Sayfa 26/50 İlkİlk ... 16242526272836 ... SonSon
500 sonuçtan 251 ile 260 arası

Konu: Setipiprant Deneyimim ve Kullanıcı Görüşleri

Yeni Üye
    Min+dut seti ve cell kullanıyorum dökülmelerde kısmen azalma oldu. Şakaklarda tüylenmeler oldu. Alında bile tüylenme oldu 😬

Ya sevgili dostlar miracle hocadan seti aldim ancak eski loreal elsevlerden kalmamis yeni cikanlardan aldum oda cozmedi tozu dmso kattim %30 olmadi kolonya damlattim olmadi homojen olmuyor dibinde kaliyor hep sizler nasil kullaniyorsunuz.Ne tur bi sisede hazirliyorsunuz.Etkeni resmen mundar ettim

SaçımınDoktoru Üyesi
    Bende bulamıyorum ve artık üretilmiyor sanirim, topluca mail mi atsak L'Oreal Paris Türkiye'ye belki yeniden üretime geçerler.

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    MMM Migroslarda %96 saflıkta etil alkol var 46 TL. Balmumcu kimyada ppg var 10 TL %65 alkol %35 ppg ile hazırlayabilirsiniz. Ppg ye alerjiniz varsa dmso da atabilirsiniz yada gliserin

SaçımınDoktoru Üyesi joker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    80 derece kolonya,dmso ve biraz yüz toniği ile hazırlıyorum gayet iyi çözüyor sadece kolonya ve dmso deriyi rahatsız edebilir yüz toniği bu işi çözüyor.
    Cellagance,setipiprant,dermaroller,yeşilçay,d3

Eksiksiz tıbbi bilgileri ve tavsiyeleri her zaman reçete yazan hekiminizden
    veya diğer sağlık mesleği mensubu danışmanlarından almanız gerekmektedir.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Fazla kasmayın bence Minoxil içinde çözün gitsin.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Kolonya demişsiniz, kafamız sürekli kolonya mi kokacak, elseve dökülme konusundada çok iyiydi, internette de yok,carfourdada migrosta da

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Elseve konusunda yapılacak en iyi hamle üretici firmayı mail yağmuruna tutmak arkadaşlar.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

beyler bu elvese dediğiniz bildiğimiz şampuandan mı bahsediyorsunuz? ben en son markete gittiğimde elseveye ait birşeyler gördüm şampuanların orada

diğer sorum bu setipiprant hakkında, bu saç çıkarmasından ziyade acaba var olan saçları kalınlaştırıp, güçlendirme gibi bir özelliği var mı? hergün mü kullanıyorsunuz bide mesela sadece haftada 1 falan yapan var mı?

Moderatör skorfit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Setiyi elseve ile yapıyorum hemen kuruyor ve sanki tam emilim olmuyormuş gibi geliyor.acaba gliserin eklesem emilim artar mı yoksa gerek yok mu?

Sayfa 26/50 İlkİlk ... 16242526272836 ... SonSon