7 sonuçtan 1 ile 7 arası

Konu: Saç ekimi yapmak istiyorum.

Question Saç ekimi yapmak istiyorum.

Arkadaşlar kafam çok karışık kalite ve doğallık en önemli kriterim nerede saç ekimi yapmam iyi olur ? Resul yaman ve ferruh Bingöl ile görüştüm diğer yerler de var tabi bilgisi deneyimi olan lütfen bana yardım etsin .

SaçımınDoktoru Üyesi
    kardeş para varsa koray erdoğan derim finas kullandırtıyor ama para olsa piyasaki her kes buna gelir.
    koray erdoğan birde ankarada bir klinik var hsc mi htc mi neyse

SaçımınDoktoru Üyesi
    Plastik cerrahi ünvanın olması gerekiyor ekim yapmak için ama türkiyede 5bin greft 2bin tl dersen saç ekimi yapabilirsin kolay gelsin.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Yaşım 23 saç ekımı yapıcamda Ekilen sac dokulurmu Birde kaç bin grefte kadar sac ekımı yapılabılıyor ulkemızde guvendıgınız sac ekım merkezlerı warsa ozelden mesaj atabılecek warmı fıyatı uygun ve guvenılır
    Tedavide Kullandığım İlâçlar

ROGAİNE SOLÜSYON %5

DOĞAL SABUN

YEŞİL ÇAY GÜNDE 1 BARDAK

SaçımınDoktoru Üyesi
    Arkadaslar 5bin tl param var piyasada bu fiyata kac bin greft yaptirabilirim maddi durumum sıkıntılı oldugu icin 5 bin tl ayırdim istanbulda nerede yaptirabilirim basarili sac ekim merkezi?

ROGAİNE SOLÜSYON %5

DOĞAL SABUN

YEŞİL ÇAY GÜNDE 1 BARDAK

SaçımınDoktoru Üyesi
    İlk defa sac ekimi yapıcam instagramda serkan aydin isimli sac ekim firmasina başvurdum 4700greft prp losyon ilaclar dahil 7000bin tl fiyat verdi maddi durumum cok iyi degil sizce bu fiyata burda yaptırmaya degermi yani fayda gorurmuyum piyasaya göre fiyat ve olumlu geri dönüş alırmıyım ?? https://hizliresim.com/qw5iIj

ROGAİNE SOLÜSYON %5

DOĞAL SABUN

YEŞİL ÇAY GÜNDE 1 BARDAK

SaçımınDoktoru Üyesi Ender60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İstanbul
    Alıntı rahman1642 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İlk defa sac ekimi yapıcam instagramda serkan aydin isimli sac ekim firmasina başvurdum 4700greft prp losyon ilaclar dahil 7000bin tl fiyat verdi maddi durumum cok iyi degil sizce bu fiyata burda yaptırmaya degermi yani fayda gorurmuyum piyasaya göre fiyat ve olumlu geri dönüş alırmıyım ?? https://hizliresim.com/qw5iIj
    Merhaba,

Ben 19 haziranda Serkan Aygına ektirdim, greft miktarı değişsede sabit fiyata ekiyor sanırım, ben 4000 greft 8000 TL'ye ektirdim. Sonuç için birşey diyemem ama ilgileri iyiydi. Çok fazla merkez de araştırmadım açıkçası, ama bu işi sırf ucuz diye bir yerlerde yaptırma derim. Bu dönem her yer fiyat kırdı, bence ektirmek için iyi dönem.
    Miracle Losyon20.01.2016
    Yakı+ısırgan+Lavanta+elma sirkesi 15.01.2016
    Biotin 5mg HP 26.01.2016
    Cell Losyon 01.04.2016
    %5 Min %0.2 Fin Losyon 20.06.2016