Sayfa 39/50 İlkİlk ... 29373839404149 ... SonSon
500 sonuçtan 381 ile 390 arası

Konu: Setipiprant Deneyimim ve Kullanıcı Görüşleri

SaçımınDoktoru Üyesi joker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Tosunbey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    iyi akşamlar setipiprant kullanan arkadaşlar nasıl gidiyor , yan etki gören varmı ve saç durumları nasıl
    Yaklaşık bir senedir kullanıyorum hiç yanetki yaşamadım etkisi ise harika diyebilirim.
    Cellagance,setipiprant,dermaroller,yeşilçay,d3

Eksiksiz tıbbi bilgileri ve tavsiyeleri her zaman reçete yazan hekiminizden
    veya diğer sağlık mesleği mensubu danışmanlarından almanız gerekmektedir.

Alıntı joker Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yaklaşık bir senedir kullanıyorum hiç yanetki yaşamadım etkisi ise harika diyebilirim.
    . hocam siz 1 senedir hiç ara vermediniz mi? ben her ay sonunda 2 gün ara vermeyi planlıyorum. bu arada benim de ikinci haftam adeta hayata döndürdü beni bu seti. o enflamasyon kaşıntısından eser kalmadı. saçlar gür ve hacimli hale geldi.

SaçımınDoktoru Üyesi joker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı astaravi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    . hocam siz 1 senedir hiç ara vermediniz mi? ben her ay sonunda 2 gün ara vermeyi planlıyorum. bu arada benim de ikinci haftam adeta hayata döndürdü beni bu seti. o enflamasyon kaşıntısından eser kalmadı. saçlar gür ve hacimli hale geldi.
    Scalptaki duruma göre bazen hergün kullanıyorum bazende sadece cell kullanıyorum ikiside güçlüdür.
    Cellagance,setipiprant,dermaroller,yeşilçay,d3

Eksiksiz tıbbi bilgileri ve tavsiyeleri her zaman reçete yazan hekiminizden
    veya diğer sağlık mesleği mensubu danışmanlarından almanız gerekmektedir.

Moderatör skorfit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    17 Aralık 2017den beri seti+cell kullanıyorum.ikisi de güçlü etkenler ancak benim gibi egzema hastası olanlara tavsiyem setiyi hazırlarken dmso seviyesini olabildiğince azaltın.ben 0.1 ml kullanıyorum (daha azıyla seti+elseve çözünmediğinden en az 0.1 ml oluyor)3 gün öncesine kadar dökülmelerim 50-100 civarındayken dmsoyu azaltmamla dökülme 0-10 arasına indi.derideki soyulmalar azaldı ve kuruması nerdeyse gitti.ha bide bu tedaviyi uygulayanların haftada 2 iğneleme ve hergün min 10 dk masaj uygulamasını unutmamasını tavsiye ederim

SaçımınDoktoru Üyesi
    Bendede seboreik var lakin dmso orani cok sikinti yaratmadi sadece basi ağrıttı biraz.

Yalniz dmsonun kokusunu nasil bastiricam hala duzgun bir sey bulamadim badem yag katiyorum bu sefer de saclari cok yagli gösteriyor fon çekerken vs

SaçımınDoktoru Üyesi
    Koku sorununu cozdum sac besleyici yaglar var fonden ısıdan korumak icin ondan bir damla katıyorsun sifir koku garnierin bile olabilir.
    Edt 1 damlayi gecmeyin asiri yagli.

Yeni Üye
    Ben 5 gündür setipiprant kullanıyorum 5 günde bi ilaç ne kadar etki edebilir bilmiyorum ama ilacı kullanmadan önce batma kaşıntı ve kafamda bu uyuşukluk hissi vardı bunları şuan için pek yaşamıyorum belki psikolojik belki değil ama görüşlerimi paylaşmak istedim tek şikayetim ilac bi değişik kokuyo ve annem bu kokudan çok şikayetçi evi kokutuyor 😄

SaçımınDoktoru Üyesi
    Losyonu ben kolonya + alkolle hazirliyorum koku sorunu halloldu selin marka kolonya bergamot+yasemin aromalısından 0.75 etil alkolden 1 ml koyuyorum bir de gliserin

Moderatör skorfit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı makrofaj Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Losyonu ben kolonya + alkolle hazirliyorum koku sorunu halloldu selin marka kolonya bergamot+yasemin aromalısından 0.75 etil alkolden 1 ml koyuyorum bir de gliserin
    Bu şekilde çok kurutmuyor mu?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Gliserini 8 damla koyuyorum kurutmuyor her 1.75 e 8 damla

Sayfa 39/50 İlkİlk ... 29373839404149 ... SonSon