Sayfa 1/50 12311 ... SonSon
500 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Setipiprant Deneyimim ve Kullanıcı Görüşleri

Setipiprant Deneyimim ve Kullanıcı Görüşleri

Merhaba arkadaşlar, bir süredir setipiprant temin edip kullanmaya başladım. Günlük olarak 50 mg setipiprant içeren losyonu günde bir kullanıyorum. Benimle birlikte kullanan bir arkadaşım daha önce pge2 pgf2a vb kullandı bu etkenlerden memnunken daha sonra setiye başladı şimdi sadece setipiprant ile tüm aga etkilerinin durduğunu ve saçlarının mükemlle bir kondisyonda olduğunu dökülme kaşıntı yağlanma vb tüm aga prosesinin bittiğini belittti üye ismi "tiger" ve kendi yorumuda olacaktır. Kendi Gözlemlediğim etkiler şu şekilde ;
    1- Kaşıntı tamamen yokoldu
    2- Dökülme hızına direkt etkili ve kesti
    3- Saçlı deride canlılık ve enerji hissi
    4- 0 yanetki ve uzun vade güveninirlik.
    5- Bir çok saçma sapan piyasa ürünlerinden daha uygun aylık kullanım bedeli ve 0 yanetki ile çok daha fazla etki.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi sagopa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    cellegance losyonun içine katma şansınız varmı hocam bizlerde faydalanabırmıyız acaba
    100 ml elseve (spiro toz)
    Dermaroller(haftada 3 kez)
    Setipiprant(her aksam)
    Cell losyon
    Retinoik asit,azealik asit losyon (propilen glikol,ethanol%95 ile çözünmüş)

SaçımınDoktoru Üyesi
    Mekanizmasini biliyor muyuz peki hocam?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar, bir süredir setipiprant temin edip kullanmaya başladım. Günlük olarak 50 mg setipiprant içeren losyonu günde bir kullanıyorum. Benimle birlikte kullanan bir arkadaşım daha önce pge2 pgf2a vb kullandı bu etkenlerden memnunken daha sonra setiye başladı şimdi sadece setipiprant ile tüm aga etkilerinin durduğunu ve saçlarının mükemlle bir kondisyonda olduğunu dökülme kaşıntı yağlanma vb tüm aga prosesinin bittiğini belittti üye ismi "tiger" ve kendi yorumuda olacaktır. Kendi Gözlemlediğim etkiler şu şekilde ;
    1- Kaşıntı tamamen yokoldu
    2- Dökülme hızına direkt etkili ve kesti
    3- Saçlı deride canlılık ve enerji hissi
    4- 0 yanetki ve uzun vade güveninirlik.
    5- Bir çok saçma sapan piyasa ürünlerinden daha uygun aylık kullanım bedeli ve 0 yanetki ile çok daha fazla etki.
    Setippirant yurt içinde bulunan bir etken mi ?
    33 mg Ru 58841 - Sabah

Minoksidil 1,6ml günde - Sabah-Akşam

5000 mcg biotin - Günde tek tablet

Nerden temin ettiniz üstad?
    Saf Spirolacton + Dermapen

SaçımınDoktoru Üyesi
    Seti.yi elselvede mi cozdun hocam?

Setiyi güvenilir sertifikalı bir satıcıdan yurtdışına giden bir iş adamı arkadaşım ile aldım çözünme elsevlede yaptım alkol gliserin ilede her ikisinede %10 dmso ekledim.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Fiyatı ne kadar hocam ve kullanımı ne kadar sürüyor

Moderatör uzman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Minoxla kombin olarak kullanılabilir.denemekte fayda var
    Miracle losyon (Günde 2 ml) 28.03.2014
    Ru58841-Öğlen 1 ml Minox ile Çözünmüş(08.02.2015)
    Minox-Dutas Karışımı (Sabah-Akşam)17.07.2014.....21.12.2014 bıraktım...23.01.2015 tekrar başladım.
    Ketakonozol % 2 Şampuan (2 günde bir)

Alıntı odtu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fiyatı ne kadar hocam ve kullanımı ne kadar sürüyor
    15 usd/gr.

Sayfa 1/50 12311 ... SonSon