9 sonuçtan 1 ile 9 arası

Konu: forumun üstadlarından yardım bekliyorum.

Yeni Üye

forumun üstadlarından yardım bekliyorum.

Arkadaşlar uzun zamandır bu forumu takip ediyorum. yaklaşık 6 ay önce minoxil kullandım (2 ay süre ile) keşke kullanmaz olaydım. saçlarım bir anda acaip dökülmeya başladı, seyret ama bu kaar değildi neredeyse %25 seyrelme oldu. yaşım 39, 20 li yaşlardan beri Beyazdır saçlarım sıkıntı etmedim hiç ama bu dökülme beni çok etkiledi. şimdi resimlerime bakarak işin üstadlarından yardım bekliyorum. Teşekkürler.

http://resimyukle.mobi/13833/20160916143831
    http://resimyukle.mobi/13834/20160916143737
    http://resimyukle.mobi/13835/20160916143705

Sizin saç bence ekim noktasına gelmiş...

SaçımınDoktoru Üyesi
    Sac ekimi yaptirin bakın rahatınıza bence. Gerekirse ekimden sonra cinsellik ile cok beklentiniz yoksa finasta kullanirsiniz boylece suan mevcut saclariniz uzun sure korunur.

Resimler açılmıyor.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Yeni Üye
    saç ekim için görüştüm ama sık bir saç olmaz bundan biraz daha fazla saçın olur dediler. bende o nedenle vazgeçtim.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Hocam donorunuz bayagi seyrek duruyor resimden anladigim kadariyla.
    Sizin icin bu saatten sonra kazitip karizma yapmak olabilir, cok takiyorsaniz protez dusunebilirsiniz ama biraz gec kalmissiniz gibi geldi.

Tabii bunlar benim dusuncelerim, forumda yeniden kafa cikartan insanlar var, kolay gelsin

SaçımınDoktoru Üyesi
    Abi sac ekimi olur on bolgeden ortalara kadar yeterli donör vardır sizde zaten proscar kullanirsaniz donör kalitesi artar. Cok sık sac hayalini tedavi ilede yakalamaniz mumkun degil cjnku kokler ölmüs. Guzel bir klinikte sac ekimi yaptırın ne kafanızı yorun ne de cebinizi. Sunu unutmayın sac tedavisi pskolojiyi cok etkiliyo resmen bağımlı gibi hissettiriyo sizi ( en azindan bende öyle).

Yeni Üye
    Alıntı Deathrow Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    forumda yeniden kafa cikartan insanlar var, kolay gelsin
    buna çok güldüm arkadaşlar çok fazla sorun etmiyorum aslında sağlıklı bir insan olmak en önemlisi. o fotoğraflarda saçlarım biraz ıslak olduğu için baya bi kel duruyor ama durum o kadar kötü değil kanımca. Sağ sola tarayarak idare ettiriyorum şimdilik. belki kelopesia derdime derman olur. Tabii Fikrettin hoca sözünde durursa

benim anladığım 25 yaşında kel olan ile 40 yaşında kel olan arasındaki fark nedir
    saç kökleri ölmüş mü oluyo 40 yaşında