim.
    hatta ekip halinde gelmisler 7-8 kisi ayni renk kafa bantlariyla yanimdan geçtiler. donör bölgesi olarak sakallarini kullanan birisini bile gördüm.
    tosuna inat millet yakinda türkiyeye ekim için uçak kaldirip gelmeye basliyacak gibi gözüküyor

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı atilla123 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu yaz özellikle havaalanlarinda ciger gibi kipkirmizi taze ekim kafayla bandajli sekilde dolasan o kadar cok turist gördümki acaba yeni bir yöntem felan mi gelistirildi
    bukadar insan akin akin saç ekimine geldigine göre bisey var dedim. zaten entarili arap turistler disinda görebileceginiz avrupali turistlerin tamami saç ektirmeye gelenlerdi sanirim.
    hatta ekip halinde gelmisler 7-8 kisi ayni renk kafa bantlariyla yanimdan geçtiler. donör bölgesi olarak sakallarini kullanan birisini bile gördüm.
    tosuna inat millet yakinda türkiyeye ekim için uçak kaldirip gelmeye basliyacak gibi gözüküyor
    avrupada bu işi iyi yapan adamlar gerçekten çok pahalı. koray gibi eken adamlar 7-8 dolar istiyor. rahal var iyi eken yurtdışında. Fakat türkiyede pahalıya eken kaliteli ekiyor normal ekimlerde ucuza yapılıyor artı olarak 4-5bin grefti 2güne bölüp ekiyolar ama avrupada 2bin grefti 1günde ekmeyen birsürü klinik var ki 2.ekim için 1 sene bekletiyor artı fiyatları çok ucuk. orda asgeri ücreti 2bin dolar say 10bin dolara normal ektiriyorlar. burda binliradan 5bine normal bi yerde ektiryiorsun. Fiyat/performans oranı yüksek bi ülke türkiye tıp alanında.

Moderatör tosun.t - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    izmir turkey
    yukardaki ilk linlk bana inat türkiyeye gelip saç ektiren bir salağa ait iyi oku orayı atilla1234 donoru gıttı sımdı eline aldı tutuyor o senın gorduklerınde aynen tutacak turkıyede ekım konusu actılar yakında araplar harıc kımse gelmeyecek son turları fakır avrupalıları ıyı becerdı bızım durustluk abıdesı ınsanlarımız ...
    bızım sıtede de vardı bunlara ektırenler rezıl bır halde bıraktılar çocukları çabuk unutuyorsunuz arkadaşlar çabuk çok çabuk...
    Konu tosun.t tarafından (28.08.2016 Saat 23:01 ) değiştirilmiştir.
    %15 minox yüzde1Ngs %5kafein
    %1 emu mix losyon
    anti DHT cream

Avrupa vitrin farklı işçilik dikkat özen var araplar sadece para kesesi tr adamına göre ekimcilerden alıntıdır...
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .