Sayfa 1/2 12 SonSon
13 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Ömür boyu rogain (minoxidil) kullansam ne olur ?

SaçımınDoktoru Üyesi

Ömür boyu rogain (minoxidil) kullansam ne olur ?

hiç bırakmadan sürekli düzenli bir şekilde kullansam , yinede döngüye girip saçlarım dökülür mü ? geriye gider miyim yoksa şuandaki durumda stabil kalır mıyım ?

Moderatör anl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı denixex Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hiç bırakmadan sürekli düzenli bir şekilde kullansam , yinede döngüye girip saçlarım dökülür mü ? geriye gider miyim yoksa şuandaki durumda stabil kalır mıyım ?
    Bunu çözsek olay biter zaten
    60 ml Elseve içine 3 gram Saf Minoxil + 6 Adet Dutas

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı anl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bunu çözsek olay biter zaten
    7 ay cell losyon kullandım bir ilerleme kattemedim , tedaviyi değiştirmeye karar verdim , en etkili silah minox ama acaba şuandan daha kötü olur mu , döngüye giripte olan saçlarda gider mi diye çekiniyorum , oral olarak herhangibir tedavi düşünmüyorum yan etkilerinden dolayı , zaten vücut geliştirme yaptığım için finas ve dutas testo seviyesini daha düşürüp kas kaybına neden oluyormuş , geriyede bir miracle losyon var birde minox kalıyor sanırım , dutası minoxa katabilirim birde , başka sağlam işe yarar tedavi yok gibi zaten

Banned
    keşke o kadar kolay olsaydı...

SaçımınDoktoru Üyesi Violator - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    7 ay cell losyon kullandım bir ilerleme kattemedim , tedaviyi değiştirmeye karar verdim , en etkili silah minox ama acaba şuandan daha kötü olur mu , döngüye giripte olan saçlarda gider mi diye çekiniyorum , oral olarak herhangibir tedavi düşünmüyorum yan etkilerinden dolayı , zaten vücut geliştirme yaptığım için finas ve dutas testo seviyesini daha düşürüp kas kaybına neden oluyormuş , geriyede bir miracle losyon var birde minox kalıyor sanırım , dutası minoxa katabilirim birde , başka sağlam işe yarar tedavi yok gibi zaten
    En revaçta tedavi bu gözüküyor. Ben de aynı ikileme düşmüştüm sonunda Miracle + MinDut'a karar kıldım.
    Oral yoldan da takviye alsan iyi olur.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı DoktorCan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    keşke o kadar kolay olsaydı...
    7 al cell kullandım bir gelişme olmadı hocam , miracle mi başlayayım bu seferde yada min-dut mu başlasam , zaten bu 2 losyonun dışında etkili bir tedavi kalmıyor , oralları saymıyorum oral herhangi birşey kullanmak istemiyorum yan etkilerden dolayı . min-dutun döngü olayından korkuyorum , ama minoxilde çok etkili bir silah ne yapsam bilmiyorum , yada 1-2 ay tedavi uygulamayıp biraz saçları mı gözlemlesem

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Violator Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    En revaçta tedavi bu gözüküyor. Ben de aynı ikileme düşmüştüm sonunda Miracle + MinDut'a karar kıldım.
    Oral yoldan da takviye alsan iyi olur.
    oral derken biotin falansa onları bir işe yaramadı hocam ya , miracle ve dutu ne kadar süredir kullanıyorsunuz acaba ?

1-2 yıl sonra sürekli sürseniz bile saçlar dökülmeye devam ediyormuş. yalnızca minox sürünce bir yerden sonra etkisini kaybediyormuş.
    Miracle losyon sabah-akşam (1 kutu aldactone, yarım kutu diane 35, 1 dekort ampul)
    Minoxidil akşam
    Biotin-sabah, omega 3-gece

SaçımınDoktoru Üyesi
    7 al cell kullandım bir gelişme olmadı hocam , miracle mi başlayayım bu seferde yada min-dut mu başlasam , zaten bu 2 losyonun dışında etkili bir tedavi kalmıyor , oralları saymıyorum oral herhangi birşey kullanmak istemiyorum yan etkilerden dolayı . min-dutun döngü olayından korkuyorum , ama minoxilde çok etkili bir silah ne yapsam bilmiyorum , yada 1-2 ay tedavi uygulamayıp biraz saçları mı gözlemlesem
    şunu yapsana bepanten bemiks evigen ampül al 2 kutu bunu bir ay boyunca her gün başına az miktarda her gün yedir.sonra bana dön

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı lactobacillus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şunu yapsana bepanten bemiks evigen ampül al 2 kutu bunu bir ay boyunca her gün başına az miktarda her gün yedir.sonra bana dön
    bir kutuda 5 ampul var hocam , ben içine badem yağınıda katıp haftada 2 defa uyguluyorum bemiks evigen bepanteni yaklaşık 1 aya yaklaştı fazla bir fark görmedim

Sayfa 1/2 12 SonSon