Sayfa 30/50 İlkİlk ... 20282930313240 ... SonSon
500 sonuçtan 291 ile 300 arası

Konu: Setipiprant Deneyimim ve Kullanıcı Görüşleri

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Kingred Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar benim hazırladığım seti cok yağli oluyor ne yapmam lazim sabah surdum mesela saci hafif fonleyip cikcam cok yagli kalıyor
    Losyona gliserin mi ekliyorsunuz, öyleyse % ?
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

SaçımınDoktoru Üyesi
    Etil alkol ve dmso ile yaptim hazirlanis sekline gore, birde koku isini nasil cozucez sekerli degisik bir koku var 😊

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Etil alkol ve dmso ile yaptim hazirlanis sekline gore, birde koku isini nasil cozucez sekerli degisik bir koku var ��
    Bilemedim, dmso kullanan arkadaşlar cevap versin buna ben kullanmıyorum.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

Etil alkol ve dmso ile yaptim hazirlanis sekline gore, birde koku isini nasil cozucez sekerli degisik bir koku var ��
    Bir damla lavanta yağı.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Bu arada setipiprant ru58841 vb siparişi verdik isteyen olursa kargo yola çıkmadı 2 kişilik sipariş limitimiz var ekletmek isteyen özelden bildirsin.
    Konu Miracle tarafından (10.02.2018 Saat 23:38 ) değiştirilmiştir.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Merhaba
    konuyu geç farkettim. setipiprant temin edebilirmiyim?

Alıntı samuray73 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba
    konuyu geç farkettim. setipiprant temin edebilirmiyim?
    İletişim bilgilerinizi iletin, alım olduğunda haber verebiliriz.

Setipiprant çalışma mekanizması

Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  from-kythera-presentation.png
Görüntüleme: 243
Büyüklüğü:  50.0 KB (Kilobyte)
ID:	4312

Yeni Üye
    Seti'yi minoxil , dmso ve dmsonun kokusunu bastırsın diye kolonya ile kullandım . Pul pul kepek yapıyordu. Bıraktım. . Minox ve kolonyada alkol oldugu için mi kepek yaptı acaba ? Koku bastırmak için alternatifler lavanta yağı mıdır ? Başka ?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Selam ben mecitefendiden lavanta yagi aldim cok keskin kokuyor yani nazik bi koku beklemiştim ama şişeyi koklayınca sanki baharat dükkanına girmişim gibi hissediyorum beyler sizde de böyle bi durum var mı 1 damlası bile 2 ml çözeltinin kokusunu değiştiriyor

Sayfa 30/50 İlkİlk ... 20282930313240 ... SonSon