Sayfa 41/50 İlkİlk ... 313940414243 ... SonSon
500 sonuçtan 401 ile 410 arası

Konu: Setipiprant Deneyimim ve Kullanıcı Görüşleri

SaçımınDoktoru Üyesi
    Haftalik 11 14 ml hazirlanmis setiye 1 ml dolma parfum koyabilirsiniz dmsoyi direk bastiriyor ayritten parfüm sac derisine isledigi icin koku gitmiyorda guzel hos bir his kaliyor yalniz parfum cok yagli olmasin bazi dolmalar asiri yagli oluyor ozel hazırlatin parfumcude yada direk etil alkole koydurup parfumu hazirlatip kullanibilirsiniz

Moderatör skorfit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Setiyi alkolle hazırlıyorum ve hemen uçuveriyor gliserin ekliyorum bide lavanta yağı eklesem işe yarar mı?en azından 4-5 saat nemli ve yağlı kalsın iatiyorum deri

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı skorfit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Setiyi alkolle hazırlıyorum ve hemen uçuveriyor gliserin ekliyorum bide lavanta yağı eklesem işe yarar mı?en azından 4-5 saat nemli ve yağlı kalsın iatiyorum deri
    Saçın nemli yapsını koruması ve losyondan daha fazla yararlanmak amacıyla düşünüyorsan lavanta yağını buna yardımcı olmaz, uçucu yağ çünkü, lavanta ağır kokulu losyonların kokusunu bastırmak için,o amaç için gliserin yeterlidir.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

Arkadaşlar merhaba miracle hocama ulaşamıyorum ,Seti ,Ru, cellange alımlarına katılmak istiyorum ne yapmalıyım yanlış yere yazdıysam kusura bakmayın

Arkadaslar setiyi alkol ve gliserin ile hazirliyorum ama sisenin dibinde kaliyor biraz cozunmemis.nasil cozeriz bunu illa dmso mu ekmelemek lazim?

Abi şu setiyi alkol ve gliserinle çözüyorum tamam çözünmede sıkıntı yok ama kafaya sürünce alkol uçuyor geriye beyaz tortular kalıyor delirmemek elde değil.yani illa dmso mu kullanmak lazım yok mu başka bi çaresi bunun

Yeni Üye
    Bende alkol ve gliserinle kullanıyorum bende problem olmuyo çözünüyo miktar eşitlemesini iyi yap yeniysen acemiliktendir iyice salla bende ilkde zorlanıyodum şimdi alıştım

SaçımınDoktoru Üyesi
    setipiprantın gramını kaç tl ye alıyorsunuz arkadaşlar?

Alıntı Foreverr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende alkol ve gliserinle kullanıyorum bende problem olmuyo çözünüyo miktar eşitlemesini iyi yap yeniysen acemiliktendir iyice salla bende ilkde zorlanıyodum şimdi alıştım
    Hazırlarken çözünmede bi problem yok.hazırladığım kapta dipte tortu fln kalmıyor ancak deriye sürdükten sonra alkol uçuyor ve tortu kalıyor.muhtemelen sizinki de öyle oluyordur.

SaçımınDoktoru Üyesi
    gliserin oranini iyi ayarlarsan o sorun olmayacaktir ilk kulkanimda bende ayarliyamadigimda oyle olmustu
    minox+cell losyon+proscar
    not:velluslar papilla olana kadar bu siteden ayrilmayacagim.

Sayfa 41/50 İlkİlk ... 313940414243 ... SonSon