Sayfa 10/11 İlkİlk ... 891011 SonSon
108 sonuçtan 91 ile 100 arası

Konu: 17 yaşındayım bugün proscar tedavime başlıyorum 03.10.2016

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kendisi bilir diyeceğim de daha reşit bile değil, gençlik neler yaptırıyor insana yazık, daha bu arkadaşın önünde 7-8 senesi var vücudun kemale ermesi için, gerçekten ne deve ne kuş misali olur bu işin sonu benden söylemesi.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

Yeni Üye
    Benim tavsiyem bu ilaç için en az 20 yaşını beklemen.Fazlasıyla erken başlamışşın.Minox mıracle cell bunlarla 2 sene idare et sonrasında başlarsın.17-20 yaş arası gelişim için son derece önemli.
    Oral fınasterıd 1\4 Dermastamp (her gün) Mıracle losyon Mınoxıl-dut Cellegance losyon Hayıt otu-nane-yesıl cay karısımı

Tekrar merhaba. Yolunda giden ve gitmeyen şeylerden bahsetmek istiyorum zira 1.5 senedir kullanıyorum bu yaşımla.
    Olumlu tarafı
    -Saç dökülmem tam kesilmiş olmasa da az sayılır ama hala günde 50-60 tel dökülüyor yaklaşık.(Sınav stresinin de tetikledigini dusunuyorum bu yil.)
    Olumsuz tarafı
    -Sakal gelişimim 1.5 yıldır ilerlemedi.(Bu konuda tavsiyenizi bekliyorum.)
    -Çok az vücut yaglanmam var ama hala vücudumdan memnunum.

Tavsiylerinizi bekliyorum benim için çok önemli, teşekkürler.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Tavsiye mavsiye bekleme kardesim seni uyaran uyarmiş zamaninda o sakal daha gelismez o seviye de kalacak haberin olsun. Boyun da daha uzamaz. Vucut killarin da artmaz kas kutlen de artmaz. Omuzlarin da genislemez. Kendin ettin kendin buldun misali. Hele bir birak o zaman göreceksin asıl darbeyi. Birden gidecek saçlar.

SaçımınDoktoru Üyesi loser32 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mehmetalik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tekrar merhaba. Yolunda giden ve gitmeyen şeylerden bahsetmek istiyorum zira 1.5 senedir kullanıyorum bu yaşımla.
    Olumlu tarafı
    -Saç dökülmem tam kesilmiş olmasa da az sayılır ama hala günde 50-60 tel dökülüyor yaklaşık.(Sınav stresinin de tetikledigini dusunuyorum bu yil.)
    Olumsuz tarafı
    -Sakal gelişimim 1.5 yıldır ilerlemedi.(Bu konuda tavsiyenizi bekliyorum.)
    -Çok az vücut yaglanmam var ama hala vücudumdan memnunum.

Tavsiylerinizi bekliyorum benim için çok önemli, teşekkürler.
    Jinekomasti oluştu mu sende ?
    Sakal konusunda seni üzmesin ama muhtemelen gelişmeyecek daha ben 3.5 aydır kullanıyorum hiç yeni sakal çıkmadı olanlardan başka dht sakallar için gerçekten çok önemli.
    Yağlanma kullanan herkeste oluyor nerdeyse karbonhidratı biraz düşür proteini arttır ve ağırlık antremanları yap.Bu ilacı kullanırken östrojenle savaşmak zorundasın
    Tedavim

Finasteride 1 mg (Propecia)
    Ketoral Şampuan(Haftada 2)

Destekler
    Nature's Supreme Biotin 2500 mcg
    Hardline ZMA
    Solgar Vitamin D3 1000 IU
    Ocean Plus Fish Oil
    Nature's Supreme Multi Vitamin For Men

SaçımınDoktoru Üyesi loser32 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Sartre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tavsiye mavsiye bekleme kardesim seni uyaran uyarmiş zamaninda o sakal daha gelismez o seviye de kalacak haberin olsun. Boyun da daha uzamaz. Vucut killarin da artmaz kas kutlen de artmaz. Omuzlarin da genislemez. Kendin ettin kendin buldun misali. Hele bir birak o zaman göreceksin asıl darbeyi. Birden gidecek saçlar.
    Adamı yalan yanlış şeylerle korkutma.Ben fin kullandığım dönemdede kas kütlemi gücümü arttırdım.Evet normalden biraz daha fazla yağlanıyor vücut o doğru ama kas büyümesinde dht nin etkisi yok denecek kadar az.evet bu ilaç totalde iyi olmayabilir ama kadında yapmaz.Kimseye kullanmasını önermiyorum.östrojen testo dengesi bozulursa cinsel sıkıntılarda çıkabilir bu durumda bırakmalı.Vücudum su toplamıştı ostroya bağlı bir haftadır düşük sodyum düşük karbonhidrat yüksek protein diyeti ile suyu atmaya başladım yağlarda aynı diyetle bir güzel yakılır.jinekomasti belirtisi veya cinsel problemler görülürse ilaç bırakılmalı.
    Tedavim

Finasteride 1 mg (Propecia)
    Ketoral Şampuan(Haftada 2)

Destekler
    Nature's Supreme Biotin 2500 mcg
    Hardline ZMA
    Solgar Vitamin D3 1000 IU
    Ocean Plus Fish Oil
    Nature's Supreme Multi Vitamin For Men

Her konuda yorumlarda abartma oluyor sanki biraz. Biri herhangi bir etkeni uzun süre kullanıyorsa yarar zarar oranı yönünden tatmin olmuş demektir. Bu kadar ağır şekilde eleştirmek doğru değil. Forumda her etken için aynını okuyoruz. Birincisi bende işe yaramadı sen de bırak temalı oluyor. Hormon etkileşimli ilaçlar konusu zaten çok tuhaf. İnsanlara finasteride kullanma hayatın mahvolur diyip ileride dökülmesini engelleyemediği için bir süre sonra oral androcur kullanan örnekler bile var. Biraz yapıcı olmaya çalışsak daha iyi olur sanki.

Oral antiandrojen kullanımını asla önermiyor, kullananları uyarıyorum ; bir kaç ay içerisinde geri dönülmez cinsel bozukluklar, tüm vücut dahil geri döndürülemez saç tüy kaybı, mental zihinsel yetersizlikle seyreden ruhsal sorunlar yaşayabilir kısa sürede intihara yönelebilirsiniz!!!
    Güvenli topikal tedaviler, sağlıklı yaşam ve beslenme düzenlemeleri ile bu sorunu orta uzun vadede aşabilirsiniz.
    Konu Miracle tarafından (04.03.2018 Saat 17:29 ) değiştirilmiştir.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi Kemairon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Ankara
    Ben de biraz daha korkutayım oral antiandrojen kullanan biri olarak. Yaşın sebebiyle kendine başka bir şekilde kalıcı olarak zarar verebilirsin. İleride çocuk sahibi olmak istersen ya bu mümkün olmaz ya da doğacak çocukların sakat olarak dünyaya gelir. Kimse bunlardan bahsetmiyor. Ha benim böyle bir derdim yok...

SaçımınDoktoru Üyesi
    Arkadaşlar ben topikal spiro kullanıyorum sakallara bi zararı olur mu ?

Sayfa 10/11 İlkİlk ... 891011 SonSon