Sayfa 2/12 İlkİlk 1234 ... SonSon
114 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Aldığım Ürün İndirimde Kaçırmayın !

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İlk bilgi benden gelsin revivogen şampuan şu an hepsiburada da %40 indirimle 24 tl bilgilerinize.

hocam linkini verme sansın varmıdır..

Alıntı okansa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam linkini verme sansın varmıdır..
    Fiyat yükselmiş sanırım yinede bir incele

http://www.hepsiburada.com/m/revigen...n-P-sgadarvgn4

SaçımınDoktoru Üyesi
    Fiyat yükselmiş sanırım yinede bir incele

http://www.hepsiburada.com/m/revigen...n-P-sgadarvgn4

hocam verdıgın lınkı acamadım.

Revivogen Forte Bio-Cleansing Shampoo - Saç Dökülmesine Fiyatı

bu lınkte aynı sampuan 24,88 Tl , soledıgınız bu sampuanmı acaba..bakma sansınız varsa bı bakarmısınız

hocam verdıgın lınkı acamadım.

Revivogen Forte Bio-Cleansing Shampoo - Saç Dökülmesine Fiyatı

bu lınkte aynı sampuan 24,88 Tl , soledıgınız bu sampuanmı acaba..bakma sansınız varsa bı bakarmısınız
    aynen budur devam ediyormuş yanlış link atmışım

Moderatör LahmacuN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hocam proscar kesme ve saklama kabı benımde ısıme yarayacak..Siz sıparıs edıp kullandınızmı..Ürün hakkında bilginiz varmıdır acaba
    Ürünü aldım. 20 gün sonra geldi. Şuan kullanıyorum gayet memnunum. Hem saklama kutusu işlevi görüyor hem de proscarı bölmek için çok kullanışlı.

Hocam aynen 2 aynı urun hemde ınanılmaz fıyat farkı..Çinden gelen olacak sahte urun fılan olmasın hocam ? Aynı markamıdır acaba ? Bılıyorsun bu cın mallarında bayagı negatif durumlar var
    Aynı marka hocam. Üzerine bi damga basıyolar Türkiye'de marka diye satıyorlar. Bi de zaten baya satış yapmış satıcı. Güvenilir yani.
    Tedavim
    1) Avodart(Hergün)
    2) Minoxil (Akşam Hergün)
    3) Nizoral Şampuan(Haftada 4 Defa)

SaçımınDoktoru Üyesi
    aynen budur devam ediyormuş yanlış link atmışım

sıparıs verıyorum hocam..Sacım yaglı oldugu ıcın uzun suredır Clear men yaglı saclar ıcın olanı kullanıyorum ama artık eskısı gıbı etkı etmıyor..

Moderatör anl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sıparıs verıyorum hocam..Sacım yaglı oldugu ıcın uzun suredır Clear men yaglı saclar ıcın olanı kullanıyorum ama artık eskısı gıbı etkı etmıyor..
    Okansa kardeşim bu revivogeni kullanirken iyi bir analiz yapıp paylasir misin bizimle.Yağlanma,dökülme,saçlarda güç kaybı yapip yapmadığına dair yani bu 3üne etkisini bizimle paylasirsan sevinirim.Çünkü sampuan arayisindayim sebamed antihair lossla bunun arasinda kaldim
    60 ml Elseve içine 3 gram Saf Minoxil + 6 Adet Dutas

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı anl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Okansa kardeşim bu revivogeni kullanirken iyi bir analiz yapıp paylasir misin bizimle.Yağlanma,dökülme,saçlarda güç kaybı yapip yapmadığına dair yani bu 3üne etkisini bizimle paylasirsan sevinirim.Çünkü sampuan arayisindayim sebamed antihair lossla bunun arasinda kaldim

Hocam aynen bende bu sampuan ısınde kararsız kaldım..Saçlarım hemen yaglanıyor ve bu aralar nedense dustan sonra saç diplerımde kasınmalar oluyor..Nizoral ve Konazol kullandım ama bır gunde bır kutu bıttı, cunku hiç kopurmuyor..Şimdilik clear men yaglı saclar ıcın olanı kullanıyorum ama bakalım baska bı sampuana geccez artık..buyuk ıhtımal buna

Alıntı LahmacuN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ürünü aldım. 20 gün sonra geldi. Şuan kullanıyorum gayet memnunum. Hem saklama kutusu işlevi görüyor hem de proscarı bölmek için çok kullanışlı.

Aynı marka hocam. Üzerine bi damga basıyolar Türkiye'de marka diye satıyorlar. Bi de zaten baya satış yapmış satıcı. Güvenilir yani.
    Kardeşim dermaroller kaç güne geldi ? İlaç bölme kutusu kaç güne geldi. ? Birazdan brnde sipariş edeceğim bilgi verirsen sevinirim.

Moderatör LahmacuN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Hemşir_E Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardeşim dermaroller kaç güne geldi ? İlaç bölme kutusu kaç güne geldi. ? Birazdan brnde sipariş edeceğim bilgi verirsen sevinirim.
    Hocam dermaroller 20 günde geldi. İlaç bölme kutusu 22-23 günde geldi.
    Tedavim
    1) Avodart(Hergün)
    2) Minoxil (Akşam Hergün)
    3) Nizoral Şampuan(Haftada 4 Defa)

Sayfa 2/12 İlkİlk 1234 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler